⏩ MykoPRO ✅ | 1.000.000 TL ÖDÜL⭐ f-ACS ✅ Değerli GB - Zevkli PK | v.1098 MYKO USER REKORU ⚔ OFFICIAL 26.07.2024 - 22:00 ⏪

1453 FARM SERVER ACILDI EMEK SERVER

 •         

          

          

          

          

          

          

 • HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding
S Çevrimdışı

spyumut

Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
66
2
8
30
FARM SERVER YENİ ACILDI SIFIR BUG 1453 Fire Drake Özlemedinizmi ?

https://www.knightonline1.com/?re=4539
https://www.pvpknight.com/?re=4539


Oyunu indirme Linkleri

https://www.mediafire.com/file/70h6idnwcv54nye/KO1_Client_v1501.7z/file


https://mega.nz/#!H8dihQDa!lLdEFbsZsTHuvnB5UPLO_6YEvQp22qGUffB60jFR7ro

https://yadi.sk/d/qouHPSuE8OXGbQarkdaşlar Hep ayni databaseler Sorunsuz biz 1453 Farm Fire Dirake Server istiyorsanız
tam yerindesiniz

level kasma zevki olan Rebirth basma zevki en son level 80 olan SKil acma master acma Zevki
Ozledik Boyle bir Databaseyi hazirladık sizler icin

GUARD TOWERLARIN AZ VURDUGU LEVEL KASMANİN VE İTEM YAPMANİN ZOR OLDU DATABASE 1453 eski günleri ozledik ve sizin icin hizmet sunmaya başladık2004 yılında Koreli firma o zamanki adı ile Wizgate tarafından üretilen Knight Online , başlangıcından itibaren binlerce oyuncunun ilgisini çekti.

Oyunun kendine has tecrübe , ticaret ve savaş ortamları kısa sürede diğer oyunlardan ayrı bir kitleye erişmesine sebep oldu.

Bu tür kendine has özellikleri sayesinde Knight Online MMORPG kültürüne yeni bir oyunculuk anlayışı katmıştır.

Zira Knight Online'da karakterinizin leveli , yetenekleri ve teçhizatları ne kadar üstün olursa olsun , oyuncunun tuş kombinasyon yetenekleri,stratejik tecrübeleri ve oyun bilgisi olmadan kahraman olamazsınız.

İlk yıllarında bir çok ülkede yerel dilde hizmet veren sunucuları olan oyuna yerel dilinde sunucusu olmayan Türklerin ilgisi çok fazlaydı. En anlaşılabilir dile sahip olduğu için Kuzey Amerika sunucuna yani USKO'ya yöneldiler.

Yıl 2006 olduğunda USKO'nun oyuncu sayısının büyük çoğunluğunu Türkler oluşturmaktaydı. Tam bu zamanlarda Knight Online altın çağını yaşamıştı.

Fakat zamanla yapılan güncellemeler , değişiklikler , daha çok oyuncuya ulaşmak için yapılan kolaylaştırmalar , daha çok maddi gelir için üretilen ekstra ürünler oyunun o kendine has tarzını zedelemeye başladı .

Bütün bunların üstüne bir de oyuncuların kazançtan pay alma çabalarına paralel , hile programları ve bunlarla kazanılan eşyaların oyun ekonomisine değersizleştirme (devaluasyon) gibi kötü etkileri de eklenince , altın çağı biten Knight Online milyonlarca oyuncusunu kaybetti.

2007 yılında kötü gidişat hala sürmekteydi ancak Knight Online hala çok oyuncuya sahipti.

KO1'in hikayesi burada başlıyor.

2005-2007 yılları arasında USKO Diez (O zamanlar adı dies değildi) serverinde oyun oynamış mesleği bilgisayar programcılığı olan bendeniz Süleyman DOĞAN , Knight'ı eski ihtişamına kavuşturmak için private server geliştirmeye Pvpknight.com adı altında başladım.

Piyasaya sızmış tayvan sunucusunun dosyaları ile 2007-2009 yıllarında Pvpknight , 2009-2011 yılları arasında Ko-ogle adı altında server adminliği yaptım.

Knight Online oyuncu sayısı hızla azalırken ve zihniyetler yavaş yavaş bütün serverleri kolaylaştırma ve basitleştirme işlemlerine mecbur bırakıyordu.

12 Mart 2011 tarihinde daha sonradan sevenlerinin KO1 diye adlandıracakları Knightonline1 serverini açtım.

Orimzo (Orjinal Myko zor) , Mexpio (Medium exp item orta) , Pk isimleriyle 3 lü server olarak başlayan KO1 , 3 ay sonra , oyuncuların (Bu kadar zor serverde oynayacak olsam USKO oynarım) demeleri üzerine , Mexpio haricindeki diğer iki sunucusunu kapattı.

Orta zorlukta olan serverimiz Mexpio 4 sene dayanabildi ve 2015'te database sıfırlandı.

Mart 2024'de hafif bi kıvılcım olsa da Knight Online'ı eski ihtişamına döndürmek için çıktığım yolda KO1'i bile eski ihtişamına döndüremedim.

4 senedir KO1 test veya beta halinde açık ve oyuncular hala birkaç hafta ömrü olabilen serverlerde dağınık bir şekilde eski Muhteşem oyundan yoksun halde vakit öldürmekte.

Bugünlerde USKO'da bile yeni açılan serverde birkaç gün sonra +9 +10 itemler görülebilmekte ve oyun iyice kaos ortamına düşmüş durumda.

KO1 olarak bizlerin amacı ise 2006daki o muhteşem oyunu herşeyiyle geri döndürebilmek.

Mottomuz 'Sene 2006'da USKO neyse o'.

Yani sene 2006'da exp ne kadar zorsa şimdi de o kadar zor

Sene 2006'da drop ne kadar zorsa şimdi de o kadar zor

Sene 2006'da upgrade ne kadar zorsa şimdi de o kadar zor

Sene 2006'da Pus'ta ne satılıyorsa şimdi de o satılacak şekilde

Sene 2006'da damageler kaç ise şimdi de o

Sene 2006'da hangi itemler var ise şimdi de o.

Hiçbir güncelleme olmaksızın , sadece yeni görev ve etkinlikler tasarlayarak , Knight'ı altın çağında yani 2006 yılında tutmaya kararlıyız.

Gelin ve dünyanın en heyecan verici, eşsiz PvP özelliklerine sahip, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORPG) ile orta çağdaki savaşların keyfini çıkarın.

10 milyondan fazla insanın dünyanın dört bir yanından oynamak için giriş yaptığı Knight Online, etrafındaki en büyük MMO topluluklarından birini temsil ediyor. Knight Online'ın en heyecan verici özelliklerinden bazıları, oyuncular ve kendi yerleşik parti sistemindeki en kapsamlı, ısrarcı ve büyük çaplı savaşlardır.

Bir hesap açıp kaydolduktan sonra, her oyuncu bir İnsan veya Ork olmak arasında seçim yapmak zorundadır ve her milletin içinde bir barbar, savaşçı, rahip, haydut veya büyücü olarak karakterlerini geliştirmeyi seçebilirler. Başarılı olan oyuncu, zafer kazanmak için kendi ulusunun diğerleriyle güçlerini birleştirmeye çalışacaktır. Savaşlara katlanarak, her karakter Knight Online dünyasında bir kahraman olabilir. Ayrıca Kral'dan tanınma ve ödül alma unvanı alabilir, kendi kalesinin efendisi olabilir ve hatta bir şehri yönetebilir.

Knight Online'ın iki farklı yolu var:

1. Free2Play ™: Tüm oyuncular, oyunun mevcut tüm özelliklerine ve gelecekteki güncellemelere ve genişletme paketlerine hiçbir zaman sınırı olmadan tamamen BEDAVA erişime sahiptir.

2. Pay2Play ™: Knight Online'ı finansal olarak desteklemek isteyen ve gelişmiş oyun deneyimi (örneğin, daha yüksek isabet oranları, daha fazla oyuncu kabiliyeti, özel silahlara erişim ve diğer pek çok fayda) ile ilgilenen zorlu taraftarlar için, çeşitlilik sunuyoruz. premium seçeneklerin listesi. Premium paketlerimizi görüntülemek için, lütfen Power Up Mağazamızı ziyaret edin.

Knight Online, Çin, Tayvan, Kore, Japonya, Malezya , Kuzey Amerika ve Türkiye'de yerel dil desteğiyle çalışan sürekli savaş sunucularıyla eleştirel beğeni toplayan ortaçağ fantezi macera oyunudur. Yıllar önce Kore'deki ilk girişinden bu yana Knight Online, 80'den fazla ülkeden milyonlarca oyuncu tarafından beğenildi.

KO1 olarak bizim yegane amacımız bu muhteşem oyunu altın çağını yaşadığı 2006 yılına geri döndürmektir.

 
T Çevrimdışı

_TheSlayer_

Kayıtlı Üye
28 Ekim 2019
384
0
16
26
Eski Knight Online tadında bir oyun herkese tavsiye ederim.Para bile kazanabiliyorsun onun hakkında:

Aşağıdaki linklerden herhangi birini herhangi bir ortamda paylaşınız.

Bu linke tıklayıp sitemizi ziyaret eden kişilerin bilgisayarları ip ve çerezlerle kaydedilir.

Bu kişiler oyuna girdiklerinde sistem sizin linkinize tıklayıp geldiğini bilecek şekilde yapılandırılmıştır.

Bu şekilde sizin sayenizde oyunumuza giren her kişi , size KC kazandıracaktır.

İsterseniz bu KC puanlarını oyunumuzda kullanabilir veya KC nin gerçek para karşılığının %50 sini Banka Hesabınıza havale (eft) ettirebilirsiniz.

Para transfer işlemi sadece Türkiye içindeki banka hesaplarına yapılabilmektedir.

Her haftanın perşembe günü kazandığınız KC hesabınıza gönderilir veya banka hesabınıza paranız havale edilir.

ŞARTLAR

Para veya KC yatırılma işlemlerinden önce bütün trafik kontrol edilir.

Oyuna giriş yapan bilgisayarların CPU ve Ethernet seri numaları kayıtlıdır , bu yüzden;

Kendi linkine tıklayıp kendi kendine kasmak yasaktır

Reklamınızla oyuna gelen PC ve ip kayıtları size ait olduğu anlaşılması durumunda , bütün kazançlarınız sıfırlanır ve reklam eventten men edilirsiniz

Reklamınızla oyuna gelen kişiler tanıdıklarınız olabilir ancak sizin pcniz veya internet hattınızı kullanmaları durumunda kazanımlarınız geçersiz olur
Reklam Event Linklerim:

https://www.knightonline1.com/?re=12387
https://www.pvpknight.com/?re=12387
https://knightonline.site/?re=12387


Ücretler


Linkinize tıkladıktan sonra oyuna giren 1 kişi için

2 TL. değerinde KC veya 1 TL. banka hesabınıza havale

Oyuncu 10K NP kazandığında

20 TL. değerinde KC veya 10 TL. banka hesabınıza havale