⏩ MykoPRO ✅ | 1.000.000 TL ÖDÜL⭐ f-ACS ✅ Değerli GB - Zevkli PK | v.1098 MYKO USER REKORU ⚔ OFFICIAL 26.07.2024 - 22:00 ⏪

MYKO ✅REAL MYKO V1299 MEDIUM FARM/EXP LV.72 OFFICIAL [12.04.2024] SAAT 21:00 EN İYİ 1299✅

 •         

          

          

          

          

          

          

 • HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding
beyaz01 Çevrimdışı

beyaz01

Kayıtlı Üye
2 Mart 2018
89
0
6

Ba-l-ks-z-1.jpg

Facebook Beğen-Paylaş Etkinliğine katılmak için tıklayınız.

Clan tanıtım etkinliğine katılmak için tıklayınız.

KC SATIN ALMAK ICIN SONTEKLIF DUKKANIMIZ

Version 1299 - MYKO modunda olacaktır.
Exp,İtem Orta seviyededir. Level sınırlaması 72'dir.
1.Etap olarak 65 , 2. Etap olarak 72 level cap olarak ilerleme sağlanacaktır.
65 cap 1 hafta sürecektir.
Başlangıç itemleri
Silan Armor set
Beginner Takı Set
15er'li 500 HP 150 AC 30'lu Swift Scroll
Silver coin ve +5 low class weapondur.
Master Görevi ilk Günden İtibaren Açık Olacaktir.
High Class item upgrade sınırlaması belli süre +7 olarak kalacaktır.


Master Görevi Gereksinimleri
62 Scroll Gereksinimleri
70 Skill Görevi Gereksinimleri


RkZEQZ.png

1- Glitch engeli

Bildiğiniz gibi cz'de taş,cure,buff,wolf vs gibi skillere tıklayarak "illegal" biçimde aynı hızda koşan diğer oyuncuya sekerek yetişebilme olayı glitchdir. Artık bunu görmeyeceksiniz.
Charınıza sekmek için seri şekilde fail verdirdiğiniz zaman charınız 3 saniye kadar olduğu yerde donar ve hiçbir şekilde hareket edemezsiniz.

2- Middle / Low / High class upgrade sistemi

Paper kıyafetler, fpler, middle class scrollar için vesaire BUS harcamak oldukça can sıkıcı ve masraflı. Paper kıyafetlerinizi low class, fplerinizi middle class upgrade kağıdı ile sorunsuzca ve orjinal MYKO oranlarıyla basabilirsiniz..

3- Blood of Revenge

CZde kestiğiniz her adam başına 1 adet Blood of Revenge elde edersiniz. Bu Blood of Revengenin 3500 tanesi ile Bronze PK item omuzluğunu, 7000 tanesi ile Silver PK item omuzluğunu, Bronze PK item + Silver PK item omuzluğunu vererekte Gold PK item omuzluğuna sahip olabilirsin.

4- Oyun için Event Takvimi

Oyun içersinde PUS ve QUEST ambleminin yanindaki Events yazısına tikladiginizda , günlük event takvimini kontrol edebilirsiniz..

realmykobanner.gif


5- Death Match Event

Moradon Event Manager üzerinden kayit yapilmaktadir, Event 30 dakika sürmektedir.. Event alaninda herkese otomatik olarak 1.000 HP verir. Eventa özel skill ve silah vardır. Silah Maradon townda özel NPC'sinden temin edilir. Skiller Basic skill kısmındadır.. Ödül ilk 50 kill yapan 3 kişiye 350 KC. Süre sonunda en çok kill yapan kişiye TRINA.

6-Collection Race Event

Herhangi bir bölgede belli süre içerisinde belli sayıda kişinin yapabildiği görevdir. Monster kesme görevleri yada Karşı ırkı kesme görevleri verilir. Ödül KC, PUS itemi, Fragment, Gem, Chest'tir.

7-Kill Gift Event

Bu event 72 Level sınırının açılması ile beraber aktif edilecektir. Cz bölgesine olan talebi arttırmak adına Cz bölgesinde gerçekleşecek ırk veya kişinin önemi olmadan 50 Öldürmeden sonra cz bölgesinde o an online olan 2 kişiye bizim belirlediğimiz item listesi arasından 1 tane sistem tarafından hediye edilecek verilen hediye kime verildiği ve hangi ödül verildiği ile ilgili notice tüm servera duyurulacaktır.

