SonLeveL Oyun Sevdalılarının Buluşma Noktası

  • ★ ARDREAM PK SERVER ► | +8 / +3 FULL ITEM BAŞLANGIÇ | DESTEK İTEM YOK |IRK VAR ! | HEMEN İNDİR
  • ANDREAMTR l Efsane Server Siz İstediniz Biz Yaptık 59/1 PK Olarak Çok Yakında. HEMEN İNDİR
  • ❌ ArdreamWAR.CoM ❌ ❌[62/1] ARDREAM SERVER ▌FULL ITEM BASLANGIÇ ▌BUGÜN 21:00'DA AÇILIYOR HEMEN İNDİR
  • DiezWar.com | Version v25XX | 83/1 PK SERVER | FULL ITEM & FULL PUS BAŞLANGIÇ | 22 OCAK 2021 OFFICIAL TARİHİ HEMEN İNDİR

farukgg

Kayıtlı Üye
16 Kasım 2017
334
0
16
https://www.sonlevel.com/wp-content/uploads/2021/02/Hunt-Showdown-g%C3%B6rselleri.jpg

SonLeveL Oyun Sevdalılarının Buluşma Noktası

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bilgisayar ve mobil teknolojileri de bundan payını alarak gelişme göstermiştir. Bilgisayarlar, akıllı cep telefonları, tabletler, giyilebilir cihazlar ve akıllı saatler yaygınlaşmaya başlamıştır. Tüm bu teknolojik ürünler olağanüstü özelliklere kavuşmuştur. Hal böyle olunca da kullanımları yaygınlaşmıştır.

Artık günümüzde hemen hemen herkeste masaüstü bilgisayar, laptop, tablet, akıllı cep telefonu, akıllı saatler ve giyilebilir teknolojik ürünlerden en az bir tanesi bulunmaktadır. Bu teknolojik aletler gün içlerinde elimizden düşmez durumdadır. Özellikle de günlük hayatın stresinden bir nebze olsun uzaklaşmak amacı ile çoğumuz bu teknolojik ürünler ile oyun oynar durumdayız. İşte oyun sevdalıları için tasarlanmış mükemmel bir site; sonlevel.com. Her türlü oyun haberleri en hızlı ve güncel haliyle sitemizde yayınlanmaktadır.

Sitemizde Bulunan Kategoriler

Teknoloji Kategorisi

Bu kategoride teknolojiyle ilgili olarak her türlü konu ve haber bulunur. Son çıkan bilgisayarlardan akıllı telefonlara, tabletlerden giyilebilir teknolojik ürünlere ve buna benzer birçok teknolojik ürün hakkındaki her türlü haber ve bilgiye ulaşılabilir. İnternet, sistem ve güvenlik gibi genel konulara hakkında da her türlü güncel haberler ve bilgiler yer almaktadır.

Oyun Kategorisi

Oyun kategorisinde her türlü oyun incelemeleri bulunmaktadır. Gerek mobil oyunlar gerekse de bilgisayar oyunları hakkında geçmişten günümüze her türlü gelişme, güncel haber, bilgi ve yenilikler bulunmaktadır. Uzmanlarca yapılan incelemeler bulunmakta ve kullanıcı yorumları da eklenmektedir.

Donanım Kategorisi

Donanım kategorisinde başta oyun araçları olmak üzere her türlü elektronik cihazın donanımı hakkında bilgi ve haberler yayınlanır. Bilgisayar, akıllı telefon, tablet ve bunun gibi kullanmış olduğunuz cihazlarınızın gereksinimi olan harici ve dahili tüm donanımlar hakkında birçok bilgi derlenmiştir. Donanımlarınız ile ilgili karşılaşmış olduğunuz tüm sorunlar hakkında size uygun çözümleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca sadece donanım ile ilgili değil, bunun yanında donanımların gereksinimi olan her türlü yazılım hakkında da birçok bilgi ve güncel haber sitemizde yayınlanmaktadır.

Video Galeri Kategorisi

Video Galeri kategorisinde başta mobil oyun haberleri olmak üzere her türlü teknolojik gelişme hakkında de uzmanlarımızca hazırlanan videoları yayınlamaktayız. Bu şekilde hem bilgi birikiminizi arttırabilir hem de çok keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Videolarımız oldukça eğlenceli ve bir o kadar da bilgilendirici mahiyette hazırlanmaktadır.

Testler Kategorisi

Testler kategorisinde sadece teknoloji ile ilgili değil, aynı zamanda günlük hayat ve popüler konular hakkında hem eğlendirici ve eğlendirdiği kadar da bilgilendirici testler hazırlayıp siz değerli kullanıcılarımıza sunmuş bulunmaktayız. Bu testler ile eğlenceli dakikalar geçirirken gerek karakteriniz hakkında gerekse de günlük konular ve teknoloji konularında oldukça tecrübe kazanacaksınız.

Resim Kategorisi

Resim kategorisinde birbirinden güzel oyun görsellerine ulaşma şansını yakalayacaksınız. Aynı zamanda diğer teknoloji konuları ile ilgili de oldukça eğlenceli resimler yayınlanmaktadır.

Kullanıcılar İçin Pratik Menüler

Sonlevel Sitesi menüleri:

Keşfet Bölümü ile Twitter, Facebook, İnstagram ve bunun gibi sosyal medya araçlarından paylaşım yapan oyun sevdalılarının paylaşımları görülebilir ve site bu şekilde interaktif olarak kullanılabilir. Yine bu bölümde kullanıcıların en beğendiği haberler görülebilir. Yine en çok okunan haberler görülerek popüler konular ıskalanmamış olunur. Yazarlar Bölümünden yazarlara ve yazarların yazılarına ulaşılabilir ve güncel oyunlar dahil olmak üzere birçok oyun hakkında yapılan kriterler okunabilir.

Kayıt olarak profil oluşturularak kendinize özel bir hesap haline getirerek, çok daha pratik kullanma imkanına sahip olunabilir. Bu profile Facebook ya da Google+ hesapları eklenebilir. İletişim bölümü kullanılarak çok rahat bir şekilde editörlere ulaşılabilir, gerek her türlü sorun hakkında yardım talep edilebilir, gerekse de tüm istek ve talepler dile getirilebilir.

sonlevel.com