İş Yeri Güvenliği

  • ★ ARDREAM PK SERVER ► | +8 / +3 FULL ITEM BAŞLANGIÇ | DESTEK İTEM YOK |IRK VAR ! | HEMEN İNDİR
  • ANDREAMTR l Efsane Server Siz İstediniz Biz Yaptık 59/1 PK Olarak Çok Yakında. HEMEN İNDİR
  • ❌ ArdreamWAR.CoM ❌ ❌[62/1] ARDREAM SERVER ▌FULL ITEM BASLANGIÇ ▌BUGÜN 21:00'DA AÇILIYOR HEMEN İNDİR
  • DiezWar.com | Version v25XX | 83/1 PK SERVER | FULL ITEM & FULL PUS BAŞLANGIÇ | 22 OCAK 2021 OFFICIAL TARİHİ HEMEN İNDİR

farukgg

Kayıtlı Üye
16 Kasım 2017
334
0
16
Dinç OSGB olarak iş yeri güvenliği üzerine çalışmaktayız ve iş yerlerinin güvenliği için personeller temin etmekteyiz. Temin edilen personellerin hepsi alanında uzman olup sertifika sahibi olan kişiler olmaktadır. Dinç OSGB olarak öncelikle iş yerlerine iş yeri hekimleri temin etmekteyiz. İş yeri hekimlerinin hepsi 7 yıl süreyle bu görevi yapabilmektedir ve sertifikalarını ise Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından almışlardır. Bunun dışında ise iş güvenliği uzmanı temin etmekteyiz. İş güvenliği uzmanlığından kastımız ise, iş yerlerinde olan işlerin işleyişine göre ne tür güvenlikler sağlanabilir ve personellerin ne tür güvenlikler almaları gerektiği ile alakalı bilgiler verilmektedir. Bunlar çok önemlidir, çünkü bir iş yerinde her zaman personellerin sağlığı ve güvenliği önde gelmektedir. Dolayısıyla size temin edeceğimiz iş güvenlik uzmanlarının iş yerindeki bütün işler hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir.

Dinç OSGB olarak iş yeri güvenlik personelleri dışında aynı zamanda iş yerinizde olabilecek olan risk değerlendirmesi yapmaktayız. Risk değerlendirmesinden kastımız ise, iş yerinizde ne kadar tehlikenin olup olmadığına dair değerlendirme yapmaktayız. Bu değerlendirmenin sonucunda iş yerinizde, personeller ve çalışanlar için birçok risk bulunursa, bu risklerin ortadan kaldırılması istenmektedir veya personellerin korunarak çalışabilmeleri için bir çözüm üretilmektedir. Bunların dışında yine bütün iş yerleri için acil durum planı çıkarmaktayız. Malumunuz her iş yerinin kendisine göre bir acil durumu olabilmektedir ve böyle bir durumda personellerin ve çalışanların güvende olabilmeleri için yapılan bir plan olmaktadır. Dinç OSGB olarak bizim işimiz daha fazla personellerin ve çalışanların kendi iş yerlerinde güvende olmalarını sağlamaktır. Bunun için ayrıca iş güvenliği eğitimleri de vermekteyiz.

Bir iş yeri için iş güvenliği ve sağlığın ne kadar önemli olduğunu ve olabileceğini anlatmak sanıyoruz ki gereksiz, çünkü hangi iş yeri olursa olsun, orada çalışan kişilerin sağlığı ve güvenliği her zaman çok önemlidir. Bu sebeple aynı zamanda Dinç OSGB olarak iş yerlerine ilkyardım eğitimleri de vermekteyiz. Bu şekilde herhangi bir sorun yaşandığından, bekleme sürecinde yaralanan veya rahatsızlanan kişiye yardım edebileceklerdir. Bunların dışında mobil sağlık hizmetleri vermekteyiz, ayrıca daha da önemlisi, iş yerlerinde bazen kullanılması gereken maddeler için, tehlikeli madde danışmanlığı yapmaktayız. Elbette birçok fabrika gibi iş yerlerinde farklı maddelerin kullanılması gerekiyor, fakat maalesef birçok madde insanlar için zararlı olabiliyor. Bu yüzden eğer herhangi bir madde zararlı olmasına rağmen kullanılması gerekiyorsa, onun için nelerin yapılabileceğine dair danışmanlık vermekteyiz. Bizim için her zaman personellerin ve çalışanların güvenliği ve sağlığı ön planda olmaktadır.

dincosgb.com