TİGERKO l v.24xx FARM SERVER l Yeni Sunucu ODESA Official Tarih 26 KASIM l SAAT 22:00

Suni deri Baskı İstanbul

uvbaskiistanbul

Yeni Cüce
31 Aralık 2018
1
0
1
41
istanbul
www.uvbaskiistanbul.com
Artık gelişmiş uv baskı makineleri ile deri üzerine direk renkli baskı yapılabiliyor. Hem de fotoğraf kalitesinde! Renkli veya beyaz deri, ya da suni deri üzerine uv baskı teknolojisi ile deri kaplama ürünlerinizi kişiselleştirmek mümkündür.

Suni deri dijital baskı sistemi 2 aşamalı bir sistemdir. 1.DİJİTAL BASKI; Dijital baskı ,çeşitli pixel yada vektör tabanlı grafik programları ile uv baskı teknolojisi ile görüntünün deri üzerine aktarılması.

Suni deri baskı örneğimiz Beyaz veya açık renk deri üzerine çıkmayan dökülmeyen kalıcı baskılar yapılmaktadır, yüksek adet üretim kapasitesine sahibiz. Beyaz suni deri ve diğer derilerin üzerine istenilen görüntü ve desen baskısı yüksek kalite ile yapılabilmektedir.

Suni Deri Üzerine UV Dijital Baskı UV Baskı Cam Pleksi Metal Ahşap Deri Üzerine UV Baskı Serigraf baskı Öztaş uv baskı ile yüksek çözünürlük ve uygun fiyat garantisi ile yapılmaktadır.

Deri, suni deri ve tekstil malzemelerinden üretim yapan işletmelere fark yaratabilecekleri hizmetler sunuyoruz. Deri üzerine tüm renkler ile uv baskı yapabiliyoruz.

Modern yüksek performanslı ekipman kullanımıyla Öztaş Uv Baskı Firmasının teknolojik yetenekleri, suni deri baskı ve deri üzerindeki UV baskısını yüksek çözünürlük mükemmel görüntü kalitesi uzun ömürlü ürünler hazırlıyoruz.

• Döşemeli mobilya üretimi yapan mobilya fabrikaları – Suni deri üzerine UV baskı, mobilyalar için benzersiz ve orijinal bir döşemelik oluşturmanıza, özel siparişler ile çalışmanıza ve tek bir kopya ile döşemeli mobilyalar oluşturmanıza veya yeni seri üretilen ürünleri pazara sunmanıza olanak tanır.

• Suni deri ve deri bazlı hediyelik eşya ve hediyelik eşya imalatı yapan firmalar. Suni deri baskı ile bu tür ürünlerin dekorasyonu, tüketicilerin kitlesini genişletir ve ürünlere özgün bir görünüm kazandırır.

• Deri eşya üretimi yapan firmalar.

Suni Deri Baskı Otomobil döşemede yer alan şirketler için fotoğraf baskısı, ekonomi sınıfından birinci sınıf ürüne, deri veya hakiki deri kullanarak eşsiz deri modellerine izin verir.

• Deri giyim dikişi yapan şirketler – suni deri üzerine uv baskı ile ceketler, paltolar ve montlar UV baskı teknolojisi sayesinde benzersiz özgünlük ve ayrıcalık kazanabilir.
 

levo

Yeni Cüce
27 Mart 2019
2
0
1
38
Uv baskı işlerini en iyi şekilde yapan firma sayısı özellikle İstanbul'da bir elin 5 parmağını geçmiyor. Sizin gibi bu işin ehli olan firmaları uv baskı için iyi işler çıkarıyor olmasını bilmek sektör için sevindirici bir durum. Başarılarınızın devamını dilerim.
 
Son düzenleme: