24xx ❌ www.homekofun.net ❌ ▌83/1 New HOMEKO SERVER▌ AÇIK BETA AÇILIŞ : 30 EYLÜL ÇARŞAMBA SAAT 21:00▌ ✅FARM&PK✅

  • ★ ARDREAM PK SERVER ► | +8 / +3 FULL ITEM BAŞLANGIÇ | DESTEK İTEM YOK |IRK VAR ! | HEMEN İNDİR
  • ANDREAMTR l New World 62/1 PK FARM 26 HAZİRAN 22:00'DA SİZLERLE HEMEN İNDİR HEMEN İNDİR

socaboy34

Yeni Cüce
4 Ekim 2020
1
0
1
24RisingKO yapımcısı MaxACS ile sizlere eşsiz HomeKO Deneyimi sunmaya hazırız.Beklentilerinizi Değiştirmeye Geliyoruz.!

Merhaba,
Bildiğiniz üzere 2010 yılı itibariyle piyasada bulunan MaxACS, sizlere senelerdir kesintisiz hizmet vermektedir. Bizde HomeKOFUN olarak MaxACS ile birlikte olup sizlere eşsiz bir ' Home KO ' server deneyimi sunmak için buradayız. Amacımız bu hizmeti daha üst seviyelere taşımak ve sizlere eğlenceli saatler geçirtmektir.
Yeni sunucumuz olan " HomeKOFUN " hazırlıkları şuanda bütün hızıyla devam ediyor.
Sunucumuz hakkında ayrıntılı bilgi için Forum & Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

HomeKOFUN sunucumuza başlayacak 20 şanslı oyuncumuza sürpriz hediyeler verilecektir.

Yeni sunucumuz HomeKOFUN ve Senelerdir Oyunculara Kesintisiz Hizmet Vermiş Güvenilir AntiCheat sistemi MaxACS ile birlikte " Database " ve " Client " üzerinde çeşitli yenilikler yapmaya devam ediyoruz. Hiç görmediğiniz, her zaman kaliteli ve güncel olacak olan serverimiz ile ilgili ufak bilgi başlıkları aşağıdaki şekildedir. Daha ayrıntılı bilgilere Forum veya Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Sıklıkla Sorulan Sorular ve Cevapları.

● Beta Neden 3 Hafta ?

● Bildiğiniz üzere çoklu iyileştirmeler ve geliştirmeler yaptık. Sizlere daha iyi bir oyun sunmak, sistemlerimizi stabilize etmek amacı ile beta 3 hafta yapılacaktır. Yeni sürümümüzü güzelce denenmesi gerekmektedir.

● Server Kapanır Mı ?

Oyun yapısı gereği hikayeye bağlı olarak ilerleyen bir oyundur. Server kapanma durumu da bununla ilgilidir. (Oyuncu Azalması ve Yeni Server İhtiyacı) Server kapanma durumu söz konusu değildir, MaxACS'in 2 Yıldır açık Server'ı vardır.

● Oyun Ücretli Mi ?

● Hayır, HomeKOFUN indirmesi ve oynaması tamamen ücretsizdir. Oyun içerisinde eğer fazla vakit geçirebiliyor iseniz her şeyi ücretsiz yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ekip bulmanız sizin yararınıza olacaktır. Clan tanıtımı bölümüne mutlaka göz atınız.

● Yeni Sunucunuzda Upgrade Oranları ?

Yeni sunucumuz eskisi gibi +8 Item & Armor ve +1 Accessory upgrade olarak açılacaktır. Detaylı upgrade oranlarımız için " Panelde bulunan Upgrade Oranları kısmını ziyaret edebilirsiniz. "

● Madencilik (Mining) Dropları Nelerdir ?

● Maden droplarını detaylı inceleyebilmek için " Panelimizde bulunan Madencilik bölümünü ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. "

● Balıkçılık (Fishing) Dropları Nelerdir ?

● Serverımız da Balıkçılık (Fishing) mevcut değildir. Balıkçılıktan elde edebileceğiniz bütün eşyalar Madenciliğe aktarılmıştır.

● Server Açılmadan Önce Etkinlik Olacak Mı ?

● Evet, bir çok etkinliğimiz olacaktır. Bunların bazılarını söylemek gerekirse; Ödüllü CSW , Beğen paylaş , Beta Job Ödülleri , Clan tanıtımı.. Bu etkinlikleri Facebook veyahut Forum üzerinden takip edebilirsiniz.

● Exp Nasıl Kasılır ?

● Serverımız da Exp kasma yoktur. Direkt 83 Level Full Skill başlamaktasınız. Karakterinize Rebirth kasmak için National Point (NP) ve Gold Bar (GB) istemektedir.

● Serverda Krowaz , UTC , Dragon Itemleri Var Mı ?

● UTC ve Krowaz itemleri aktif değildir. Dragon itemler (Dragon Scale , Mythril , Trial ve Ron's) aktiftir. Bu itemleri " Ronark Land " üzerinde bulunan BAHÇE de ki yaratıklardan elde edebilirsiniz.

● Knight Cash (KC) Bayiniz Nedir ?

● KC kodlarımız " Klasgame " güvencesiyle satılacaktır. Klasgame üzerinden KC fiyatlarımıza erişebilirsiniz.

● ESN Kodunu Nasıl Yükleyebilirim ?

● ESN kodlarınızı yüklemek için Panelimize giriş yapıp, Hesabım bölümünden " Knight Cash yükle " butonuna basmanız yeterli olacaktır.


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++