KO4FUN - New World {SUMMER} 23 Temmuz Cuma Saat 21:00 'da Açılıyor..

MYKO TheMykoTR ✅ | New World " ARTUN " | 2 TEMMUZ 2021 - 22:00 | 25.000TL ÖDÜL HAVUZU| MykoSoft |✅

TheMykoTRr

Yeni Cüce
8 Haziran 2021
7
0
1
27

Merhaba Sevgili THEMYKOTR Sevenleri Hoşgeldiniz, Yeni Konsept , Database , Oyun Yönetimi Ve Anlayışı İle hizmet vereceğimiz ARTUN Sunucumuzdan az da olsa bahsetmek istiyorum. Hayatımızın zaman zaman dönüm noktalarında geçmişi andığımız güzel günlerimiz olmuştur bana göre bunların başında gelen en güzel geçmiş bence eski knight empire dönemidir.
Sizleri Eskiye Götürecek , Nostaljiyi İliklerinize Kadar Yaşatacak Olan Platformu Sizlerle buluşturmanın sabırsızlığını heyecanı bizleri her geçen gün daha da heyecanlandırıyor Bizim için ilk oyuncumuz da çok değerli son oyuncumuz da o yüzden sizlere olabildiğince sorunsuz herşeyi düşünülmüş bir oyun sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
Knight Online sektörüne yeni bir anlayış kazandıracağımız bu projemiz ile siz değerli #MykoSoft Oyuncularımızı aramızda görmekten oldukca keyif ve memnun kalacağımızı bildirmek istiyoruz.
Knight Online Oyununu ''HERMOS'' Sunucumuzda en iyi şekilde sizlere sunmayı hedeflemiştik ve bunu başardık. Sizlere O eski Anılarınızı Maceralarınızı Yaşadığınız Heyecanı Tekrar Yaşatacağız.. Daha önce oynadığınız , destek alamadığınız , sorunlarla karşılaştığınız Günleri Geride Bırakacaksınız.
Her zaman olduğu gibi 3 Dil Yabancı Destekli Gamemaster Ekibi İle Profesyonel Olarak Sizlere Hizmet Vereceğiz.
Amacımız 2004 2005 Yıllarındaki Knight Empire Havasını sizlere yaşatmak profesyonel ekip arkadaşlarımız ile birlikte siz değerli oyuncularımızı muazzam ve yenilen bir server bekliyor olacak.
Kaliteli Sponsorlarımız Ve Reklam Politikalarımız, ve Siz Değerli Kullanıcılarımız Sayesinde Büyük Bir Kitleye Ulaşmış Bulunmaktayız. Kaliteli Bir Oyun Konsepti Türkiye ve Global Knight Oyuncularının Beğenilerini Kazandık.
Unutmayın Krallar THEMYKOTR oynar. Hepimiz kendimize yabancıyız, kim olduğumuzla ilgili algılarımız ise yalnızca başkalarının gözlerinin içinde yaşadığımız kadarıyla vardır işte o yüzden THEMYKOTR- ARTUN sunucusu seni başkalarıyla özleştirmeyi başaracak tek platformdur
Her zaman ki gibi ilkleri bizde yaşayacaksınız, bir çok craft sistemi olacaktır. Farklı haritalarda farklı eğlenceli, mihzaçlar dolu dolu etkinlikler ile zaman geçirebileceksiniz kısacası THEMYKOTR sizleri bambaşka bir dünyaya götürecek.. Yapmanız gereken sadece beklemek sabırsızlandığınızın farkındayız birçok geri dönüş ve bir çok mesaj alıyoruz ama oyun konseptimizin kopyalanmaması ve her zamanki gibi taklit edilmemesi için bazı şeyleri duyuramıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz Ayrıca ARTUN Sunucumuzda Siz Değerli Oyuncularımızı 25.000 TL Ödül Havuzu Sizleri Bekliyor
Olacak.