8- Ardream Event

Ardream haritasi orjinal NPC ve Monsterlardan olusmaktadir, Harita içersinde para ve özel monsterlarla item kasabilceğiniz alanlar bulunmaktadir. Event aktif olduğunda Colony Zone kapatilir , Ardream e giriş yapabilmek için moradon daki Gate den geçiş yaparak ve Event Manager NPC'sinden giriş yapabilirsiniz..

9- Border Defense War Event

Katilimlar Moradon Event Manager NPC sinden Yada All Chat'ten kayit yada register yazabilirsiniz. Ödülller Green Tresature Chest ve Fragment of Arrogance..

10-Juraid Mounthain

Katilimlar Moradon Event Manager NPC sinden Yada All Chat'ten kayit yada register yazabilirsiniz. Odalardaki yaratıkları keserek Gem elde edebilirsin. Son odada karşı ırk ile karşılaşarak Deva'yı keserek yada kill skorunda üstün gelerek eventı kazabilirsiniz. Ödül 2x Silver gem 2x Red Gem

11-Lastman Standing Event

Katilimlar Moradon Event Manager NPC sinden Yada All Chat'ten kayit yada register yazabilirsiniz. 3 kere ölme hakkı verilen özel bir haritada gerçekleşen bu etkinlikte Lastman Guard yaratıklarından gem, fragment, chest elde edebilirsiniz. Ayrıca 10dk'da bir respawn olan Chaos Stone mevcuttur. Etkinlik 30dk'dır. Skor üstünlüğünü kuran ırk Silvery Gem ve Fragment of Avarice kazanır.

giphy.gif12- Hera Scroll ve Goku Scroll
Hera Scroll ve Goku Scrollari %100 orjinal ve sorunsuzdur.. Hera Scroll +3 NP
oku Scroll +5 NP vermektedir. 30 dakika süresi vardır.

13- Drop List

Web sitemiz üzerinden Drop Listesine rahatlikla ulaşip istediğiniz gibi sorgu yaptirabilrisiniz.. Drop Listesi sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

14- Item Kilitleme ile itemlerinizi çalınmalara karşı koruyun

İtemlerinizi premium olmadanda Panel üzerinden kilitleyebilirsiniz.

15-70 Quest Personel Weapon
Seçenek 1
[Quest]Uruk Hai, [Quest]Stone Golem, [Quest] Apostle, [Quest] Troll

https://i.ibb.co/s3jCk6w/2024-4-4-20-8-28.jpg
Eslant bölgesinde respawn olan Quest yaratıklarından düşürdüğünüz materyaller ile Eslantta bulunan [Quest] Momentum Npc'sinden 70 quest iteminizi alabilirsiniz. Görev 1 kere yapılabilir. Tekrarlanamaz.. Master ve 72 level gereklidir.
Seçenek 2
https://i.ibb.co/PYWsNmn/2024-4-4-20-53-11.jpg
RealMyko, düşman oyuncuları öldüren oyuncuları "Blood of Revenge" ile ödüllendiren benzersiz bir PK sistemine sahiptir. Bu Blood of Revenge ile moradondaki [Real Myko] Radulf NPC'sinden 3500 Blood of Revenge + Goldbar ile Personel Weapon'a sahip olabilirsiniz.
Sınırsız tekrarlanabilir.

realmykobanner.gif


16-Blood of Revenge Görevleri
RealMyko, düşman oyuncuları öldüren oyuncuları "Blood of Revenge" ile ödüllendiren benzersiz bir PK sistemine sahiptir.
Blood Of Revenge ile omuzluk kısmına takabileceğiniz Bronze,Silver, Gold PK item eşyalarını almak için Moradon bölgesindeki [Real Myko] Radulf'la konuşabilirsiniz.
[Bronze] PK Item = 3500 Blood of Revenge
[Silver] PK Item = 7000 Blood of Revenge
[Gold] PK Item = [Bronze] PK Item + [Silver] PK Item

https://i.ibb.co/DCzhfsY/2024-4-4-21-57-horz.jpg
Blood Of Revenge ile Trina almak için Colony Zone town bölgesinde [Quest] Captain Nireas ile konuşabilirsiniz.
750 Blood of Revenge 1x TRINA

Zaman içerisinde Blood of Revenge için yeni görevler eklenecektir.


17-Premium Özellikleri

6aa844de-6f8c-4e58-8a34-9e2173f9ce90.jpg


18-Upgrade Oranları

https://i.ibb.co/sqXwnzR/Whats-App-Image-2024-02-28-at-01-46-32.jpg