⭐ AncientMyko.net ⭐ v1098 Myko Project ~ Global PVP Server ~ Ödüllü Beta= 14 Ocak , Official= 21 Ocak !!

Farm Server ⭐RoniaOnline v.24xx FARM SERVER ▌Ücretsiz Pus Ürünleri! • Exp Premium & Genie Ücretsiz ! ▌14 OCAK 21:00 'Da Sizlerle!

RoniaOnline.net

Yeni Cüce
Özel Üye
28 Aralık 2021
6
0
1
29Merhaba değerli oyuncularımız,
RoniaOnline markası 6 senedir piyasada sizlerledir , yeni bir yönetim kadrosu ve piyasanın en kaliteli alt yapısı FLAMESOFT ile sizlere hizmet vermeye başlıyoruz.
FLAMESOFT ile anlaşmamız sonucunda oyuncularımızın EXP PREMİUM ihtiyaçlarını tarafımızca karşılıyoruz PUS da EXP PREMİUM ücretsiz olarak 0 KC ile listelenmektedir.
Amacımız Tüm PVP sevenleri bir arada toplamaktır. PARA odaklı değil, MARKA odaklı ilerliyoruz. MARKA mıza güveniyoruz. Bu etkinlik sadece DESTAN sunucumuza özeldir.
Daha önce RoniaOnline geçmişinde böyle bir etkinlik yapılmadı, HATTA hiç bir PVP de ücretsiz 1 aylık Premium sağlamadı.
Bizim bunu sağlamaktaki amacımız tamamen MARKA mızın güvenirliğini arttırmak ve oyuncu potansiyelimizi MAXİMUM'a çıkarmaktır. Bu karşılama sonucu Alt yapımıza
belirli bir ödeme sağlamaktayız, hiç bir alt yapı bu tarz bir duruma izin vermez, fakat belirli bir ücret karşılığında FLAMESOFT kampanyamızda bizlere destek çıkıyor..
Official Açılışta Ücretsiz Olacak Özel Ürünler Listesi = Exp Premium, Genie , Offline Merchant.
Exp Premium kırıldığında tüm özellikleri orjinal şekilde çalışmaktadır, EXP Premiumun herhangi bir extra hediyesi yoktur. Bu ürünler PUS üzerinden 0 kc ile satın alınır.SUNUCU HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR..
SUNUCU REHBER BÖLÜMÜ TÜM DETAYLARI..


 
Son düzenleme: