Saç ekimi Hakkında ?

  • ★ ARDREAM PK SERVER ► | +8 / +3 FULL ITEM BAŞLANGIÇ | DESTEK İTEM YOK |IRK VAR ! | HEMEN İNDİR
  • ANDREAMTR l Efsane Server Siz İstediniz Biz Yaptık 59/1 PK Olarak Çok Yakında. HEMEN İNDİR
  • ❌ ArdreamWAR.CoM ❌ ❌[62/1] ARDREAM SERVER ▌FULL ITEM BASLANGIÇ ▌BUGÜN 21:00'DA AÇILIYOR HEMEN İNDİR
  • DiezWar.com | Version v25XX | 83/1 PK SERVER | FULL ITEM & FULL PUS BAŞLANGIÇ | 22 OCAK 2021 OFFICIAL TARİHİ HEMEN İNDİR

sinemay

Yeni Cüce
30 Kasım 2017
20
0
1
Uzmanların Saç Ekimi İstanbul Merkezlerindeki Başarılı Sonuçları
Günlük yaşantının olumsuz etkileriyle ortaya çıkan ve kadın, erkek fark etmeksizin herkesin ortak sorunu haline gelen saç dökülmesi, artık çözümsüz kalmıyor. Başarılı şekilde konusunda uzman cerrahlar tarafından gerçekleştirilen saç ekim operasyonları, insanların psikolojileri üzerindeki olumlu etkileriyle de rahat bir nefes aldırıyor.

Saç Ekimi Merkezleri Hakkında
Günümüzde stresle birlikte pek çok sorun da beraberinde ortaya çıkıyor. Her gün yenisinin eklendiği bu sorunların başında saç dökülmesi maalesef ilk sıralarda yer alıyor. Bunun sebebi ise dış etkenler, iş hayatında yaşanan olumsuz etkenler ve stresle birlikte geçim sıkıntısının yaşanmasından dolayı özel hayata da sıçrayan sıkıntılar oluyor. Ancak teknolojinin gün geçtikçe gelişmesiyle, saç dökülmesine de bulunuyor. İşte bu gelişmeleri en yakından takip edenler ise büyük şehirler oluyor. Bu yenilikler konusunda ilk sırayı da saç ekimi istanbul merkezleri alıyor. Tamamen donanımlı cihazlar ve profesyonel uzmanlarla gerçekleştirilen operasyonlar, oldukça başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Böylelikle birçok kişi, günlük yaşantısındaki sorunlara bir yenisinin eklenmesinden de kurtuluyor. Peki, saç ekimi nasıl yapılıyor?

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?
Öncelikle saç ekim operasyonu yaptıracak kişinin mutlaka detaylı bir araştırma yapması gerekiyor. İşlem yaptıracağı merkezin hijyen koşulları, uzman doktorları ve estetik cerrahla çalışıp çalışmadığı, operasyonun yapılacağı yerin ameliyathane ya da eşdeğerde bir oda olup olmayacağı gibi tüm bilgileri öğrenmesi önemlidir. Sonrasında ön görüşme gerçekleştirilerek, operasyonun yapılacağı bölge ve hangi işlemlerin yapılması gerektiğiyle ilgili detaylı kontroller gerçekleştirilmeli. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra da, operasyonun yapılacağı tarih belirlenir. Saç ekimi işlemi lokal anestezi ile yapıldığından dolayı, her hangi bir acı hissedilmez. İşlem süresi de ortalama olarak 4 – 8 saat aralığında sürer. Bu süre verilen molalarda dahil olarak söylenebilecek bir zaman dilimidir. Operasyon esnasında kullanılacak saç kökleri, genellikle ense kökü denilen başın arka kısmından alınır ve açıklık olan bölgeye dikkatli bir şekilde transferi gerçekleştirilir. Bu işlem her saç kökü için ayrı ayrı gerçekleştirilir.

Saç derisinin içerisine kök yerleşimi söz konusu olduğundan dolayı, operasyon öncesinde kan sulandırıcı ilaçların en az 1 hafta öncesinden bırakılması istenir. Saç ekim işlemi tamamlandıktan sonra doktor kontrolleri yapılıp, hasta evine gidebilir. Ancak yapılan kök ekimi işleminin sonrasında ilk 3 gün saçlar yıkanmamalıdır. Çok gerekli olursa su dökme usulü ile ovalanmadan saç kiri akıtılabilir. İyileşme süreci ise ortalama 1 ay süreceğinden, çalışanların izin almaları daha doğru olur. Operasyon sonrasında yeni saçların çıkmaya başlaması ortalama 3 ayı bulmaktadır. 6 ay boyunca da bu süreç devam etmektedir. Saçların son halini alması ise 1 senede tamamlanmaktadır. Süreçlerin tamamlanmasından sonra, son derece doğal görünen yeni saçlara kavuşulabilmektedir.

Saç Ekimi Hakkında Arayıp Bulamadıklarınız - Saç Mı Ektirmek İstiyorsunuz?