MYKO My Homeko Acildi Efsane Geri Geldi 1299 Orta Zor Online 137.74.13.200

 • ★ ARDREAM PK SERVER ► | +8 / +3 FULL ITEM BAŞLANGIÇ | DESTEK İTEM YOK |IRK VAR ! | HEMEN İNDİR
 • ANDREAMTR l Efsane Server Siz İstediniz Biz Yaptık 59/1 PK Olarak Çok Yakında. HEMEN İNDİR
 • ❌ ArdreamWAR.CoM ❌ ❌[62/1] ARDREAM SERVER ▌FULL ITEM BASLANGIÇ ▌BUGÜN 21:00'DA AÇILIYOR HEMEN İNDİR
 • DiezWar.com | Version v25XX | 83/1 PK SERVER | FULL ITEM & FULL PUS BAŞLANGIÇ | 22 OCAK 2021 OFFICIAL TARİHİ HEMEN İNDİR

dangerjack95

Kayıtlı Üye
12 Mart 2015
32
0
6
25
Değerli Knights Pro Oyuncuları

➡ Knights Pro vNew HOMEKO Yenilenen Setup ile karşınızda
Ücretsiz Pus ve Yeni Dark Knight Silahlarını test etmeyi unutmayınız.
✴Şuanda test olarak açıktır Başlangıc: 83 Level ve Skiller Açık Şekilde Başlarsınız. Pus Ücretsizdir.

http://137.74.13.200

Herkese Merhabalar.

Knights Online HOMEKO Bugun acıldı Sizlerle

 • [*]
  [*]Yapımcılari Türk ve Peru Ortaklığında tamamıyla kendine ait olan AntiCheat ve Yazılım sistemleri Güvenceli,Yeni Farklı Event sistemi ile Rekor oyuncu kitlesi ve uzun vaadeli bir Knights Online Pro Sizleri Bekliyor.
  [*]Knights Pro v2 New Homeko Versionda sizlere 83 Level Başlangic skiller açık şekilde karşılayacaktır ! Başlangıcta verilecek olan ezik itemler sayesinde hem Pk Atıp Hem Farm yapmanın keyfini çıkaracaksınız !
  [*]Knights Pro Mirana Sunucus ile sizlere Tekrar Merhaba diyeceğimiz, Irkların Savaşı, Baraka Savaşları, Zombi Haritaları, Good Night Haritası, Drakin Savaşları, Yenilenen JR,BDW, Dark Delos haritası ile karşılayacağız.
  [*]Sizleri bekleyen günlük görevler ile dahada mutlu edeceğiz ! Günlük Görevlerde Saatlik Power Up Store Itemleri ile gücünüze güç katabilirsiniz.
  [*]Oyun ici solo oyuncular icin hazırladığımız yeni sistem ve etkinlikler sayesinde her solo oyuncumuz sıkılmadan devam edebilecek!
  [*]Knights Pro Yenilikci Rehber Komutanımız ile Aylar geçse bile Yeni Başlayan oyuncularimiz Pro Sunucumuza hiç bir zaman geç kalmayacak bu sebeple oyun sunucumuzun ömrüne ömür katacağız.
  [*]Sabit olarak düzenleyeceğimiz Ay Ortası ve Ay Sonu TL Ödüllü Clan Vs turnuvaları, 1vs1 , 2vs2 Turnuvaları ile kendine güvenenoyuncularımızı bir araya getireceğiz.
  [*]Oyuna yeni getirdiğimiz Sheriff sistemi ile oyun ici oylama sonucu Sheriff Her 2 Irkın Saygın Clan ( Oyuncu ) üyelerimize yetkiler verilecektir.
  [*]Sizlere sunduğumuz ücretsiz item kilitleme sistemi ile eşyalarınız ve karakleriniz artık dahada güvende !
  [*]Oyunda ulaşabileceğiniz 24 Saat Aktif Türk ve Peru Gm Desteği ile sizlere her vakit Aktif Hizmet Pro Ekibi Tarafından sağlanacaktır.
  [*]Düzenli Ekip İşbirliği ile Pro Sunucusu Açıldıktan Sonra Tüm Eventler Otomatik Olacak ve Ekstradan Yapılacak Olan Etkinlikler Knights Online Pro'nun Profesyonel Ekibi Dahilinde Oylama Karşılığı Belirlenecektir.
Değerli Knights Pro Oyuncuları

➡ Knights Pro vNew HOMEKO Yenilenen Setup ile karşınızda
Ücretsiz Pus ve Yeni Dark Knight Silahlarını test etmeyi unutmayınız.
✴Şuanda test olarak açıktır Başlangıc: 83 Level ve Skiller Açık Şekilde Başlarsınız. Pus Ücretsizdir.

http://137.74.13.200


+7 % 50 +2 % 30
+8 % 30 +3 % 1

Slotlar +5 çıkmaktadır, Cz Arkası Ego Slotları vardır orta zordur 2 saat için full ıtem olup pk cıkabılırısınız Şimdiden Başarılar