⏩ MykoPRO ✅ | 1.000.000 TL ÖDÜL⭐ f-ACS ✅ Değerli GB - Zevkli PK | v.1098 MYKO USER REKORU ⚔ OFFICIAL 26.07.2024 - 22:00 ⏪

MYKO ✔ HARDKO.TK✔ 1299 ✔MYKO✔ OFFICAL BUGUN ACILDI !✔ SEMBOMLLER BOŞşş✔ ✔

 •         

          

          

          

          

          

          

 • HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding
U Çevrimdışı

ucretlireklam

Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
212
0
16
32


  1. MERHABA DEĞERLİ HARDKO OYUNCULARI,

   BETA SÜRESİNDE GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

   OFFICIAL: 12 NİSAN 19.00
   SUNUCUMUZ 1299 ALT YAPISINI KULLANIP 1453 SİSTEM İLE ENTEGRE EDİLEREK ORTAYA HARİKA BİR DATABASE ÇIKARTILARAK SİZLERİN ZEVK ALACAĞI ŞEKİLDE TASARLANDI. SUNUCUMUZDA VAKİT GEÇİRİRKEN BOL ETKİNLİKLER, KASACAĞINIZ EXP, KOVALAYACAĞINIZ ITEM, HATTA YAPACAĞINIZ UPGRADEDEN BİLE ZEVK ALACAKSINIZ. SUNUCUMUZ EN GÜNCEL LİSANSLI SOACS V40+ VE ZSOACS ANTİCHEAT SİSTEMİ İLE ÜST DÜZEY KORUNARAK O ESKİ ÖZLENEN MYKO ZEVKİNİ BURADA YAŞAYACAKSINIZ. LEVEL SINIRI 70. ZOR-LIGHT FARM, EXP KASMAK ZOR, UPGRADE ZOR OLARAK AYARLANDI. 1 AY SONRA BAŞLAYACAK ARKADAŞIMIZ BİLE ARADA FARK OLMAKSIZIN OYUNU OYNAYABİLECEK. BİZLER EŞİT, KALİTELİ VE ZEVKLİ BİR OYUN İÇİN BURADAYIZ. ETKİNLİKLERİMİZ PAZARTESİ (15.04.2024) GÜNÜNDEN İTİBAREN AKTİFLEŞECEK. İLK HAFTA HIGH CLASS İLE UNIQUE ITEMLER EN FAZLA +5'e UPGRADE OLACAK.(MIDDLE CLASS ve LOW CLASS ITEMLER +5 ve ÜZERİ BASILABİLİR) ITEM UPGRADE SINIR +8 +1 OLARAK AYARLANMIŞTIR, VERİTABANINDA +8 ÜZERİ ARM-WEAPON ve +1 UZERI UNIQUE TAKI BULUNMAMAKTADIR. LEVEL İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR SINIRLANDIRMA SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. IRON NECKLACE, IRON BELT, CHITIN SHIELD, ANTİ DEF VB. ITEMLER DROPLARDA MEVCUTTUR. KRALLIK SİSTEMİ MANUELDİR. OY VEREREK KRALINIZI SEÇİYORSUNUZ.


   NOT: SUNUCUMUZ SON ZAMANLARIN ITEM, EXP VE UPGRADE YÖNÜNDEN EN ZOR DATABASELERİNDEN BİRİDİR. BU ZORLUĞU BOL ETKİNLİKLERLE KAPATARAK HEM OYUNCULARIMIZI KÜSTÜRMEMEK, SUNUCUMUZUN ÖMRÜNÜ UZUN TUTMAK, ITEM - LEVEL - ZAMAN DENGESİNİ GÖZETEREK SÜRDÜREBİLİR DURUMA GETİRMEK, HEM DE SONRADAN ARAMIZA KATILACAK ARKADAŞLARIMIZIN ARADA FARK OLMAKSIZIN OYUN İÇİNE DAHİL OLMALARINI HEDEFLİYORUZ. ESKİ KNİGHT ONLİNE (2003 - 2005) HEYECANINI BURADA YAŞAYACAKSINIZ..

   PHP:
   [Server]
   Count=1
   IP0=hardko.tk

   [Version]
   Files=1299


   CLAN GRADE
   Grade 4 - 72.000 Np
   Grade 3 - 144.000 Np
   Grade 2 - 360.000 Np
   Grade 1 - 720.000 Np

   ETKİNLİKLER
   CHAOS STONE
   DEATH MATCH
   LASTMAN
   JURAID MOUNTAIN
   BORDER DEFENSE WAR
   FORGOTTEN TEMPLE
   CURSED SANTA
   BI-FROST
   LUNAR WAR
   DARK LUNAR WAR
   OLD LUNAR WAR
   CSW
   GM KILL
   BOSS EVENT
   1V1


   SERVER ÖZELLİKLERİ
   LEVEL CAP 70
   EXP, ITEM, UPGRADE ZOR
   PUS SİSTEMİ
   OTO LOOT
   +7 ITEMLER +8 ITEMLER GİBİ PARLAR
   ÇİFT CLIENT DESTEĞİ
   ONLINE KAL NP, EXP, COIN KAZAN
   TÜM DROPLAR VE UPGRADE MYKO SEVİYESİNDE
   CLAN DEVRETME
   PREMIUM SİSTEMİ
   70 QUEST ITEMLERİ, MASTER, 62, 70 ve MAGE 54-57 GÖREVLİ!
   ORJİNAL KNİGHT EMPİRE SKILL EFEKTLERİ
   SKILL / STAT SIFIRLAMA ÜCRETSİZ
   TÜKENEBİLİR İTEMLERDEN SADECE SWİFT SCROLL ve (720, 1920 HARİÇ)TÜM POTLAR SINIRSIZ
   EKRAN BUGU, SLIDE, GITCH vs. FIX
   SKILL NPC
   EVENT TIME (HP BAR YANINDA EVENT TAKVIMI)
   BAG OF SYSTEM


   UPGRADE ORANLARI
   364zR9.jpg


   pbQnYo.png   8ayzE1.png


   ETKİNLİK ÖDÜLLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

   BAG OF SYSTEM
   Bag Exchange veya çanta kırdırma etkinliği denir. Oyun içinde bulunan üç adet çantaya göre çalışır. Özellikleri aşağıda listeledik.

   Bag Of Event; Border Defense War, Juraid Mountain, Forgotten Temple etkinliklerinde kazanan tarafa ödül verilir, bu ödüller ile birlikte bir adet Bag Of Event kazanabilirsiniz. (5 Bag of Event = 100 KC)

   Bag Of Pk; Colony Zone Bowl bölgesinde bulunduğunuz her 60sn'de ve her öldürme için bir adet Bag Of Pk kazanırsınız. Partideyseniz bütün oyunculara bir öldürmede bir adet gelir. Bu itemi kırdırıp çeşitli ödüller alabilirsiniz.

   Special Bag; Bu item ise özel bir çantadır, savaşlarda %50 oran ile düşmektedir. Warder, Keeper ve diğer npclerde drop olarak yapılandırılmıştır. Special Bag, kırdırıldığnda %30 Middle Class, %70 High Class item düşmektedir.


   TANITIM VIDEO

   FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN, SABİT TANITIM VİDEOMUZU HERKESE AÇIK ŞEKİLDE PAYLAŞ, 5 ARKADAŞINI ETİKETLE 1000 KC KAZANMA ŞANSI YAKALA.. SONUÇLAR 11 NİSAN PERŞEMBE GÜNÜ FACEBOOK SAYFAMIZDAN 19.00'DA PAYLAŞILACAKTIR.

   NOT: CLIENTİMİZİ MUTLAKA İNDİRİNİZ. AKSI TAKDİR DE OYUNA GİRERKEN SORUN YAŞARSINIZ.

   NOT: OYUNA GİRERKEN 10061 HATASI ALAN ARKADAŞLAR LÜTFEN BU DOSYAYI İNDİREREK HOSTS DOSYANIZI TAMİR EDEREK OYUNA GİREBİLİRSİNİZ. 10061

   NOT: OYUN İLE İLGİLİ TÜM BİLGİLERİ BU DOSYADA BULABİLİRSİNİZ. HARDKO YARDIMCI BİLGİLER