KO4FUN - New World {SUMMER} 23 Temmuz Cuma Saat 21:00 'da Açılıyor..

24xx ✅SultanWar.com✅ ❌ v.24xx EFSANE HOMEKO SERVER ❌ Yeni Açıldı +1000 ONLINE ⭐KASAGUARD⭐ Skill Açma Derdi Yok ⭐Light Farm + PK Server⭐

CeddiEmced

Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2020
114
0
16
31
Merhaba Değerli Oyuncular, SultanWar olarak 2021 Yılından Beri Sizlerle Birlikteyiz, 2014 Yılından Beri Geliştirmekte Olduğumuz AntiCheat Sistemimiz 2021 Yılında KasaGuard İle Vazgeçilmez Hale Geldi. Piyasanın En Sorunsuz Dosyaları Haline Getirdiğimiz KasaGuard İle V24xx Maceramıza Koreko HD Client Ve SultanWar Homeko V24xx Olarak Devam Ediyoruz.

Yeni Server Diriliş Hakkında ;

2021 Yılından Bu Yana Herbiri 2 Yıldan Fazla Süre Aktif Olan Ve Mükemmel PK Ların Yapıldığı Verilen Emeklerin Karşılığının Alındığı 2 Serverimiz Oldu. Önceki Sunucumuz Fetih'te 2021 Yılından 2021 Mayıs Ayına Kadar +1000 User İle PK Ve Farm Yapıldıktan Sonra Çok Fazla Yeni Server Talebi Aldık. Yeni Server Açmayı Mümkün Olduğunca Erteledik Fakat Artık Siz Değerli Userlerimizin Talebine Cevap Veriyoruz. Yeni Serverimiz Diriliş Yine Bir
Önceki Serverlarımız İle Benzer PK - Farm Bazlı Dizayn Edilmiştir.

Serverlarımızda Oynayanların Bildiği Gibi SultanWar Olarak Ko Pvp Piyasasının En Sorunsuz En Hatasız Serverini Sizlere Sunmak İçin Aralıksız Çalışıyoruz. İlgili GM Kadroumuz Sizlere 7/24 Her Dilde Hizmet Vermektedir. Başka Pvplerdeki Koxp Oyundan Atma Vs Sorunlar İle Asla Karşılaşmazsınız. +1000 Userimizin Tamamı Gerçekİnsanlardan Oluşur Herhangi Bir Bot Hesaba Rastlamazsınız.
Oynadığınız En Keyifli DB Olacağından Emin Olduğumuz DBmiz İle Sizlere Hizmet Veriyoruz. Kaliteli Sinir Stress Yaşamadan Keyif Alarak Güzel Vakitler Geçirebileceğiniz Bir Oyun Oynamak İstiyorsanız SultanWar Doğru Adresinizdir.
7203

YENİ PK ATTIKÇA BİRİKTİRDİĞİNİZ KILL SPECIALS LER İLE GİREBİLECEĞİNİZ SPECIAL BOSS ODASI VE BİR ÇOK YENİ ETKİNLİK ÇOK YAKINDA.

7204


SÜREKLİ YENİ ETKİNLİKLERİN HAZIRLANIP AKTİF EDİLDİĞİ HOMEKO SİSTEMİMİZ İLE OYUNDAN SIKILMANIZ SÖZ KONUSU BİLE DEĞİL.
7205 7206 7207
7208

OFFICIAL 11 HAZİRAN 2021 'DE AÇILDI. KESİNLİKLE GEÇ KALMIŞ DEĞİLSİNİZ. BAŞLANGIÇ İTEMLERİ İLE PK ATABİLİR, ÜSTÜNLÜK ELDE ETMEK İÇİN +7 İTEMLERİ VE POWERUP STORE İTEMLERİNİZİ SATIN ALABİLİR / FARMLAYABİLİRSİNİZ.


7209

⭐ Versiyon 2480 Koreko HD Sürüm

HOMEKO Server

⭐ Level Sınırı 83/10

Exp Kolay 1 Saatte 83 - Skiller Otomatik Açık

⭐ Eslant Ape Vepar Balrog Scorpion King Slotlarında Reb10 Yapabilirsiniz

⭐ +6 İtem Kiralama Aktif

⭐ Item Upgrade Zor Başlangıç İtemleri Değerli

⭐ Item Upgrade Sınırı +7 , +7 Sonrası Sınır Reb+5

⭐ Takı Upgrade Sınırı +1 Geçme Oranı %5 Şeklinde. Gb Gerekmez

⭐ Gb Ve Item Değerli

⭐ Her Job'a Özel Item Drobu Olan Eslant Mobları

⭐ Kc İle Pazar Aktif, İtemlerinizi KC İle Oyun İçi Satabilirsiniz

⭐ En Sorunsuz Client Ve 7/24 İlgili Yönetim Ekibi

Sürekli Yeni Etkinlikler Ve Yeni Haritalar Hazırlanan Oyuncu Memnuniyeti Odaklı HOMEKO Sistemleri

⭐ 2 Legal Client Açabilirsiniz7210PK Ve Farm Nasıl Yapılabilir ?

Oyuna Ayıracak Fazla Vakti Olmayan Oyuncularımız Maksimum 1 Saat İçerisinde Karakterini 80Lvl Yapar Pazardan İtemlerini Satın Alır Ve PK İçin Hazır Olur


Vakti Olup Emeği İle İtemlerini Hazırlamak İsteyen Oyuncularımız Lvl İşleminden Sonra Maden Yapabilir Çıkan Fragment Ve Gemlerden
High Class Ve Unique İtem Elde Edebilir Yada Npclere Satıp Gb Kazanabilir.

Eslant Ve Cz De İster Jobuna Özel Shell Ve İtem Drobu Olan Canavarlardan İster Genel Drobu Olan Moblardan Farm Yapabilirsiniz.

Balrog Ve Titandan +3 Item Ve Shell Farm ı Yapabilirsniz.

EMC-Luferson Da Ape Cardinal Dts Ve Uruk Ailesinden, Eslant Stone Golem Balrog Titan Paramundan, Delosta Tüm Moblardan (Cave Leech Hariç) Bus Farm ı Yapabilirsiniz.

Emc-Lufer Eslant CZ Ve Delos Bosslarından Değerli Takılar Elde Edebilirsiniz


EMC-LUFER VE CZ DÜNYA BOSS LARI AKTİF

7211

7212
Keyifle Vakit Geçirebileceğiniz Heyecanının Hiç Azalmadığı SultanWar Diriliş Sunucumuzda Sizide Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız.
SULTANWAR.COM
 
Son düzenleme: