EskiKnightOnline.net | v.1098 MYKO | 400.000 TL Ödül Havuzu | Official : 14 Haziran 2024 - 22:00 !
Cuceko
Cuceko
Cuceko

KO4ME.COM | [Lv. 70 | MYKO Farm Server] [OFFİCİAL 07.09.2024 SAAT: 21:00]

 •         

          

          

          

          

 • HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding

BETA BİTİYOR BUGÜN

 • FACEBOOK BEĞEN PAYLAŞ ETKİNLİĞİ

  Kullanılan: 1 100.0%
 • FACEBOOK BEĞEN PAYLAŞ ETKİNLİĞİ2

  Kullanılan: 0 0.0%
 • FACEBOOK BEĞEN PAYLAŞ ETKİNLİĞİ 3

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  1
G Çevrimdışı

gizemli1026

Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
202
0
16

yrd.pngsunucu.png

70 seviye sınırı olan sunucumuzda kademeli bir şekilde, sorunsuz bir oyun deneyimi sunarak tüm detayları şeffaflığıyla ortaya koyan sunucumuzda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Seviye aşamaları 62 / 65 / 68 / 70 olarak kademeli bir şekilde ilerleyecek olup aynı zamanda seviye aşaması artışıyla oyuna aktivite vb. faktörler dahil olacaktır. Seviye aşamalarında oyuna nelerin dahil olacağını görmek için yukarıda ki Rehber bölümünden Level Cap görseline tıklamanız yeterlidir. Tüm detayları mevcuttur.

Sürüm: 1.299
Başlangıç Seviyesi: 1
Başlangıç Eşyaları: Classınıza göre beginner weapon, +1 1. seviye paper kıyafetler, beginner scroll paketi ve 50.000 Noah.
Karakteri oluşturduğunuzda oyuna 1'er saatlik 500 Hp 150 Defans Buff ve 3'er saatlik Attack,Swift,%50 Exp Scroll ile başlayacaksınız.
Beta Süresince %300 Experience Event açık olacaktır
Panelimizde bütün detaylar şeffaf bir şekilde açıktır.

Ardream War
Normalde sadece Ardream bölgesinde iki ırkın mücadele ettiği bu savaşa biz yenilik olarak Keeper eklemesi yaptık. İki ırkın Town bölgesinin önünde bulunan Keeper'ı kesen ırkın çevrimiçi oyuncuları ve ırk muhafızı ekstra ödüle sahip olacaktır.

Border Defense War
Border Defense War etkinliğine eklediğimiz BDW Certificate eşyası sayesinde Moradon bölgesinde bulunan NPC üzerinden 1.5 saat sürecek takviye bufflar alabilirsiniz.

Juraid Mountain Defense
Juraid Mountain Defense etkinliğine eklediğimiz JR Certificate eşyası sayesinde Moradon bölgesinde bulunan NPC üzerinden 1.5 saat sürecek takviye bufflar alabilirsiniz. BDW ve JR takviye buffları farklıdır. Biri PK'ya yönelik biri FARM'a yöneliktir.

Colony Zone Garden Monument
İki ırkın bowl bölgesine yakın olan bahçede Monumentleri mevcuttur. Monumenti kestiğinizde rastgele bifrost canavarları doğacaktır. Drop oranları bifrost etkinliğinde bulunan canavarlara oranla daha düşüktür.

Bifrost
Bifrost bildiğimiz orjinal şekliyle çalışmaktadır. Colony Zone bahçe farmına oranla drop oranları içerideki yaratıkların daha fazladır.

Chat Event [Hızlı Yaz Kazan]
Chat Event oyunda günün belli saatlerinde otomatik olarak veya yönetici tarafından elle başlatılacaktır. Oyun içerisinde bilgi duyuruları geçecek olup verilen karmaşık karakterleri büyük ve küçük duyarlı şekilde ilk yazan kullanıcı ödüle sahip olacaktır.

PM Event [Otomatik]
Bir çoğumuzun diğer sunucularda karşılaştığı konseptten farklı olarak bir kişiye pm atıp sonucu beklemek yerine bu sistem ile yönetici oyun içerisinde etkinliği başlatacaktır. Oyun içerisinde bilgi duyuruları geçtikten sonra duyuruda belirtilen kelimeyi yazarak etkinliğe kayıt olabilirsiniz. Kayıt esnasında kayıt numaranız size bilgi olarak verilecektir. Etkinlik yönetici tarafından komutla bitirilecek ve kazanan otomatik olarak ödülünü bilgi duyurularıyla birlikte alacaktır.

Forgetten Temple
Forgetten Templa'a eklemiş olduğumuz 1. ara ve 2. ara ödül 100'er Lotto sistemiyle 2 aşamayı başarıyla tamamlayan oyuncular 200 adet Lotto ödülüne sahip olacaktır. 200 adet Lottoyu Moradon bölgesinde [Operator Moira] NPC'sinden kırdırabilirsiniz.

Chaos Stone + Gift
Chaos Stone klasik olarak Boss atması yanında Chaos Stone'a son vuruş atan kullanıcıya Silver Bar ödülü verecektir. Chaos Stone Bosslarında rastgele master eşya grupları eklidir. Normal Bosslarda bulunmamaktadır.

War Winners Gift
Lunar War ve Ship War savaşını kazanan ırkın oyuncuları exp ödülü kazanacaktır.

Merchant Event
Sunucumuzda her gece saat 00:01 de aktif olup her sabah 07:00 de pasif konuma geçecektir. Pazarda durduğunuz her saat için exp ve para ödülü alacaksınız.

Santa Event
Sunucunun genel durum ve oyuncuların değerlendirmesine göre hepimizin bildiği santa event bulunduğunuz seviyeye göre size % olarak exp ödülü verecektir.

Etaroth Event
Sunucunun ilerleyen zamanlarında yapılacak olan Etaroth Event'da keseceğiniz canavarlardan Kırmızı,Yeşil ve Mavi kutu elde edebileceksiniz.

Grafik Sistemi
Oyuna giriş yaptığınızda Shift + F12 tuş kombinasyonuyla biraz daha parlak ve blurlu görüntü elde edebilirsiniz.

Hera Scroll
Hera scroll sizlere ekstra görünüm sağlayacağı gibi ekstra kestiğiniz adam başına exp, coin ve manner kazandıracaktır. Power UP Store üzerinden satın alırken kendi ırkınıza uygun Hera Scroll'u almayı unutmayın. Hera scrollarda ırk kontrolü eklidir.

Bounty Hunter
Bounty hunter sistemi hepimizin bildiği şerif buffuna benzer bir şekilde çalışmaktadır. Yönetici tarafından Colony Zone bölgesinde bulunan biri seçilip başına ödül koyulacaktır. Aynı şekilde başına ödül koyulan kullanıcı karşı ırktan birini kestiğinde ekstra NP kazanacaktır.

Collection Race
Etkinlik belirli yerlerde aktif olacak olup sistem sizden belirli oyuncu veya canavar kesmenizi isteyecektir. Süreyi ve kaç kişinin ödül kazanacağını takip etmeyi unutmayın.

Holyland
Holyland eventı bildiğimiz savaş etkinliklerini çağrıştırmaktadır. Holyland etkinliği ile birlikte Collection Race etkinliği de aynı bölgede aktif olacaktır. Unutmadan Holyland etkinliği en eski Colony Zone bölgesinde hava da biraz kapalı geçecektir :)

Jackpot
Jackpot eventını hepimiz aslında biliyoruz. Tekrar açıklamak gerekirse yaratığa son vuruş yapan kullanıcı rastgele X exp veya coin ödülü alacaktır. Bildiri duyurusu sağ alt damage barda gözükecek olup Moradon ve Forgetten Temple bölgesinde Jackpot patlaması kapatılmıştır.

Deathmatch & Lastman
Bu 2 etkinlikte diğer sunuculardan aşina olduğunuz gibidir. Sadece Lastman eventında ölüm sayınız 3 yerine 5'e çıkarılmıştır.

Rankboard
Colony Zone bölgesinde sıralamaya giren ilk 10 kullanıcı belirlediğimiz saat aralığı ve belirlediğimiz ödülleri almaya hak kazanacaktır. Sıralama tablosunu görmek için oyun içerisinden Normal Chat kısmından rank yazmanız yeterlidir.

Rental Item [Power UP Store]
Oyun içerisinde Power UP Store üzerinden Knight Cash veya Gift Point karşılığında süresi 5 ile 12 saat arasında değişen kiralık eşyalar alabilirsiniz. Eşyalar abartılı olmamak kaydıyla eklidir.

Userinfo
Oyun içerisinde Normal Chat üzerinden +userinfo yazmanız halinde karşınıza açılan ekranda karakter adını girip arama yaptığınızda merak ettiğiniz karakterlerin eşyalarını görebileceksiniz.

Wheel Of Fun
Oyun içerisinde +zar komutunu kullanarak 250 Knight Cash karşılığında rastgele Power UP Store eşyaları elde edebilirsiniz.

Global Message
Oyun içerisinde +global Mesajınız şeklinde 100 Knight Cash karşılığında eşyanızı satmak için veya düelloya çağrı yapmak, klanınıza adam çağırmak için tüm servera duyuru geçebilirsiniz. Filtremesi yüksek olup küfür yazıları yazmaya çalışmayınız. Gözden kaçırdığımız kelimeler olabilir küfürlü duyurularınız hesap banlanmasıyla sonuçlanacaktır.

Gold Bar & Platinum Bar Exchange
Oyun içerisinde elde ettiğiniz coinleri Moradon Anvilin çaprazında bulunan NPC'de Power UP Store Gift Point bakiyesine çevirebilirsiniz.
1 Gold Bar = 85 Gift Point
1 Platinum Bar = 1000 Gift Point

Gift Point ile Knight Cash grubundaki pazara koyulan KC eşyaları dışında Power UP Storeda bulunan tüm eşyaları satın alabilirsiniz.
Knight Cash veya Gift Point ile Power UP Store üzerinden Gold Bar alma sistemi eklenmemiştir ve eklenmeyecektir.


Job & Irk & Race & Klan Lider & Klan Irk
Job ve Race değiştirme işleminizi oyun içerisinde Moradonda bulunan [Selith Store] NPC'si üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Job değişiminde karakteriniz Master kaybına uğramayacaktır.
Irk, Klan Lider ve Klan Irk değiştirme işlemlerini Web Panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
Klan Lider değişimi ücretsizdir.

Hesap Koruması
Sunucumuza kayıt olduğunuzda sistem size rastgele gizli bir kod verecektir. Bu kodu mutlaka saklayınız. Gizli Soru ve Hesap kilitleme işleminde kullanacaksınız.
Hesap korumasını aktif etmek için web panele giriş yapmanız soldaki menüden Hesap Kilitle bölümüne girip gizli kodunuzla hesabınızı kilitleyebilirsiniz.
Hesabınızı kilitlediğiniz de karakterinizle oyuna girmeye çalışan biri ban yemiş gibi bir mesaj alacaktır. Panel tarafında yapılacak işlemler önlemi için ise panelde de aynı şekilde hesabınız kilitli ise sadece kilidi kaldır kısmını görebileceksiniz.

Auto Loot
Power UP Store'da bulunan Scroll şeklinde kullanımı basit ve 1 scroll 1 saat sürmektedir.
Moradon bölgesinde çalışmaz.

Multi Client
Bir karakteriniz farm yaparken diğer karakterinizle pazar kurmanız için aktiftir. Aynı zonede kısmi bir süre bulunabilirsiniz belirli bir süre sonra oyun hata verip kapanacaktır.

Kill Sounds
Oyun içerisinde multi kill, dominating gibi duyuruların geçtiği sırada arkada otomatik olarak ses çalacaktır. Sesleri duymamak için Client'in içinde bulunan KillSounds klasörünü silebilirsiniz.

Options
Kullandığımız filesın desteklediği HP Bar ve Kamera Açısı ayarlarını yapabileceğiniz Options programı patchle birlikte clientinize dahil olacaktır.