1-) Server Ne zaman Açılacak?
Cevap : 2 Temmuz 2021 Saat 22.00

2-) Oyuna Girebilmek İçin Kayıt Olmam Gereklimi? Nereden Üye Olacağım?
Cevap : Panel Üzerinden Kayıt Olabilirsiniz. Detaylar : Buraya Tıkla

3-) Türkiye Ve Yabancı Bölgelerden Sunucuya Giriş Sağlanabilecek mi?
Cevap : Evet, Global Bir MYKO Server Olduğumuz İçin Sorunsuz Bir Şekilde Giriş Yapabileceksiniz.

4-) Client İndirmek İstiyorum Nereden İndirebilirim ?
Cevap : İndirme Linkleri Paylaşıldığında Güncellenecek.

5-)TL Bakiye İle KC Arasındaki Olay Nedir ?
Cevap : TL Bakiye Bazı Önemli PUS İtemleri İçin Kullanılır.Sadece Resmi Satış Bayimiz FORSGAME Üzerinden Satın Alınabilir.
Knight Cash'i Oyun İçerisinde Eventlerden Veya Oyuncularımızdan Coins İle Alabilirsiniz.

6-) Premium Hediyeleri Ve Özellikleri Nelerdir ?
Cevap : Premium Özelliklerine Ve Hediyelerine Bakmak İçin Forumu Ziyaret Ediniz.

7-) Serverinize Hangi İşletim Sistemleri Giriş Yapabilir ?
Cevap : XP Dahil Tüm İşlerim Sistemleri İle Sorunsuz Bir Şekilde Giriş Yapabileceksiniz.

8- ) Power Up Store İtemleri Olarak Neler Satıyorsunuz ?
Cevap : Power Up Store İtemlerinin Fiyatlarına Ve Satılan Power Up Store Eşyaları İçin Forumu ziyaret ediniz.

9-) Premium Veya Herhangi Bir Power Up Store İtemi Satın Aldım Kırdırmam Gerekiyor ?
Cevap : Power UP Store'den Aldığınız Magic Bag , Genie , Premium Gibi İtemleri Kırdırmak İçin Moradonda Bulunan Shoizin NPC'sini Kullanmanız Gerekmektedir.

10-) Saymalı Ve Tekrarlanabilir Görevleriniz Nelerdir ?
Cevap : Bir Çok Tekrarlanabilir&Saymalı Görevlerimiz Mevcutdur Ulaşmak İçin
Tıklayın

11-) Serverinizde Level Cap Nedir?
Cevap : Maksimum Ulaşabileceğiniz Level Limiti 70'dir. İlk Sınır 65 dir.

12-) Official Sunucunuzda Master Açmak Zormu Kolaymı ?
Cevap : Bir Çok Master Materyalli Görevlerimiz Mevcutdur. Ne Çok Kolay Nede Çok Zor Olacaktır.

13-) Official Sunucunuzda Başlamayı Düşünüyorum Başlangıç İtemleriniz Nelerdir ?
Cevap : Başlangıç İtemlerimiz MYKO Servere Uygun Şekilde Ayarlanmıştır Detaylı Bakmak İçin
Tıklayınız.

14-) Gold Bar Satışı , Alışı Yapabilecekmiyim ?
Cevap : Evet Kasmış Olduğunuz İtemlerinizi , Gold Barlarınızı Oyunculara Satabileceksiniz.

15-) Gold Bar , İtem Satışında , Alışında Herhangi Bir Alt Taban Uygulunacakmı ?
Cevap : Oyuncularımızın İstekleri Doğrultusunda Sadece GB Fiyatına Alt Taban Uygulamaktayız , İtem Satışında Herhangi Bir AltTaban Fiyatı Bulunmamakta.

16-) Sunucunuzda Kasmış Olduğum KC'ler Diğer Sunucunuza Aktarılırmı ?
Cevap : Oyun İçerisinde Bir Çok KC Elde Edebileceğiniz İçin Sadece TL Bakiyeleriniz Aktarılmakta.

17-) Oyun İçi Etkinlikler Neler ?
Cevap : ARTUN Sunucumuzda Bir Çok Yeni Eventler Olacaktır Detaylı Bakmak İçin Tıklayınız
1:cool: ARTUN Sunucusunda Camp Sistemi Aktifmi ?
Cevap : Evet, Yoğunluğa Bağlı Olarak Eslant bölgesinde 5 Channel Moradon bölgesinde 3 Channel yapmayı planlamaktayız.


Değerli oyuncularımız 2 Temmuz resmi (Official) sunucumuz ARTUN Saat 22.00da sizlerle olacaktır.
Sunucumuz MYKO stildir aşağıda soru - cevap şekilde size ön bilgiler hazırladık sıkça gelen sorulan doğrultusunda bu konu hazırlanmıştır. Lütfen okuyalım ve bilgilenelim..LeveL Cap ?
LeveL baslangıc ile sunucumuz açılıs yapacaktır , ilk etapda 65 LeveL sondur. (Exp Orta düzeydedir.68-70-72 cap lar gelicektir.)Genie Hakkında detaylar ?
Genie ürünü PUS ta satılmaktadır , 1 paket 15 günlüktür. Ürünü kullanmak için premium zorunludur.Auto Loot detaylar ?
Bu ürünler tüm premiumlarda aktif olarak çalışır , premiumsuz kullanılmaz.Moradon harici Tüm zonelerde çalışmaktadır.Master ve +70 Skilleri hakkında
Master ve +70 skiller manuel acılmaktadır.Detaylı konular FORUM REHBER bölümünde mevcuttur.Para ve item nasıl kasarım ?
Para ve item kasmak sunucumuzda zordur , bunlar hakkında detaylı bilgiler FORUM REHBER bölümünde mevcuttur.Sunucuda TL ile ticaret mevcut mudur ?
Sunucu açıldığı günden itibaren oyuncular arası TL ile item - gb ticareti serbesttir.

Bu işlemler için lütfen forumu kullanınız , oyun içi bu tarz chat işgalleri veya oyuncuları bile bile rahatsız etmek örnek pm atıp sel gb sel gb gibi terimler yazmak ban sebebidir.GB Kur fiyatı forumdan PAZAR ALANI bölümünden açıklanmaktadır,lütfen takip ediniz.

Sunucumuzda izin verilen satişlar;
Gold Bar ve Item ticaretidir.Monster Stone aktif mi ?
Monster stone ilk günden itibaren aktifdir , (OLD taki drop yoktur.) Master malzemeleri ve coin elde edebilirsiniz. Monster stone hakkında detaylı bilgiler için FORUM REHBER inceleyiniz.Baslangıc itemleri nasıl ?
Baslangıc itemleri MYKO stildir ,Detaylar FORUM REHBER İnceleyiniz.

