şimdi açildi knight online combat ! Beta !!

  • ★ ARDREAM PK SERVER ► | +8 / +3 FULL ITEM BAŞLANGIÇ | DESTEK İTEM YOK |IRK VAR ! | HEMEN İNDİR
  • ANDREAMTR l Efsane Server Siz İstediniz Biz Yaptık 59/1 PK Olarak Çok Yakında. HEMEN İNDİR
  • ❌ ArdreamWAR.CoM ❌ ❌[62/1] ARDREAM SERVER ▌FULL ITEM BASLANGIÇ ▌BUGÜN 21:00'DA AÇILIYOR HEMEN İNDİR
  • DiezWar.com | Version v25XX | 83/1 PK SERVER | FULL ITEM & FULL PUS BAŞLANGIÇ | 22 OCAK 2021 OFFICIAL TARİHİ HEMEN İNDİR

hasan38303830

Yeni Cüce
10 Şubat 2018
2
0
1
22256443_2044237735793608_8030265944374459670_o.jpg
Knight Combat Online, facebook uzerinden oynanan, browser (web tarayıcı) tabanlı, çok Oyunculu çevrim İçi rol yapma (MMORPG) oyunudur.

Oyuna başlamak için, bir facebook hesabına gereksinim duyulmaktadır.
Facebook hesabı kullanılarak, herhangibir kurulum dosyası indirmeden,direkt olarak, browser üzerinden oynanılabilinmektedir.

Knight Combat Online, ElUmain ve Orcneas olarak 2 ırka ayrılır. Her ırk "Warrior","Assassin" ve "Priest" mesleklerinden oluşur.

Warrior: Muazzam Hp(Karakterin yaşam puanı) ve defansa sahiptirler. Hasar verme oranlarıyla da rakiplerini yıldırırlar.

Assassin: Anlık çok yüksek hasar verme oranına sahiptirler.Hasar verme oranlarını arttırma yetenekleri vardır.Defanslarını da kısa süreliğine arttırabilirler.Bu hasar verme oranlarıyla rakiplerini kolayca avlayabilirler.

Priest: Sahip oldukları yetenekleri kullanarak, kendi Hplerini(Karakterin yaşam puanı) iyileştirme sürelerini kısaltabilirler.Bunun yanı sıra HP, defans ve hasar verme oranı arttırma yeteneklerine de sahiptirler.

Her oyuncu, facebook hesabında, toplam 3 karakter bulundurabilir.

Oyun karşılıklı müsabaka (VS) sistemine dayanır.
Oyuncular birbirlerine karşı, seçilen veya rastgele belirlenebilen arenalarda, kıyasıya mücadele ederler.Bu mücadelelere, musabık oyuncular dışında kimse müdahalede bulunamaz. Müsabık oyuncuların isteği doğrultusunda, arenaya seyirci alınabilinir. Oyuncunun VS alanına girebilmesi için gereken asgari level 30'dur. Level atlamak için, “MonsterArenada” belirlenen yaratıklarla, belirlenen sayıda, mücadele etmek gerekmektedir. Her levelin ardından, yaratıklarda ve yaratık sayılarında, levele göre değişimler olur. Level sınırı 70'tir. 70 level sonunda, level atlama sistemi sonlanır. Arena bölgesine girebilmek için belirlenen, asgari levele ulaşıldıktan sonra, oyuncu, 70 levele ulaşmak zorunda değildir.Fakat rakiplerle, daha sıkı bir rekabet için, ulaşılabilecek en yüksek leveller, tavsiye edilir.

Vs'ler 3 şekildedir;

1) Hiçbir ödül getirisi olmayan VS: Oyuncular, VS sonunda herhangi birşey kazanmaz veya kaybetmezler.

