⏩ MykoPRO ✅ | 1.000.000 TL ÖDÜL⭐ f-ACS ✅ Değerli GB - Zevkli PK | v.1098 MYKO USER REKORU ⚔ OFFICIAL 26.07.2024 - 22:00 ⏪

Toptan veya Perakende Doğal Sabun Satışı için Natura Sabun!

 •         

          

          

          

          

          

          

 • HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding
N Çevrimdışı

Noventa

Yeni Cüce
4 Mart 2019
8
0
1
28
Doğal sabun kullanımının bebeklikten itibaren olması sağlıklı nesillerin yetişmesi için önemlidir. Günümüzde kullanılan sentetik temizleyiciler SLS, Alkol, petrol-paraben ürünleri, E.D.T.A, sentetik renklendiriciler, sentetik kokular, sülfatlar, ve bazı kimyasal koruyucu maddeleri içerirler. Bu maddeler cilde temas eder, gözeneklerden emilir ve vücuttan atılmaz, kimyasal birikim yaparlar. Bu birikimler vücudumuzda kanser dahil olmak üzere ciddi hastalıkları tetikler.

Natura Sabun Kimdir, Ne Yapar ?

Natura Doğal Sabun, içeriğinde kimyasal madde bulunmayan, soğuk süreç üretimi doğal sabunlardır. Türkiye’nin en büyük toptan %100 doğal sabun üreticisiyiz.

Ürünlerimiz 24 yıllık sabun tecrübeli kimya mühendisi Uğur Öztemiz ve ekibi tarafından el yapımı olarak üretilmektedir.

Biz Natura Sabun olarak sadece sıradan bir doğal sabun üreticisi olmaktan ziyade, sağlıklı nesillerin yetişmesi için doğal ürünlerin kullanımının önemini her geçen gün daha fazla insana belirtiyoruz. Öncelikli amacımız, doğal sabun satışı öncelikli olmak üzere, cilt temizleme ve bakım ürünlerinde tamamen doğallığı koruyarak, her geçen gün daha fazla insana doğal kalmanın bilincini aşılamaktır. Yapılan araştırmalara göre önümüzdeki 20 sene içerisinde, insanların günümüz hayatında yoğun olarak maruz kaldığı kimyasallar ve kanserojenlerden dolayı, sağlık durumumuz git gide daha fazla olumsuz etkilenmeye devam edecek. Buna bir son vermek için, bilinçlendiriyoruz.

https://www.naturasabun.com/wp-content/uploads/2024/02/natura_sabun_dogal_jojoba_sabunu.jpg

Natura Sabun Olarak Ürünlerimizin Farkları

Bu Kanserojen Kimyasalları Asla Kullanmıyoruz

Natura Sabun olarak ürünlerimiz deneyimli Kimya Mühendisi ve ekibi tarafından üretilmektedir. Ürünlerimizde SLS, Alkol, petrol-paraben ürünleri, E.D.T.A, sentetik renklendiriciler, sentetik kokular, sülfatlar, ve bazı kimyasal koruyucu maddeleri kullanmıyoruz. Uzak doğudan gelen sabun cipsleri ile imalat yapmıyoruz. Ürünlerimizde sentetik kimyasal herhangi bir boyar madde kullanılmamıştır, renklendirmek için sadece doğal kök boyalar kullanıyoruz. Bazı ürünlerimiz ise bitkisel yağların öz renklerinden faydalanılarak üretilmiştir.

Özel Teknik – En Kuvvetli Ve Kalıcı Doğal Kokular

Doğal sabun satışı üretiminde tabuları yıktık. Üretim esnasında uyguladığımız özel bir teknik ile sabunlarımızın şifalı özelliğinden ödün vermeden kokularını çok kuvvetli ve kalıcı yapıyoruz.

Soğuk Proses Üretim Tekniği İle Doğal Şifalı Yağlardan Tam Olarak Faydalanın

Doğal sabunlarımız belirli bitkilerden elde edilmiş saf yağları (Zeytinyağı, Defne, Hindistan cevizi, Hint, Kakao, Badem, Lavanta, Portakal, ve Yasemin Yağı gibi doğal bitkisel yağlar) kullanarak soğuk işlem (C/P) metoduyla üretilmektedir.

Çoğu bitkisel yağ sıcak proses geleneksel sabun üretimi esnasında yüksek sıcaklıktan dolayı karbonizasyona uğrayarak yararlı özelliklerinin bir kısmını kaybederler.

Bu sebepten cold process yöntemi bitkisel yağların sıcak karşısında yararlı özelliklerini kaybetmemesi sebebiyle çok daha faydalıdır.

Böylelikle siz örnek verirsek Jojoba Sabunumuzu kullanırken bu sabunun ince çizgilerin ve cilt kırışıklıklarının yok edilmesine yardımcı olma özelliğini tam olarak tecrübe edebileceksiniz.

Kararlı Formül, Optimize Üretim Prosesi
Sabunlarımızın üst kısımlarında tozlanma ve beyazlanma, pudramsı bir kalıntı olmaması, sabunlarımızın formülünün kararlı ve üretim prosesinin optimize olduğunu gösterir. Daha açık olarak söylemek gerekirse, sabunun üretiminde kullanılan NaOH ve doğal yağ miktarları, birbirleriyle tam uyumludur. Bu yüzden normalde sabunlarda dile getirilen başlıca sorunlar olan “cildi kurutması” ve “göz yakması”, ürünlerimizde mevcut değildir.

Su Deyip Geçmeyin! Kullandığımız Su, Çeşme Suyu Değil.

Doğal sabun üretiminde kullandığımız kaynak suları özenle seçilmiştir, içerisinde herhangi bir kimyevi atık madde veya kireç, tortu gibi istemediğiniz maddelerin sabununuzda olmamasına çok dikkat ediyoruz. Siz sabuna para veriyorsunuz, sadece sabun almalısınız. Doğal sabun üretiminde su deyip geçmemek gerekir. Su, doğal sabun üretiminde hacmen en büyük girdidir!

https://www.naturasabun.com/wp-content/uploads/2024/02/natura_menekse_sabunu.jpg

Üretim Aşamasındaki Farklarımız

Yüksek Kapasiteli Toptan Üretim

Biz, bu işi ciddiye alıyoruz. Ciddi bir iş ciddi yatırımlar ister. Biz Natura Sabun olarak üretim prosesimize yaptığımız yatırımlar sayesinde türkiyenin en büyük toptan %100 doğal sabun üreticisi olduk. İsteklerinize hızlı ve en optimal kalite-fiyat çizgisinde cevap veriyoruz.

Kimya Mühendisliği Disiplininin Yarattığı Farkı Ürünlerimize De Yansıtıyoruz

Ürünlerimiz, profesyonel teknikler kullanılarak, üstünkörü bilgiler ile üretilmeyen sabunlardır. Yöresel üreticilerin bahçelerinde yaptıkları geleneksel, alışılagelmiş, sadece çamaşır yıkamada kullanılabilecek az köpüren sabunlara, ve diğer “sözde doğal” sabunlara benzemez.

Sabun üretimimiz tamamen bilimsel olup, kullanılan her yağın “saponification” yani sabunlaşma değerleri bilinmektedir. Bu veriler kullandığımız tüm doğal yağlar için tek tek hesaplanmaktadır. Ayrıca, yapılacak sabunun sertliğini, temizleme gücünü, cilde vereceği kondisyonu, köpüklülüğü, krem özelliğini, INS ve iyodini, doymuş, doymamış yağ özelliğini, kullanılan yağlar arasındaki dengeyi, yağlarda bulunan asitlerin oranlarını (lauric, myristic,palmitic, stearic, ricinoleic, oleic, linoleic, linolenic) kontrol altında tutuyoruz ve her şeyi en ince detayına kadar hesaplayıp üretime başlıyoruz.

Sabunlarımızı Yeterince Dinlendiriyoruz

%100 Doğal Sabunlarımız kalıplara döküldükten sonra en az iki gün kalıpta bekler, ardından kesim işlemi ile tamamen dinlenmesi için en az 2 en çok 6 hafta boyunca özel kürlenme odalarımızda bekletilir, en son tüketicilerimiz ile buluşur.

naturasabun.com adresinden sitemiz ve detaylarına ulaşabilirsiniz.