DeathKO | REVENGE | 10 MART 2023 | #ACME First v1098 MYKO | ByNeon & Satoshi
HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding
R Çevrimdışı

rivasol

Yeni Cüce
20 Ocak 2019
2
0
1
36
HAKKIMIZDA

Rivasol ® Ailesi, Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida) ve Organik Katı Solucan Gübresi üretiminde öncü marka olmayı başarmış ve bu öncülüğü kendi Ar-Ge, pazarlama ve marka yaratma becerisiyle oluşturmuş.Rivasol ® Ailesi kurumsallaşma anlamında da çok önemli bir mesafe kaydetmiştir.


Rivasol ® Ailesi sürdürülebilir başarı için kurumsallaşmanın daha da önem kazandığı bir ekonomi ve iş ortamında çalışmalarını ödün vermeksizin sürdürmektedir.


Rivasol ® Ailesi sürdürülebilir büyümesinin temelinde; 5 yıllık tecrübesi ve sektörel bilgi birikimi, kurumsal değerlerimiz üreticilere ve müşterilerine her zaman en kaliteli, en güvenilir ürün ve hizmetleri sunmayı esas alan iş anlayışımız, ülkemizin her köşesine ulaşan güçlü satış ve dağıtım ağımız yer alıyor.


İnsanımıza Doğal ve Organik iyi bir yaşam, Üreticilerimize ülke ekonomisine ve topraklarımıza katkıda bulunma imkanı sunma idealiyle çalışıyoruz.


" İnsan sağlığına ve insan yaşamına katkıda bulunan ürünler ve hizmetler için çalışmak en kıymetlisidir..."

Rivasol ® FİRMA YETKİLİSİ

Ziraat Müh. Havva ÇELİKSolucan Gübresi
Rivasol ®
Solucan Gübresi Üretiminde Rivasol ® Farkı NedirSolucan Gübresi son yıllarda literatüre girmiş olsa da, aslında bitkiler var olduğundan beri doğanın kendi kendine üretimini yaptığı bir üründür. Son 50 yılda kaybettiğimiz organik üretim tekniklerini geri kazanmak ve daha verimli üretim yapabilmek için günümüzde geçmişi yeniden keşfediyoruz. Biz Rivasol ® olarak, bilimsel yöntemlerle Solucan Gübresi üretiyor ve Solucan Gübresi üretmek isteyen girişimcilere Danışmanlık Hizmetleri veriyoruz. Üretime başlamak ve devam eden üretimlerinizin verimliliğini artırmak için Rivasol ® ürünlerini ve hizmetlerini Tercih edebilirsiniz. Kırmızı Kaliforniya Solucanı tedariğinden, üretim planlama hizmetleri ne kadar ihtiyacınız olan tüm desteği size veriyor olacağız. Yüksek verimliliğe, en az maliyetle ve kolayca ulaşmak için hizmetlerimizden şimdi faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bize ulaşarak, danışanımız olmanız durumunda size verimlilikte mucize hedefleri tayin edeceğiz.Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?


Rivasol, sektörün önde gelen Solucan Gübresi üreticilerindendir. Sahip olduğu ar-ge departmanı ile bilimsel veriler ışığında sürekli gelişim kaydetmeyi hedef edinmiş firmamız, sektöre daha fazla Firma katılabilmesi için Danışmanlık Hizmetleri verir. Biz, diğer üreticilerin rakibimiz olmasından korkmuyor bilakis, sektöre daha fazla üretici katılmasını teşvik ediyoruz. Üreticilerin devlet teşviklerinden faydalanabilmesi için neler yapması gerektiğinden, üretimde verimliliği arttıracak yöntemleri onlara sunmaya kadar pek çok destek hizmetini veriyoruz. Elbette bu süreçte kendi üretimlerimiz de devam ediyor. Daha verimli ve organik gübre üretebilmek için var gücümüzle çalışıyor tarım sektörüne faydalı olabilmek için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz.Solucan Gübresi Hakkında


Solucan Gübresi, organik tarımda devrim niteliğinde bir üretim yöntemidir. Tüm kimyasal gübre türleri dahil olmak üzere, yapay yollarla elde edilecek zirai ürünler kadar etkili, bunun yanında hiçbir kimyasal içerik barındırmayan Solucan Gübresi, aynı zamanda bitkilerin hastalıklara karşı gücünü artırır. Ürün miktarı ile birlikte ürünün kalitesini de artıran ürün, sağlık bakımından hiçbir olumsuz etkiye sahip değil, aksine sağlık bakımından faydalıdır. Makul maliyetlerle üretimi yapılan Solucan Gübresi, ziraat sektörünün gelecek dönemdeki en önemli destek ürünü olarak görülmektedir.


Rivasol ® Neden Farklı?


Baştan salma ve bilimsel temellere dayanmayan üretimler bizim stratejimizin dışındadır. Biz gelişmiş ülkelerdeki örneklerinin dahi ilerisinde çok daha verimli ve bütünüyle organik üretim yapmak üzere çalışıyoruz. Kırmızı Kaliforniya Solucanı üretiminde sektörün önde gelen oyuncularından bir tanesi olarak, girişimcilere yüksek miktarlarda solucan da sağlayabiliriz. Mükemmel koşullarda yetiştirdiğimiz solucanlarımıza gübre olmak için en uygun mamayı veriyor ve danışanlarımız için aynı şartları sağlayabilecektir hizmetleri sunuyoruz.

Ticari etiğin yanında, insanoğlunun neslini devam edebilmesini sağlamak için, gerekli olan organik tarımın gelişmesine de katkıda bulunmaktan gurur ve Onur duyuyoruz. Siz de, dilerseniz Solucan Gübresi ihtiyaçlarımızı karşılamak için veya sektör profesyoneli olmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Her türlü ihtiyacınızda size tam destek vermekten memnuniyet duyacağız.


https://www.rivasol.com.tr/