Farm Server KnightOnline1 Myko SERVER ÖTÜKEN ESKİ TAD YENİ HEYECAN - Eski Anılarınızı Canlandırın !

  • ★ ★★OldSchoolKO ► | New World " DEİMOS " | OSKOSOFT v.1098 MYKO | OFFICIAL 03 Temmuz(July) 22:00 GMT +3 HEMEN İNDİR
  • BİAN-KO.ORG 24xx Homeko | 50.000TL ÖDÜL HAVUZU | BETA: 30 MAYIS 2020 | OFFICIAL: 5 HAZİRAN 2020 | HEMEN İNDİR
  • NewKo - YENİ SUNUCU - HELİS I v.2480 HOMEKO I OFFICAL 5 Haziran 20:00 | BETA AÇIK HEMEN İNDİR
  • Zone-59.net l EFSANE ARDREAM SUNUCU l HERKES EŞİT l V1299 YENİ BİR MACERA HEMEN İNDİR

asdert1987

Kayıtlı Üye
18 Mart 2019
384
0
16
18
Tanıtım

Sıradan bir KO1 akşamı

KO1 sitesi : https://www.knightonline1.com/?re=4032
Neden KO1

Öncelikle KO1 diğer bir çok server gibi kısa süreli server değildir. 15 mart 2020 da açıldı ve halen devam ediyor. KO1 2006 yılında ki tadı, heyecanı tekrar yaşatmak amacı ile kuruldu.Serverin hicbir dışa bağımlılığı yoktur.A dan Z ye herşeyi kendi bünyesindedir.Hala yapılandırılma aşamasında.2006 yılında ki drop oranları, event, exp oranları vs herşey, 2006 yılında olduğu gibi.Eksik olanlar da ivedi şekilde düzenleniyor.Bir kaç oyun içi detay vermek gerekirse;

Takı upgrade : Şuan için takı upgrade, oyuncular arası dengesizlik olmaması adına kapalı.

İtem Durumu : Zor bir server.Dolayısı ile çok fazla + item yok.Server geneline bakılarak, 1 yada 2 tane +8 cleaver, 1 yada 2 tane +8 md, 1 tane +8 glave, 1 tane 8 shard ve 1 tane +8 rogue shell kolluk var oyunda.Bunların dışında, 8-10 tane +7 raptor, shard felan vardır.Ayrıca, rebirt sistem yoktur.

Pus : Abartılı bir pus yok.Premium olarak sadece bronz premium.Oda 2006 daki özelliklerle aynı.Pus da buff sc, ac sc, atak sc gibi eşyalar var.

Görevler : KO1 de görevler pusda,quest olarak ayrı bir bölümdedir..Görevler istenilen lvl e ulaşıldığında aktifleşir.Görevi tamamladıkdan sonra npc ye gitmenize gerek yok.Pus üzerinden ödülünüzü alabilirsiniz

Bdw : günde 3 kere kazanan tarafa 7m exp ve kırmızı kutu.Kaybeden tarafa 4m exp.Premium sahibi iseniz, %50 fazladan exp gelir.Ayrıca bdw ödülü alabilmeniz için, bdw sırasında 3 pk point kazanmanız, yani 3 kere np değişimi olması gerekli.Bdw sırasında afk oyuncular için getirilen bir sistemdir.

Kayıp Orman : KO1 e özel, hiçbir yerde göremeyeceginiz etkinlik. 2 ırk bir haritada.Bir yandan çıkan yaratıkları keserek drop almaya çalışırken, bir yanda da karşı ırk ile karşılaşarak, pk keyfini iliklerinize kadar hissedeceksiniz.Her gün 23:30 da

Ofline merchant : offline merchantı herkes kullanabilir.premium vs istemez.

Pkc event : Her saat başı pk alanlarında ilk 3e girenler, pk alanlarında bulunan rakip oyuncu kadar kc kazanırlar.

10x : Akşam 9 ve gece 12 de cz bowl da bir kez np degişdiginizde, 10 kc hesabınıza yüklenir.

Koxp : Laf olsun diye değil, serverda 1 tane bile koxper göremessiniz.Çünkü KO1 in kendine has güvenlik sistemi, Koxp girişini %100 fixledi.

Tbl / Dupe : Yine laf olsun diye değil.Oyunda tbl ve dupe tamamen fixlenmişdir.Her hangi bir dosya değiştirilmeye çalışıldığı anda sistem kapanır.
Bunların dışında KO1' i diğer serverlardan ayıran 3 büyük vaadi var.Bunlar;

Db sıfırlama olmayacak : 10 sene sonra bile, açtığınız karakter orda duruyor olacak.

Offline genie : Evet genie offline olarak çalışacak.Exp kasarken, elektirik bile yakmayacaksınız.

Mobil client : Evet doğru anladınız.Oyuna telefonunuzla gitebileceksiniz.Pk alanları hariç, karakterinizi kullanmanızı sağlıyacak sistem geliştiriliyor.Pek yakında hizmetinizde...

Aşşağıdaki linkden, siteye giriş yapabilir, clan sıralamasına, oyuncu sıralamalarına, oyuncuların itemlerine vs bakabilirsiniz.Henüz bir şey kaçırmış değilsiniz.Hala diğer oyunculara yetişebilir, hatta öne geçebilirsiniz.

https://www.knightonline1.com/?re=4032

upgrade gerçekden zor


1
2 https://youtu.be/NQZ8ujslpQw
Vs etkinliklerinden yayınlar.


 
Son düzenleme: