⏩ MykoPRO ✅ | 1.000.000 TL ÖDÜL⭐ f-ACS ✅ Değerli GB - Zevkli PK | v.1098 MYKO USER REKORU ⚔ OFFICIAL 26.07.2024 - 22:00 ⏪

GuardianZone Mage Clan Alım Vardır

G Çevrimdışı

gzone

Yeni Cüce
30 Mart 2016
4
0
1
32
Öncelikle merhaba arkadaşlar. İlk olarak bütün yazılanları okumadan önce bilmenizi isterim ki zirve yarışı düşüncesi olan, ego ve polemiği seven arkadaşlarım okumasalarda olur.
Biz 4 arkadaş şuan için aktif olarak oynamaktayız. Bundan bikaç sene öncesine kadar sürekli mage olarak oynuyorduk. Fakat gerek yaşların ilerlemesi, iş güç telaşı, aile gibi durumlardan dolayı belirli dönemlerde oyuna vakit ayıramadık. Son birkaç aydır da bazı sunucularda 3-4 kişi yeri geldi okçu yeri geldi asas yeri geldi mage yada warrior olarak eğlencesine oynadık. Artık burada mage özlemine daha fazla dayanamayıp mage ekip olarak yolumuza devam etme kararı aldık. Hepimiz eski mage oyuncularız sadece mage takımların içerisinde bulunduğu küfür, hakaret, ego yarıştırma, konuşmadan dümdüz emirlere uyarak pk atma ( sözüm tamamen meclisten dışarı kimse üzerine alınmasın polemik oluşturmaya çalışmıyorum bunlar benim kendi tecrübelerim ) gibi durumlardan dolayı mage oynamayı daha doğrusu ekiple oynamayı bırakmıştık. Şimdi aramıza yeni arkadaşlar alarak tekrardan mage oynamaya karar verdik.
Sizlere maddelerce alım şartı yazmayacağım arkadaşlar. Ben sizlere kendi durumumuzu anlatıp beklentimizi söyleyip sizin bizimle oynayıp oynamak istemediğinizi soracağım. Tamamen eğlenme amaçlı, stresten uzak, polemikten uzak, küfürden hakaretten uzak bir ortamın garantisini verebilirim sadece. Bunların dışında kimseye şu kadar iyi olacağız, şunları kesip şu savaşı biz kazanacağız diyemem. Bunların tamamı bizim için önemsiz amacımız işin gücün verdiği stresten uzaklaşıp, güzel bir arkadaş ortamı oluşturup birlikte eğlenebilmek.
Bizimle oynamak için yapmanız gereken bikaç şey var sadece arkadaşlar bunlarda şart değil gereklilik bence. En önemlisi discord ve mikrofon. Amacımız zaten muhabbet mikrofon ve discord bu yüzden gerekli. Diğeri ise yaş olarak en azından 20 ve üzeri olmasını tercih ediyoruz. Bunların dışında 5 sene mage oynasın, 3 sene komutçuluk yapsın gibi şartlarımız yok. Hepimiz eğlenelim yeterki oynamayı birlikte de öğrenip geliştiririz.
Kusura bakmayın uzun bir yazı oldu. Vakit ayırıp okuyan herkese teşekkür ederim. Şuan için aramıza birkaç mage 1 tane de priest arkadaş katacağız. Bana forumdan özel msj ile yada konu altından ulaşabilirsiniz. Herkese keyifli oyunlar diliyorum.
 
S Çevrimdışı

swannsea

Yeni Cüce
30 Mart 2019
2
0
1
42
hocam dc link süresi dolmuş galiba yer varsa gelebilirim varmı ts veya dc link