Podyum Kiralama

  • ★ ARDREAM PK SERVER ► | +8 / +3 FULL ITEM BAŞLANGIÇ | DESTEK İTEM YOK |IRK VAR ! | HEMEN İNDİR
  • ANDREAMTR l Efsane Server Siz İstediniz Biz Yaptık 59/1 PK Olarak Çok Yakında. HEMEN İNDİR
  • ❌ ArdreamWAR.CoM ❌ ❌[62/1] ARDREAM SERVER ▌FULL ITEM BASLANGIÇ ▌BUGÜN 21:00'DA AÇILIYOR HEMEN İNDİR
  • DiezWar.com | Version v25XX | 83/1 PK SERVER | FULL ITEM & FULL PUS BAŞLANGIÇ | 22 OCAK 2021 OFFICIAL TARİHİ HEMEN İNDİR

farukgg

Kayıtlı Üye
16 Kasım 2017
334
0
16
Podyum Kiralama

Podyum; lansman, sempozyum, defile gibi olaylarda herkesin görebileceği bir yere yapılan ve ürün tanıtımı veya konuşma yapacak kişilerin net görülmesini sağlayan sahnedir. Podyum organizasyonlardaki en temel öğedir. Kişilerin konuşma yapacak kişiyi net görmeleri önemlidir. Bu kişilerin hem net görülmesi hem de podyumda sağlam durmaları önemlidir. Podyumda sağlam durmaktan kastımız podyumun herhangi bir yerinde bir sallanma bir dengesizlik olmamasıdır.

Firmamız kiralık podyum uygulaması yapan bir firmadır. Bizler kiralık podyumları sizlere sağlarken sizler için malzemenin kalitesi ve bu tür her şeyi deneyip sizlere sunuyoruz. Podyum kiralamada esas olan şey sağlam ve güvenilir olmasıdır. Öncelikle konuşma yapılacak kişinin herkesin görebileceği bir yerde olması daha sonra podyumun üstüne koyulacak materyalleri ve üstündeki kişileri taşıması lazım. Biz sizlere podyum kiralarken sadece size güzel podyumlar vaat etmiyoruz. Sizlerin organizasyonunu güzelleştireceğimize söz veriyoruz. Bir podyumda esas olan şey sağlam olmasıdır. Sağlamlık ayrıca dik duruşu ve düzgün sahneyi temsil eder. Bir podyum ne kadar sağlamsa o kadar şık durur. Diğer önemli bir husus ise podyumun yapılacak işe göre ayarlanmasıdır. Örneğin mankenlerin çıkacağı bir podyumun zemini olabildiğince az kaygan olmalıdır. Podyum kiralarken yapılacak organizasyonlara göre podyumlar seçilmelidir. Podyumlar yapılacak organizasyonlar için 3 gruba ayrılır. Bunlardan birincisi kongre podyumudur. Kongre podyumu genel olarak kademe kademe yükselen ve ortada konuşma yapacak kişi ve gerekli materyallerin sığabileceği bir alan bulunur. Bazı kongre podyumları ise sadece konuşma yapacak kişilerin için ayarlanmış olup konuşma yapacak kişi ve gerekli materyallerin haricinde bir şey bulunmaz ve düz olur. Bir diğer podyum türü defile podyumudur. Defile podyumunun tek özelliği istenilen uzunlukta ve genişlikte olmasıdır. Bunlar yapılacak defileler için değişiklik gösterebilir ve ekstra merdiven yapısı da eklenebilir. Üçüncü ve son podyum türü olan tribün podyumudur. Tribün podyumu; sergilenecek ürün veya düzenlenen organizasyona yönelik olarak farklı görünümlerde yapılabilmektedir. Merdivenli şekilde defile podyumuna benzer, tribün şeklinde kademeli olarak aşağı doğru inen ve üzerinde bir ürün sergilemek için dönerli şekilde yapılabilmektedir. Bu podyumların 3 şekilde ayrılmasının sebebi müşterilerimizin yapacağı organizasyonlarda daha rahat karar alması ve podyum seçimlerini ona göre yapmasıdır.

Podyumlarda ki en önemli husus duruşunun güzel ve sağlam olmasıdır. Sağlamlık kullanılan malzemelerin cinslerinden, onların sağlamlığından kaynaklanır. Podyumda hep dediğimiz sağlamlık bize güzel ve hoş bir podyum sunmanın temel taşıdır. İnşaatın temeline benzetebiliriz Temel olmazsa inşaat yapılmaz. Bizler bu temeli sağlam yapıp üstüne tecrübelerimizden yararlanarak sizlerin memnun olacağı podyumlar hazırlamak için çaba sarf ediyoruz. Sağlamlık işimizin temelidir. Sağlamlık olmazsa güzel ve şık duruşun bir önemi kalmaz. Bir diğer husus yapılacak organizasyona göre ayarlanmasıdır. Burada deveye bizler giriyoruz. Bizler sizlerin memnuniyeti için yıllardır biriktirdiğimiz bilgileri tecrübelerimizle birleştirip sizlere kaliteli ve güzel hizmet sunuyoruz.

Kiralık podyum hizmeti veren firmamızın birinci önceliği müşteri memnuniyetidir. Tecrübelerimizden öğrendiğimiz en temel şey müşteriyi memnun etmezsek işte başarılı olamayacağımızdır yani bizler için başarının temel kaynağı sizin memnuniyetiniz ve gülümsemelerinizdir. Başka bir deyişle bizim başarımızın kaynağı sizlerin memnuniyetinden geçmektedir. Bizler sizlere kaliteli ve güvenli hizmetler sunarken paradan daha mühim olan şey sizlerin yüzünüzdeki gülümsemelerdir. İnanın bizler bu gülümsemeleri paradan ve birçok şeyden üstün tutmaktayız. Bizler sizlere bu hizmetleri verirken tecrübelerimizden yararlanıp, güvenirliliğimiz den ödün vermeden sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sizler gülün ki bizler işlerimizi daha iyi yapalım. Podyum kiralamak için daima bizleri tercih etmelisiniz.