⏩ MykoPRO ✅ | 1.000.000 TL ÖDÜL⭐ f-ACS ✅ Değerli GB - Zevkli PK | v.1098 MYKO USER REKORU ⚔ OFFICIAL 26.07.2024 - 22:00 ⏪

Sanal Ortamda Kolay Yükleme

F Çevrimdışı

fiyako

Yeni Cüce
18 Şubat 2019
7
0
1
27
Sanal ortamda, en sık karşılaşabileceğiniz sıkıntıların başında gelen resim yüklenirken oluşan problemi ortadan kaldırmanın en güncel hali olan uygulama flashresim.com sitesinde mevcut. Site alt yapısını geliştirmekle kalmadı, fotoğraf yüklerken, sistemsel sıkıntılar ile alakalı sorunlar ile karşı karşıya kalan ziyaretçilerinin de bu sorununa çözüm olacak uygulamayı web sayfasına ekledi. Adı geçen uygulama sayesinde, binlerce kullanıcın beğenisini kazana bu web sayfasının sizlere kazandıracakları bunlarla da sınırlı kalmıyor.

Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

Kolay bir uygulama sayesinde resim yükle işlemleriniz saniyeler içerisinde gerçekleşiyor. Açık adresi verilen bu site yardımı ile indirebileceğiniz ya da yükleyebileceğiniz resimlerin bilgisayarınıza, tablet ya da telefonunuza kaydolması sırasında kesinlikle bir kopukluk yaşanmıyor. Bahsedilen uygulamanın uzantısı sadece bu sitede bulunuyor. Dolayısı ile sitenin sizlerin yararlanması adına paylaştığı bu güncel uygulama sayesinde, resimlerinizi kolayca istediğiniz platforma aktarabiliyorsunuz. Resimlerinizin boyutunu ve çözünürlüğünü de ayarlayabileceğiniz bu uygulamaya hemen sahip olmak için sayfaya göz atmanız yeterli. Sayfanın hemen, sol üst köşesinde yer alan uygulama başlığı sayesinde indirme işleminiz gerçekleşiyor.