Full PUS ürünlerimizi karşılayacak hazır bir paketiniz varmıdır ?
Starter Pack adıyla ürünümüz aktifdir,Full PUS masrafınızı uygun fiyata karşılamaktadir. Detaylar için FORUM REHBER İnceleyiniz.TL Ödüllü Turnuvalar olacak mı ?
Eski sunucularımızdada olduğu gibi TL ödüllü turnuvalar düzenlenecektir , 8vs8 , 1vs1 , CSW , gibi bir çok etkinlikler sizinle olacaktır. TOPLAM ÖDÜL NAKİT 25.000 TL 30.00 da MYKOTR BAKİYE ÇEKİLİŞİ OLACAKTIR.Hileler icin cözümünüz nedir ?
MYKOSOFT ekibi olarak alt yapımıza gerekli hile kontrolleri mevcuttur , hile programları yapmaya çalışan şahıslar ise loglarımıza düşmektedir, herhangi bir kurcalamada anti sistemine yakalanıp ban yersiniz , kısaca oto ban diyebiliriz.Warrior yere vurma tarzı yüksek version skiller aktif mi ?
Hayır pasiftir , tüm skiller MYKO stildir.Monster - boss respawn saatleri ve drop oranları neler ?
Bu konuda Tüm detayaları FORUM REHBER ulaşabilirsiniz.Opal - Sapphire - Crystal Dropları ?
Sunucumuzda bu itemlerin dropları sadece Death Knight ta bulunmaktadır , bu itemleri degerli kılmak icin EMC-LFC de drobu %1 , CZ de ise drobu %10 dur.Upgrade Oranları ve Limitleri ?
Upgrade Oranlarını lütfen detaylı inceleyiniz.. Upgrade oranlarını öğrenmek FORUM REHBER İnceleyiniz.
(+7 high item , +1 Takı upgrade limitlerimiz ilk etapda sondur.1 ay sonra +8 item upgrade açılmaktadır.)KC Pazar Aktif mi ?
Evet Pazarda Knight Cash ile item satışı yapabilirsiniz , fakat bunun limit 3000 KC dir.. Altina inemezsiniz. Örnek;2999 KC ile pazara item koyamazsınız. 3000 ve üzeri koyabilirsiniz..Slotlara mob çekmenin önlemi var mı ?
LFC-EMC bölgelerinde AFK farm yaparken slotlara mob çekmek can sıkıcı bir durum haline gelmiştir, Örneğin Uruk blade slotunda farm yapıyorsunuz. Karşıdan farklı bir kullanıcı slota stone golem çekti , Stone golem slota girmeden 1 metre önce otomatik ölmektedir ve karekteriniz zarar görmemektedir..Boss Süreleri veya yerleri random mudur ?
Tüm boss süreleri web sitemiz üzerinden yayınlanmıştır , aynı şekilde kordinatlarıda yayınlanmıştır.. Tüm boss ve chaos stonede 4 farklı kordinat bulunmaktadır ve kesildikten sonra respawn süresi gelince bu 4 farklı bölgeden 1 in de doğmaktadır. Detaylar FORUM REHBER İnceleyiniz.Cz townda gatelere Bowl input eklenmiştir , bu nedir ?
Cz townda gatelerde bulunan bowl input sizi 1.000.000m coin karşılığında cz bowl girişine ışınlanmanızı sağlamaktadır, paranın akışını arttırmak ve czyi daha da hareketli olması sağlamak için bu eklenti sistemimize uyarlanmıştır. (Bu işlemi yaparken partyde iseniz party bozulmaz..)Chaos Stone Süre ve içerisindeki boss dropları neler ?
Chaos stone cz bölgesinde doğmaktadır , respawn süresi 1 saatir ,süresi dolduğunda bowl bölgesinde 4 farklı yerin birsinde doğmaktadır.
İçerisindeki bosslardan %20-25 oran ile master ve skill malzemeleri , %20-30 oran ile her joba göre Chitin Shell armorlar ve high item atmaktadır.Yeni eklenen BOSS Stone nedir ?
BOSS stone emc ve lfcye özel bir boss ağacıdır , kesildiğinde 1 adet random boss atmaktadır. Detaylar için FORUM REHBER İnceleyiniz.Flash sistemi aktif midir ?
Evet , Beginners store npc sinden alınmaktadır. (DC-EXP-WAR) Maximum 10 adet basılabilir. 180 dk flashların kullanım süresi vardır. Extra olarak relog attığınızda veya dc yediğinizde flash silinmemektedir kalan süreden devam etmektedir.Auto Loot ve Genie Kullanımında Premium Zorunluluğu varmıdır ve Moradonda Çalışır mı ?
Bu ürünler tüm premiumlarda aktif olarak çalışır , premiumsuz kullanılmaz.Moradon harici Tüm zonelerde çalışmaktadır.MAGE - PRİEST shell ve chitin in değerleri ne durumda ?
Mage ve Priest Armorların İNT isteği düşürülmüştür, orjinal değildir MYKOya göre revize edilmiştir.
 
Son düzenleme: