EskiKnightOnline.net | v.1098 MYKO | 400.000 TL Ödül Havuzu | Official : 14 Haziran 2024 - 22:00 !
Cuceko
Cuceko
Cuceko

HomeKO 1299 HOMEKO 04.10.2024 19:00 BDW JR MAGE ATTACK YÜKSEK EGO CSW AÇILACAKTIR.

 •         

          

          

          

          

 • HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding
L Çevrimdışı

lunnarkanka

Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2013
153
0
16
28
#OTTOMAN EMPİRE | New Server | Hard HomeKO
Myko 'dan kolay HOMEKO 'dan zor


Orijinal Osmanx Soacs ile tüm eventlar sorunsuz çalışmaktadır

Klasgame anlaşmamız ile Güvenli Alışveriş


Full Clientimizi İndirmek Zorunludur.1299 tarihinde bilinen bilinmeyen tüm Patchler Clientimizin içerisindedir.Başka Server Clientleri ile Patch atarsanız çoğu özelliklerimizden yararlanamazsınız ya da Client Kapat hatası alırsınız.


Clientimizi indirmek zorunludur.Aksi halde oyunda bazı şeyleri göremez ve kapat hatası alırsınız. Önce oyunu göreyim beğenirsem indiririm diyorsanız server.ini yi aşağıdaki gibi yapınız


[Server]
Count=1
IP0=137.74.13.205
[Version]
Files=1299
[IncludeExe]
Last=1299


Beta Serverımızın 1 haftalık sürecinde Np sıralamasında ilk 10a giren oyuncularımıza KC ödülleri verilecektir.

NP Sıralamasındaki İlk 5 Karus
1. - 75 TL Bakiye
2. - 50 TL Bakiye
3. - 50 TL Bakiye
4. - 50 TL Bakiye
5. - 50 TL Bakiye

Np Sıralamasındaki İlk 5 Human
1. - 75 TL Bakiye
2. - 50 TL Bakiye
3. - 50 TL Bakiye
4. - 50 TL Bakiye
5. - 50 TL Bakiye

https://i.imgyukle.com/2024/09/02/oLAg3N.png
 • Maden sistemi YOK !
 • Balıkçılık sistemi YOK !
 • Chaos sistemi YOK !
 • Achive sistemi YOK !
 • Hepa sistemi YOK !
 • Shozin sistemi YOK !
 • Under The Castle YOK !
 • Krowaz sistemi YOK !
 • Hepa armor ve silahları YOK !
 • Dark fragment sistemi YOK !
 • Yeni silahlar ve Armorlar YOK !
 • İtem kırdırma, Takı kırdırma YOK !
 • Yeni takı eşyaları YOK !
 • Materyal sistemi YOK !
 • Deathmatch YOK !
 • Peri sistemi YOK !
 • Pet sistemi YOK !
 • Tatto sistemi YOK !
 • Kanat sistemi YOK !
https://i.imgyukle.com/2024/09/02/oLANpt.png

https://i.imgyukle.com/2024/09/10/ohhoTo.png

Etkinlik Ödüllerine Forum sitemizden ulaşabilirsiniz.


https://i.imgyukle.com/2024/09/02/oLApw0.png
SERVERIMIZIN ÖZELLİKLERİ

1299 Hard HomeKO Server


TL ÖDÜLLÜ CASTLE SİEGE WAR
LOGITECH KLAVYE VE MOUSE HEDİYELİ ÇEŞİTLİ EVENTLAR

Serverımıza Panelden Kayıt olduktan sonra giriş yapabilirsiniz.Oto üyelik kapalıdır.

Server'da Gb zor kazanıldığı için bir Bilgisayardan çift Knight Online açabilme özelliği getirdik. 1 çarınız ile PK atarken diğer çarınız ile pazarda durabilirsiniz.

Shell itemleri sadece Fragment & Gem ve Bosslardan çıkmaktadır.
Troll ve Golem Türlerinden Chitin çıkmaktadır. Shell dropları yoktur

Oto Master Kapalı. 60 Level olduktan sonra Master itemlerini gerekli NPC'ye götürüp masterınızı açabilirsiniz.
Not: +60 skilleri Masterınızı açtıktan sonra otomatik olarak açılır.

Old Moradon – Eski Moradon

Panelden İtem Kilitleme Sistemi

Dünyada ilk ve tek Chat Event

Chat Event'a yapılan Eklentiler 2.Video

Çarkıfelek Sistemi Dünyada ilk ve Tek

Çarkıfelek Son Kazananlar Listesi PUS'ta

Dünyada ilk ve Tek Global Duyuru Sistemi
Global Duyuru Sistemi Nedir
Oyun içerisinde 100 Cash karşılığında oyundaki herkese hangi haritada olursa olsun Notice atabilirsiniz. Örneğin item mi satıyorsunuz? ya da birisine CZ'de çok kızdınız Duyurudan VS gel yazabilirsiniz. Yazınızı Tüm server okuyacaktır.