2) Oyun parası (KO Coins) karşılığı VS : Oyuncular, vs'ye başlamadan önce, kendi aralarında bir meblağ belirler. Örnek olarak;oyuncu1 ile oyuncu 2, 100 Milyon KO Coins(1GB) karşılığında vs atmak için anlaşır. Oyun sistemi her 2 oyuncudan da 100 Milyon KO Coins'i(1GB) rehin alır. Vs bitiminde kaybeden tarafa, parası iade edilmez.Kazanan tarafa, rehin bıraktığı 100 Milyon KO Coins(1GB) ile beraber, kazanılan oyun parasının %85'i iade edilir. Burada kazanılan oyun parasından, %15’lik bir kesinti söz konusudur. Bu kesintinin nedeni, ileriki konularda anlatılacaktır.

3) National Points (NP) karşılığı vs: NP karşılığı vslerde, rakip, oyuncular tarafından seçilemez. Sistem, oyuncuya, başka bir oyuncuyu, rastgele rakip olarak atar.
Bu tür vsler 2 kısma ayrılır;

1-ArenaDream: Level kısıtlamasının 30-60 olduğu NP kazanma alanıdır. 30 level altı ve 60lvl üzeri oyuncular, bu alana giremezler.Bu level aralığı içerisindeki oyuncular, birbirleriyle eşleştirilirler.Vs sonunda, kazanan oyuncu 25NP alırken, kaybeden oyuncudan da 25NP kesilir.

2-HeroUp: Level kısıtlamasının 30-70 olduğu NP kazanma alanıdır. 30 level altı oyuncular, bu alana giremezler.Bu level aralığı içerisindeki oyuncular, birbirleriyle eşleştirilirler.Vs sonunda, kazanan oyuncu 50NP alırken, kaybeden oyuncudan da 50NP kesilir.

*NP’si 0 olan oyuncular, NP kazanma sistemli arenalara giriş yapabilmek için, GameManager NPCisinden, oyun parası karşılığı, NP satın almak zorundadır.

Arena bölgelerinde, belirlenmiş butonlara tıklayarak, NP sıralamasını günlük, aylık ve genel olmak üzere 3 şekilde görebilirsiniz.
Günlük NP sıralaması; o gün içerisinde, o ana kadar, en fazla NP kazanan oyuncuların, sıralı bir listesidir.Günlük olarak sıfırlanır.
Aylık NP sıralaması; o ay içerisinde, o ana kadar, en fazla NP kazanan oyuncuların, sıralı bir listesidir.Aylık olarak sıfırlanır.
Genel NP sıralaması; oyun başlangıcından, o ana kadar, en fazla NP kazanan oyuncuların, sıralı bir listesidir.Hiç sıfırlanmaz.

Bunların yanı sıra, Free Arena bölgesinde, daha önceden de bahsettiğimiz şekilde, karşılıksız veya KO Coins karşılığı olarak vsler düzenlenebilinir.
NP arenasında olduğu gibi, bu arenada da belirli bir sıralama bulmak mümkündür.Oyuncular günlük olarak kazandıkları KO Coins miktarı ölçüsünde sıralamaya girerler. Haksız rekabeti engellemek adına, daha önce bahsettiğimiz %15lik kesinti uygulanır. Bununla amaçlanan, sıralamayı haksız şekilde değiştirmek için, danışıklı dövüş uygulamak isteyebilecek kişileri engelleyebilmektir.

Maden Sistemi:

Oyuna yeni başlayan her oyuncuya, ücretsiz olarak, 1 madenci karakter hediye edilir. Bu madenci karakter, oyuncu için maden alanında kazı yaparak, oyuncuya, oyun eşyaları toplar. Madencinin çalışması sırasında, maden bölgesinde beklenilmesi zorunluluğu yoktur. Oyuncu dilerse, madenci karakterinden bağımsız olarak, oyunun diğer fonksiyonlarından yararlanabilir. Fakat oyundan çıkıldığı takdirde, madenci karakter çalışmayı sonlandırır.
Hediye olarak alınan bu madenci karakterin yanı sıra, oyundaki Premium Store'dan Kight Online Combat Cash karşılığında, ek olarak "Premium Madenci"
satın alınabilinir.Premium madenciye sahip oyuncu, oyundan çıksa dahi, Premium Madenci çalışmasını sonlandırmaz.Oyundan çıkmasının yanısıra, browseri veya bilgisayarı da kapatması madenciyi durdurmaz. Oyuncu, Premium Madenci’yi durduruna kadar, Premium Madenci çalışmaya devam eder.Topladığı eşyaları, kendisine ait olan, her biri 24 kutucuktan oluşan, 4 adet bölüme yerleştirir. Bu sayı, normal madencide 24 kutucuktan oluşan tek bölümdür.Oyuncu bu eşyaları, bilgisayar faresinin sag tarafına tıklayrak veya sürükle bırak sistemiyle, kendi çantasına alabilir.

Item Generator Sistemi:

Madende kazanmış olduğunuz degerli taş ve hediye kutularını, "Item Generator" de, çeşitli zırh,silah veya takı karşilığında takas edebilirsiniz. Takas sistemi, tamamen oyunun item değerlendirme durumuna dayanır.

Upgrade Generator Sistemi:

Oyunda kazanmış olduğunuz çeşitli zırh, silah veya takıların değerlerini, burada yükseltebilirsiniz. Eşyanın yükseltilip yükseltilmeyeceğine "Game Upgrade System" karar verir. Eşya değerinin yükselebilme oranını arttırmak mümkündür.
Bunun için Powerup Store'dan “Premium Upgrade” kağıtlarını temin edebilirsiniz.

Merchant Sistemi:

Eşyalarınızı, başka oyunculara, KO Coins karşığında satabilirsiniz.Oyuncu, merchantta satışa çıkarmak istediği eşyaya, bir değer belirleyip, merchanta yerleştirir.Merchantta toplam eşya para toplamı 2.100.000.000 (21GB) KO Coins'i geçemez.Oyun sistemi bunu kaydeder.Bunun sonrasında, oyuncu, merchantta beklemek zorunda değildir.Oyunun diğer fonksiyonlarından yararlanabilir.
Oyunu veya bilgisayarı kapatmak, eşyanın merchantta satıştan çıkarılmasına neden olmaz.Eşya, bir sonraki oyun bakım tarihine kadar, merchantta satışta kalır.Oyuncu, dilerse bu eşyayı, satıştan çıkarabilir.
Eşya satışının yanı sıra, KO Coins karşığında, eşya satın alabilmek için, merchanttaki arama bölümünde, satın alınmak istenen eşya aratılır.
Satın alınmak istenen eşya, herhangibir oyuncu veya oyuncular tarafından satışa çıkarılmışsa, sistem tarafından, en ucuzundan en pahalıya olmak kaydıyla, oyuncuya gösterilir. Oyuncu bu listeden isteğe bağlı olarak alım yapabilir.

Inventory (Çanta):
Her oyuncu 24 kutucuktan oluşan bir çantaya sahiptir.Burada eşyalar muhafaza edilir.

Innhostes(Banka):
Facebook hesabına ait tüm karakterlerin, ortak eşya depolama alanıdır.

Trade Sistemi:

Oyuncu, herhangibir oyuncuya, eşya veya KO Coins aktarımı yapabilir.
Bunun için oyuncu, diğer oyuncuya, trade istediği gönderir.
Diğer oyuncunun, isteği kabul etmesi sonucunda, trade penceresi açılarak, aktarma işlemi yapılablinir.

Block Sistemi:

Oyuncu, tüm oyunculara karşı, özel mesaj, Vs isteği veya trade isteğini kapatabilir.
Bunun yanı sıra, sadece belirlenen oyuncular da blok listesine alınabilinir.

Arkadaşlık Sistemi:

Oyuncu, istediği oyuncuya, arkadaşlık isteği gönderir. İstek kabul edilmesi durumunda, oyuncular, birbirlerinin arkadaş listelerine eklenirler.

Online oyuncuları gör:

Online oyuncular butonuna tıklayarak, o an online olan tüm oyuncuların listesini görebilirsiniz.

Knight Online Combat oyun dünyasında yerini aldı. Gelişerek yoluna devam edecek..
Beta oyun serveriyle yakında sizlerle.​
[/CENTER]