EskiKnightOnline.net | v.1098 MYKO | 400.000 TL Ödül Havuzu | Official : 14 Haziran 2024 - 22:00 !
Cuceko
Cuceko
Cuceko
  •         

            

            

            

            

  • HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding
M Çevrimdışı

MustafaGungor

Yeni Cüce
7 Mayıs 2019
2
0
1
37
Kışın yorgunluğunu attığınız, yazın en çok vakit geçirmek istediğiniz alanlardır plajlar. Ancak bu mekanlar kabusunuz olabilir. Vücudunuzun güneşin zararlı ışınlarına maruz kalması, bütün bir yazınızı tedaviyle geçirmenize neden olabilir. Ayrıca, plaj ve kumsal yakınlarında kurulan işletmeler de müşterilerine yazın sıcağıyla gölgenin hoş havasını müşterilerine sunmak ister. Tüm bunlar, plaj şemsiyelerine olan ihtiyacı ve büyük bir plaj şemsiyesi sektörünü doğurmuştur. Peki, hem kaliteli hem de ucuz ürünleri nereden bulacaksınız? İşte sizin için rehber:

HAVUZ ŞEMSİYELERİNİN GÖVDE YAPISI
Ürünü anlatmaya gövde yapısından başlamamız gerekiyor. Ürünün hem gövdesinde, hem de kollarında yani tamamen tüm iskelette, üst kalite malzeme kullanılmaktadır. Bu modellerde yer alan 45 derecelik kırma mekanizması sayesinde zorlamadan, birkaç saniye içinde güneşin hareketine göre şemsiye günün ışınları yönüne doğru eğilebilir. Bu sayede ürünü yerinden oynatmadan güneşin konumuna göre gölge alanı sağlayabileceksiniz. Öte yandan rahat açılmaya olanak sağlayan gövdesi, yağmur şemsiyesi kolaylığı sağlamaktadır.

PLAJ ŞEMSİYELERİNİN KUMAŞ YAPISI
Şemsiyelerde yüksek gövdede olduğu gibi kumaşında da yüksek teknoloji kullanılmaktadır. Üründeki kumaş, piyasadaki en ince ancak en dayanıklı yerli kumaşlarıdır. Kumaşın başlıca özelliği, zarar güneş ışınlarını geçirmemesi, su iticili yani ıslanmaz, kırışmaz özellikle ve yırtılmaz oluşudur. Suya maruz kaldığında da, şemsiyeyi kapattığınız anda, üzerindeki suyu tahliye eder, dakikalar içinde kupkuru kalır.

PLAJ ŞEMSİYELERİNDE RENK VE BOYUT OPSİYONU
Plaj şemsiyelerinde başta beyaz ve krem olmak üzere; mavi, kırmızı, yeşil, lacivert ve diğer tüm renkleri kullabilirsiniz (katoloğumuzdaki renklerle sınırlıdır). Öte yandan, ürünlerde 240 çap opsiyonu da mevcuttur.

PLAJ ŞEMSİYELERİNİ KİMLER KULLANABİLİR?
Kaliteli ve dayanıklı bir ürün aldığınıza eminseniz, bu şemsiyleri hem bireysel hem de ticari olarak her yerde kullanabilirsiniz. Örneğin, ailenizle günübirlik plaja gittiniz. Yanınızda mutlaka olmaladır. Öte yandan, evinizin ya da villanızın balkonunda, terasında, havuzunda, bahçesinde rahatıkla kullanabilirsiniz. Öte yandan, ticari olarak, yine plaj ve kumsallardaki cafelerde, müşterilerinizin sağlığı ve konforu açısından kesinlikle olmazsa olmazınız olmalıdır.

OPSİYON SEÇENEKLERİ
Yukarıda özelliklerini saydığımız plaj şemsiyelerine logo baskı da yapılabilmektedir. Firmanızın, şirketinizin, marketinizin, bakkalınızın logosunu şemsiye üzerine baskı olarak uygulanabilmektedir. Ürünlerin renk seçeneklerini yukarıda saymıştık. Dilerseniz logonuza uygun rengi, renk kartelalarından seçebilirsiniz.