İstanbulda mutfak tezgah arası cam ve gergi tavan mağazası

  • ⭐ OldSchoolKO ✅ | New World " ATINA " | OSKOSOFT v.1098 MYKO | OFFICIAL 01.01.2021 - 22:00 Gmt +3 ! ✅HEMEN İNDİR
  • ★ ARDREAM PK SERVER ► | +8 / +3 FULL ITEM BAŞLANGIÇ | DESTEK İTEM YOK |IRK VAR ! | HEMEN İNDİR
  • ANDREAMTR l New World 62/1 PK FARM 26 HAZİRAN 22:00'DA SİZLERLE HEMEN İNDİR HEMEN İNDİR
  • Hell Empire v.24xx FARM | 50.000TL ÖDÜL! | GERÇEK FARM DENEYİMİ | BETA 20 KASIM - OFFICIAL 27 KASIM 2020! HEMEN İNDİR

hgirua

Yeni Cüce
29 Aralık 2018
23
0
1
40
Cam Tezgah Arası Bayilermiz arasında olun, uygun ve Profesyonel Hizmet anlayışının parçası olarak Yurtiçi ve Yurtdışı Hizmetlerimizden, Kampanyalarımızdan Hemen faydalanın. Bayilerimiz Uzmanlarımız tarafından verilecek 1 Haftalık Eğitime katılmak zorunda olup, Eğitim sonunda alacakları Sertifikaları ile düşündükleri İl ve İlçe de Hizmet verebilecek ve Showroom Cam Tezgahları tarafımızdan temin edilecektir. Sizlerde Mutfaklara değerli bir dokunuş ile benzersiz ortamlar oluşturmak istiyorsanız, Hemen Bİze Katılabilirsiniz. Tezgah Arası Cam Panel Fiyatları, Modelleri ve Avantajları ile Dikkat çekici ortamlar, Benzersiz Mekanlar oluşturun. İstediğiniz Görseli, Tezgah Arası Cam Panel kaplama olarak kaplayabiliyoruz.Tezgah Arası Cam Panel ile Mutfaklarda zaman geçirmek artık daha keyifli ve dinlendirici. Tezgah Arası Cam Mutfağınıza bir Akvaryum, Doğa ile başbaşa veya Pencereden Şehire açılan bir his uyandırarak üzerinizde oluşturduğu pozitif etki ile sizi rahatlatacak ve Farklı kılacaktır. Artık Yeni yapıların bir çoğu tezgah arası cam sistemlerinin avantajlarını ve insanların evinde keyif alarak zaman geçirmesine odaklı bir çok dekoratif sonuç ile hareket etmektedir

3338

Her silindiğinde ilk günkü gibidir. Kalın ve Temperli yani fırınlanmış camdan üretildiği için, Normal bir cama oranla yaklaşık 4 kat daha mukavemetli olup, hertürlü darbeye ve yüksek ısıya karşı dayanıklıdır. Mutfak tezgah arası cam, istenilen görselin cam üzerine teknolojik baskı makineleri ile kaplanması sonucu oluşturulmaktadır. Panel olarak istenilen ölçülerde üretilmektedir. Mutfakları daha değerli hale getiren, aynı zamanda Bayanların, Mutfakların da geçirdikleri zamanı eşsiz ve benzersiz yapan dekorasyon için günümüzde önemli bir yer edinmiş yapı ürünüdür.
3337

CAM TEZGAH ARASI TEMİZLİĞİ
Cam olduğu için temizliği gayet kolaydır. Cam temizlik malzemeleri ile kolaylıkla silinip temizlenebilir. Leke ve bakteri barındırmaz.
Deformasyonu en zor ve En uzun ömürlü Mutfak Tezgah arası malzemesidir. Tezgah Arası Cam Temizlik malzemelerinden etkilenmez Kırılmaz, Çatlamaz ve Çizilmez.
3 BOYUTLU TEZGAH ARASI CAM
Yüksek Çözünürlüklü Dijital baskı makinaları ile cam üzerine istenilen görsel basılmaktadır. Baskı işleminden sonra koruyucu tabaka ile kaplanarak su geçirmez, ısı, nem ve diğer etkenlere dayanıklı hale getirilmektedir. Uygulama işlemleri Tezgah Arası cam arka yüzeyinde gerçekleştiği için herhangi bir deformasyon söz konusu değildir. 3d Tezgah Arası Cam üzerine yapılan HD baskı kalitesi ile derinlik kazanmakta ve bu derinlik hissi ile ortama gerçekçi bir hava katmaktadır. Sinema tarzında 3 boyutlu değildir. Ancak baskı kalitesi ve gerçekçiliği ile beklenen hissiyatı fazlasıyla karşılamaktadır.
TEZGAH ARASI CAM FİYATLARI
Tezgah Arası Cam Fiyatları mtül fiyat olup, mevcut mutfak uzunluğu ile hesaplanmaktadır. Genellikle Tezgah ve Dolap arasında kalan mesafe 50cm veya 60cm olup, uzunluk olarak fiyatlandırılmaktadır. Cam Tezgah uzunluk olarak Temperli Özel üretim olarak sipariş edilmektedir. İstenilen görselin projelendirmesi, baskı işlemi, boya işlemi ve temperli camın ölçülye özgün üretim süreci 1 hafta sürmektedir. Uygulama için hazır olan mutfak cam tezgah arası 1 günde uygulanıp teslim edilmektedir.

http://www.avrupagergitavan.com