EskiKnightOnline.net | v.1098 MYKO | 400.000 TL Ödül Havuzu | Official : 14 Haziran 2024 - 22:00 !
Cuceko
Cuceko
Cuceko
  •         

            

            

            

            

  • HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding
K Çevrimdışı

kamilulu1980

Yeni Cüce
20 Haziran 2019
1
0
1
54
Teknolojinin ilerlemesiyle ihtiyaçların giderilmesi yani alışveriş işlemleri de dijital ortama taşınmış durumda. Bu internet kullanımının yaygınlaşması ve birazda üşengeçlikten dolayı insanlar fiziksel mağazaları dolaşmak yerine arama motorlarında ihtiyaçlarını yazarak eticaret sitelerine erişim sağlayabilmektedir.

Yazılım dünyasında eticaret paketleri satan firmaların artışı talep ile olmaktadır. E-ticaret sitelerine doğan ihtiyaçlar bir çok yazılım firması tarafından görülmekte ve hatta yazılımcı olmayan ek iş yapmak isteyen şahıslar tarafından bile iki ya da üç mouse tıklaması ile site kurulabilmektedir. Burada kaybeden maalesef site site kurduran firmalardır. E ticaret yazılımı iki yada 5 mouse tıklaması ile kurulacak kadar basit değildir, sonrasında hatalar , sorunlar çıkmakta ve destek alamamaktalar. Mağdur olduğunu söyleyen firmaların anlattıkları ortak sorunların başında destek almak için kuran firmayı aradıklarında; "abi şu an otobüsteyim seni sonra arayayım" ya da "şimdi dersteyim çıkınca ararım" cevapları oluyor.

E-ticaret sektörü gelişmeli ama doğru yönde gelişmelidir, ne iş olsa yaparız diyen firmalar yerine kendi dalında uzmanlaşmış firmalar tercih edilmeli ve tecrübelerine bakılmalıdır. Sorunsuz yazılım yoktur, yazılımda hata bulmak, sorun gidermek, müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı ve kalıcı çözüm üretmek yazılım firmalarının asli yükümlülüklerinin en başında gelmektedir.

E ticaret sitesi fiyatları ise kullanılan özellik ve modullere göre değişkenlik göstermektedir. Bu özellikler farklı gruplar altında toplanıp paket haline getirilir ve o şekilde satışa sunulur. Şu an piyasada bir çok e-ticaret paketi satan firma var ve müşteriler bu paketlerin özellikleri arasında boğulmaktalar. Sadece satır kalabalıklığı yapıp özellik sayısını arttırma gayretinde olan firmaların yaptıkları ortak gözteriş hatası, zaten e-ticaret sitesi için elzem olan özellikleri bir lütufmuş gibi göstermeleri. Zaten bu özellik tasarım içerisinde var, neden farklı isimle satır eklersin ki??? Misal; site haritası, bu özellik sitenin olmazsa olmazı ve zaten içerisinde var, bir lütufmuş gibi özellik olarak satıra eklenmesinin mantığını biz bulamadık, tecrubesi olmayan müşterilerin bulabileceğini hiç zannetmiyoruz.

Yazılım, bilgi ve tecrübe ile harmanlaşmış veri girişidir. Biz bu tecrübeyi 24+ yıl ve mutlu müşterilerimiz ile sağladığımızı düşünüyoruz. Web sitemizde bulunan faydalı blog yazıları ile bu geniş dünya hakkında bilgi sahibi olabilir ve e-ticaret sektöründe mutlu müşterilerimiz arasında yer almak isterseniz satış öncesi ve sonrası danışmanlarımız sizlere destek olmaktan mutluluk duyacaklardır.

web adresimiz: https://www.hazirticaretsitesi.com