Kullanımı All Chat'ten +global boşluk yazı şeklindedir.
örnek1 : +global +9 Raptor Satılır
örnek2 : +global yiyorsa vs gel

Global Duyuru Sistemi

Oyundan çıkmadan Moradon NPC’den Premium kırdırma ve aktif duruma geçmesi

Oyundan çıkmadan Moradon NPC’den Knight Cash kırdırma

Oyun içi Clan Lideri Değiştirme Sistemi


Oyundan çıkmadan Moradon NPC’den Job Change & Gender (Cinsiyet) Change
Oyun İçi Moradon NPC’den Nation Transfer (Irk Transferi) ElMorad > Karus veya Karus > ElMorad
Video Eski çekimimiz şuanda Moradonumuz Eski Tip Moradondur


Her Hafta Np Birincilerinin Heykelleri Moradon'da olacaktır. Şuan Npcler'de Server adımız yazmaktadır. İlk güncelleme itibari ile Npcler'de her hafta o jobun Np birincilerinin isimleri olacaktır.


Human Npcler


Karus Npcler


Cz'de rastgele zamanlarda Legendary(Efsanevi) Oyuncular Çıkmaktadır.Kesildiklerinde %100 Silver bar ve rastgele drop listesinde bulunan +7 High Class veya +6 Unique Itemler çıkmaktadır. Bu itemlerin çıkma oranları düşüktür
Czde Hangi Efsanevi Oyuncular Çıkmaktadır Sorusuna gelince
[Legendary] F9Devil
[Legendary] 0000000
[Legendary] DANTE
[Legendary] HitMachine
[Legendary] AngelFall
[Legendary] PARABOLA
[Legendary] 4micheL


1)Online Ödül Event Nedir?
Oyuna giren oyuncu Giriş Kabul Dakikası (120 dk) kadar oyunda kaldığında o günü tamamlamış kabul edilir ve belirttiğimiz ödülü alır. İlk gün 0 (sıfır) kabul edilir. Bir sonraki gün 1.gün ödülünü almaya hak kazanır. Girilmeyen gün her şey sıfırlanır ve ilk günden başlanır.

2)Kelle Event Nedir?
Kelle Event ; son 50 kill içinde sıralama oluşturup ilk 10 aktif karakter arasında rastgele bir seçim yaparak 60 Dakikada bir seçilen kişi başına 500 np ödül koyuyoruz ve ek olarak Item ödülüde ekliyoruz. Başına ödül koyulan karakterde aldığı her killde extra 200 np kazanıyor. Böylece başına ödül koyulan kişi çıkmayıp PK atması teşvik edilerek herkesin aktif olması sağlamış oluyor. Bu Event 60 dakikada bir tekrar başlayıp 10 dakika sürmektedir.

Video aşağıda


3)Kill Event Nedir?
Son 60 dakika içerisinde 20 kill alana 500 Np ve 10 Knight Cash + Extra olarak bizim belirlediğimz item ödülü verilecektir. ( Sizlerin isteği doğrultusunda öldüğünüzde kill’inizi sıfırlayacağız veya aynı sayıdan devam edecek. Bu sayılar ve dakikalar sizlerin isteğine göre düzenlenecektir.)

Kill & Kelle Event Tanıtım videoları


4)Ardream War Eventı Nedir?
Ardream War Event belirli gün ve saatlerde otomatik açılır ve Moradon Gate’den Ardream’a giriş yapılır.Ardream War event aktif edildiği zaman RonarkLand (CZ) bölgesinde bulunan herkes moradon'a atılır. Ardream War event'da sizleri ne bekliyor olacak.Ardream Bowl bölgesinde tek vuruşluk Chest (Sandıklar) bulunmaktadır bunlar kesildiğinde 50 Np ve Random Drop verrmektedir. Bowl’un tam ortasında Attila ve Acer Bossları bulunmaktadır.5)UTC BOSS Event Nedir?
Belli gün ve saatlerde UTC Haritasının açılması ile içeride bulunan UTC BOSS’larını kesmeniz durumunda içerisinden %100 Knight Cash Çıkmaktadır. Sadece Knight Cash Drobu üzerine kurulmuş eventter. Serverda UTC drobu yoktur! Harita içerisinde iki ırk karışık Party kurabilir.
video 7 ay önce çekilmiştir. Moradonumuz Eski tip Moradon'a çevirilmiştir
6)Collection Race Eventı
Collection Race Event’ı günün belli saatlerinde oluşturulan ve PK’yı arttırmak ve daha zevkli hale getirmek adına yapılan eventtır. Oyundan sıkılmamanız adına açılan bu etkinlikle hem eğleneceksiniz hemde Master Açma itemleri ile çeşitli pus itemleri kazanma fırsatı yakalayacaksınız.
Video eklenecektir


7)SYSTEM PREMIUM ROOM
Bu etkinlik belli günlerde yapılacak olup sadece Premiumlu oyuncuların otomatik ışınlandığı haritadan oluşmaktadır ve içeride sizleri onlarca BOSS bekliyor olacak. Harita içerisinde iki ırk karışık Party kurabilir.8)BORDER DEFANS WAR EVENT
2 ırktan 1 er partinin mücadele ettiği bir eventtir . Monumenti kesen ırk kazanır . Monumentle üstünlük sağlanamazsa kill sayısına bakılır . Bdw kazanan takıma 1.000 Np , 1000000 Exp , 2 adet Green Treasure Chest , 20 Knight Cash verilir. Kaybeden takıma 250 NP , 250000 Exp , 1 adet Red Treasure Chest , 10 Knight Cash verilir.


9)JURAİD MOUNTAİN EVENT
JR Haritasında her katta bulunan yaratıkları keserek katlar atlanır . 3 kat sonunda ortak bir alana ulaşılır ve 2 ırk birbiriyle mücadeleye girer . Bu alanda bulunan Deva Bird Bossu 1k NP verir. Ayrıca kazanan takıma Devayı kesmese dahi 1.000 Np ve 2 adet Silvery Gem verir.10)Snow War ( Kar Topu Savaşı)11)Forgetten Temple
Usko’dan bildiğimiz Forgetten Temple. Forgetten Temple Başlamasına 15 Dakika kala Notice geçer. Bu notice ardından AllChat’ten kayit yazıp kayıt oluyorsunuz. 15 Dakika bitince Forgetten Temple Haritasına Işınlanırsınız.Son yaratık kesildiğinde sağ kalan herkese 2 adet Blue Treasure Chest ve 25 Knight Cash verilir. Kaybedenlere Red Treasure Chest ve Armor Enchant Scroll verilir.


12)DEATHMATCH EVENT
Deathmatch Eventte dar bir haritaya event zamanı girilir ve herkes birbirine vurabilir . İlk kill alan , ilk 50 kill e ulaşan ve event sonunda en çok sayıya ulaşan oyunculara ödüller verilir. Deathmatch eventında herkes eşit herkes de 1000 Hp bulunmakta ve herkese verilen 3 adet skil bu skiller Basic skiller bölümünde bulunmakta 1. [Deathmatch] Nowa bu skil normal Mage Nova alanı ve Flame efecti şeklinde bu skil bir kaç dakikada dönmekte ve attığınız zaman herkese eşit damage vurmakta (350 damage) atmaktadır. 2. [Deathmatch] Fire Spear bu skil 4 dakika süre ile dönmekte ve (1000 damage) atmaktadır yani tek atıyorsunuz ve dönmesi için 4 dakika beklemek zorundasınız. 3. [Deathmatch] Blade bu skil normal spike efectinde damagesi (100) dür. Ek olarak R skilide 50 vurmaktadır yani bu mapta herkes aynı skili kullanıyor aynı damageyi atıyor ve aynı Hp’ye sahiptir.


13)Last Man Standing
Uskoda’ki Chaos Eventının benzeridir. İçeride herkes birbirine düşman olur.
Her Kill’de event boyunca farklı ödüller kazanılır.Kazanan kişinin ismi üstten notice ile geçmektedir. Event bittiğinde 1.kişiye 1000 Np , Blue Treasure Chest , 20 Knight Cash , Silvery Gemverilir. Diğer kişilere Blue Treasure Chest verilir.
Ayrıca Townda Sizi Büyük Bosslar Beklemektedir14)Bifrost Özel Yaratıkları
Cz arkası Bifrost yaratıklarından normal Fragmneler Düşmektedir. Bifrostta bulunan yaratıklar tek tip özel fragment atmaktadırlar.Bifrost Event Notice’si geçtikten son CZ ortasında bulunan Bi-frost Monumenti kesen ırk Bifrost’a ilk giriş hakkını kazanır. Bifrost yaratıkları Bifrost için özel yapılmışlardır ve hepsi aynı drobu atmaktadır. Her mob’un zorluk derecesine göre drop oranı artmaktadır. Bifrost yaratıklarından düşen Bifrost Dark Fragment Chaotic Generator’de kırdırıldığında %100 Unique İtem vermektedir.


15)RİVAL SİSTEMİ
Rival sistem uskoda kullanılan öc alma sistemidir . Bir karakteri 3 kez keserseniz +250 np gelir . 4. kez kesene kadar rakibiniz size atak yapamaz . 4. kez kestikten sonra rakibiniz sizi keserse rakibinizden elde ettiğiniz tüm np ler sizden gider ve rakibinize verilir .


16)1 vs 1
Moradonda bulunan 1 vs 1 adlı Npc den istediğiniz zaman isteğiniz miktarda Np karşılığında Düello yapabilirsiniz. Vs teklifi ve Vs Sonucu Tüm Servera Notice ile duyurulmaktadır.
https://www.youtube.com/watch?v=wO11YX3bEYg&list=PLqsRWlvTi6Pj8Zwtg1SQeyEFuixMir7en&index=5


17)CLAN vs CLAN
GameMasterlar aracılığı ile belli gün ve zamanlar da Clanlar Arası Vs Turnuvası düzenlenecektir. Clanınız otomatik Clan Turnuvası Haritasına ışınlanacaktır17)Party vs Party
GameMasterlar aracılığı ile belli gün ve zamanlar da 8 Kişilik Partyleriniz Party vs Turnuva Haritasına otomatik ışınlanacaktır.
Detayları ve resimler eklenecektir


18)Hiçbir Serverda olmayan 4 çeşit Kostüm
+8 Bonuslu Shellerinizi gerekli Transfer Scroll’u ile Npc’ye getirdiğiniz taktirde Durabilitysi artmış ve Ekstra 100 Hp Bonus ve 100 Mp bonuslu Kostümleri alabilirsiniz.
Yeni Çeri Armor , Valkyrie Armor , Gryphon Armor , Bahamut Armor
https://www.youtube.com/watch?v=ywlbxhUBAio&list=PLqsRWlvTi6Pj8Zwtg1SQeyEFuixMir7en&index=8


19)Hera , Goku , Menissiah , Cougar Scroll
Basıldıkların da çeviklik kabiliyeti ve Ekstra 10 Np vermektedirler. Diğer serverlar da olduğu gibi basıldıklarında exp gelmeme sorunu yoktur. Hem Np hem Exp sorunsuz gelmektedir.20)Görünmez Tak Çıkar Kanat
1299 ‘ un orijinal görüntüsü bozulmasın diye tek tip kanat yaptık ve bu kanatlar hiçbir şekilde hiç kimsede gözükmemektedir.


21)70 Quest Bossları
Cz sağ tarafta bulunan 4 adet farklı 70 Quest moblarını kestiğinizde sistem size otomatik olarak 70 Quest Exchange itemini verir. Bu itemi Moradon ‘da bulunan Quest Exhange adında ki Npc’de kırdırıp istediğiniz 70 Quest itemini alabilirsiniz. Görev her çar da 1 kez yapılabilir.22)CHAOS STONE
Chaos Taşı Bowlda bulunmaktadır. Kesildiğinde etrafına 5 adet farklı Boss düşer . Bu Bosslar normallerine göre Hp , Damage ve Boyutları arttırılmıştır. Hepsi 1.000 Np içermektedir ve hepsinin dropları ortaktır. Yani bu bossların hepsinden her türlü değerli Unique Takılar çıkar


23)Lunar War


24) Castle Siege War

25)Fragment Kırdırma

26)Gem Kırdırma

27)Monster Stone Kırdırma

28)+7 Quest Exchange Sistemi
+7 Quest İtemlerin Hepsi diğer tüm questlere sorunsuz dönüşüyor. Türkiye'de ilk defa tüm questlerin tamamının değiştirildiği server göreceksiniz. Diğerleri Dagger'ı 2 adet farklı queste çeviriyor. Staf'ı 1 adet. ama biz hepsini her queste çevirecek şekilde görev yazdık

Video Eski çekimimiz şuanda Moradonumuz Eski Tip Moradondur
https://www.youtube.com/watch?v=zoLLCnJRZms


29)+8 70 Quest Bag sistemi ( Questleri Pazarda Satmak için)
+8 basılan 70 questlerini 350 Cash karşılığında Bag(Çantaya) dönüştürerek pazarda satabilirsiniz

Video Eski çekimimiz şuanda Moradonumuz Eski Tip Moradondur
https://www.youtube.com/watch?v=M5zhaM6vX-s&list=PLqsRWlvTi6Pj8Zwtg1SQeyEFuixMir7en&index=1


30)Başlangıç İtemleri
Tüm Jobların başlangıç itemleri Rare & Craft İtemler’den oluşmaktadır