Quest Manager
Oyun içerisinde seviye ve seviye aralığınıza uygun tekrarlanabilir, tekrarlanmayan otomatik görevler mevcuttur

Daha detaylı açıklamaları görmek için yukarıda ki Rehber ve Sunucu Detay görsellerine tıklamanız yeterlidir.
Daha saymadığımız ve mevcut olan bir sürü özellik sunucumuzda aktiftir. Kullandığımız filesın ve kodlamasını yaptığımız yazılımların sınırlarını zorladık. :)

DB.png


Alt Yapı: 1.299
Kayıt: Panel üzerinden
Hesap Karakter Limit: 3 [Yan Karakterler Açık]
Item ve Exp: Orta Seviye
Sınır: 70
Master: Görevle
70 Skill: Görevle
Eşya Çeşitleri: Low - Middle - High Class - Unique
Kanat: Oyun içerisinde tek aktif kanat bulunduğunuz ırkın kralında [250 HP MP ve 25 Defans] özelliğinde olacaktır. Kings Sceptor eşyası kullanışsız ve sadece görüntüden ibaret olduğu için kaldırılmıştır. Kral eşyası alınan NPC'den alınabilir.
Iron Necklace, Iron Belt, Glass Belt dropları şuan kapalıdır.
Iron Necklace
yerine Bronze Necklace eklenmiştir. Özellikleri yarı yarıya olup Ultima, Felankor veya Isilioon'dan elde edilmektedir.
Chitin Shield
drobu sadece Ultima ve Isilioon'da mevcuttur.
Flame, Imir, Shio Ringlerinin verdiği Damageler kaldırılmamıştır. Fakat sadece Mage Jobuna sahip karakterler takabilir.
Upgrade limiti sunucunun Cap süresiyle orantılı şekilde gidecektir.
Int Priestler için Ring Of Divine yüzüğü eklenmiştir. Özellikleri Ring Of Magic ile aynı olup MP bonusu INT ile değiştirilmiştir.


Karakter Skilleri

Warrior: 1-70
Rogue: 1-70 [Archery 62-66 Master] [Assasian Stab2]
Mage: 1-70
Priest: 1-70
rehber.png

Karus 50 [Key Görevi]
Human 50 [Key Görevi]
Master Görevi
62 Master Skill Görevi
70 Skill Görevi
Gift Point Exchange
Moradon Boss Yerleri
Luferson Castle Boss Yerleri
Elmorad Castle Boss Yerleri
Knight Cash Yükleme
client.png

(Oyunda problem yaşamamak adına mutlaka indiriniz SmartScreen uyarısı alanlar için Rar Client eklenmiştir.)
Media Fire
Dosya Upload
Dosya TC
Dosya CO
Yandisk
FTP
FTP Rar Client (Smart Screen uyarısı alanlar buradan indirebilir)


beta.png

[Beta Sona Eriş Tarihi: 06.09.2024 - 20:00]
ko4meBeta.jpg
 
G Çevrimdışı

gizemli1026

Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
202
0
16
BETA : 01:09.2024 - 20:00
OFFICIAL: 07:09.2024 - 21:00

BETA sonunda NP sıralamasında ilk 5'de yer alan oyuncular ödüllerin sahibi olacaktır.
 
G Çevrimdışı

gizemli1026

Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
202
0
16
BETA : 01:09.2024 - 20:00
OFFICIAL: 07:09.2024 - 21:00


BETA sonunda NP sıralamasında ilk 5'de yer alan oyuncular ödüllerin sahibi olacaktır.
 
G Çevrimdışı

gizemli1026

Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
202
0
16
BETA : 01:09.2024 - 20:00
OFFICIAL: 07:09.2024 - 21:00

BETA sonunda NP sıralamasında ilk 5'de yer alan oyuncular ödüllerin sahibi olacaktır.
 
G Çevrimdışı

gizemli1026

Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
202
0
16
BETA : 01:09.2024 - 20:00
OFFICIAL: 07:09.2024 - 21:00

Sorun yaşamamak adına full client indiriniz.
Panelden kayıt olmayı unutmayın.
 
G Çevrimdışı

gizemli1026

Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
202
0
16
BETA : 01:09.2024 - 20:00
OFFICIAL: 07:09.2024 - 21:00

Sorun yaşamamak adına full client indiriniz.
Panelden kayıt olmayı unutmayın.
 
G Çevrimdışı

gizemli1026

Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
202
0
16
BETA : 01:09.2024 - 20:00
OFFICIAL: 07:09.2024 - 21:00

Sorun yaşamamak adına full client indiriniz.
Panelden kayıt olmayı unutmayın.