internationalKO | CHILL ACADEMY | 01 Eylül Cuma 22:00'de Açılıyor | Hızlı gelişim sunucusunu kaçırmayın!

MYKO ❌ LOSTKO.net l v.1098 Global Myko Project ❌ ⏩OFFİCAL: 15 EYLÜL CUMA 22:00 ! ⏪

R Çevrimdışı
8 Ekim 2020
13,988
0
36
33
LOSTKO bir önce ki sunucumuz'da sizlere en iyi deniyimi yaşattık. uzmanlık alanımız olan MYKO sisteminin v.1098 projesini hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. Ekip olarak bu platformu en üst seviyelere taşıyacağımızdan eminiz. Kendimizi kanıtlamış olduğumuz v.1098 MYKO alanında Yerli ve Yabancı binlerce oyuncu kitlesine ev sahipliği edecek yeni sunucumuz
15 EYLÜL 2023 - Cuma 22:00'da sizlerle buluşacağız. Profesyonel yönetim ekibimizin öncülüğünde uzun soluklu bir maceraya hazır olun. Low PK 'nın bir an bile bitmeyeceği, MYKO tadını sonuna kadar hissedebileceğiniz Yeni sunucusu ile sizleri keyifli bir ortam bekleyeceğinden herhangi bir kaygınız olmasın. Sizleri bu platformda ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağız
WEB = https://lostko.net

FORUM = http://forum.lostko.net

FACEBOOK = https://www.facebook.com/Lostko.netOffical
LeveL Cap ?
1 LeveL baslangıc ile sunucumuz açılıs yapacaktır , ilk etapda 70 LeveL sondur. (Exp Orta Seviyedir. İLK 70 level'e ulaşan Oyuncularımız 500TL kazanacaktır

Genie Hakkında detaylar ?
Genie ürünü PUS ta satılmaktadır , ayrıca cr eventlerden günlük genie de kazanabilirsiniz. Ürünü kullanmak için premium gerekli değildir.Moradon zonesinde çalışmaz.

Auto Loot detaylar ?
Auto Loot PUS ta satılmaktadır, ayrıca cr eventlerden günlük auto loot elde edebilirsiniz. Ürünü kullanmak için premium gerekli değildir.Moradon harici Tüm zonelerde çalışmaktadır.

Master ve +70 Skilleri hakkında
Master ve +70 skiller manuel acılmaktadır.Detaylı konular REHBER bölümünde mevcuttur, buraya tıklayınız.

Para ve item nasıl kasarım ?
Para ve item kasmak sunucumuzda zordur , bunlar hakkında detaylı bilgiler REHBER bölümünde mevcuttur.

Sunucuda TL ile ticaret mevcut mudur ?
Sunucu açılışdan itibaren oyuncular arası ticaret serbesttir , kısıtlama yoktur.
Bu işlemler için lütfen forumu kullanınız , oyun içi bu tarz chat işgalleri veya oyuncuları bile bile rahatsız etmek örnek pm atıp sel gb sel gb gibi terimler yazmak ban sebebidir.GB Kur fiyatı oyundaki gb akışına göre değerlendirilip gelmektedir. Düzen bozucu hareketler olduğunda kur gelmektedir. İlanlarınızda güvenliğiniz için forsgame yi mutlaka ticari işlemlerinizde tercih ediniz.

Monster Stone aktif mi ?
Monster stone ilk günden itibaren aktifdir , (OLD taki drop yoktur.) Master malzemeleri ve coin elde edebilirsiniz. Monster stone hakkında detaylı bilgiler için tıklayip inceleyiniz.


Full PUS ürünlerimizi karşılayacak hazır bir paketiniz varmıdır ?
Starter Pack adıyla ürünümüz aktifdir,Full PUS masrafınızı uygun fiyata karşılamaktadir.
POWER UP STORE İÇİN TIKLAYINIZ

TL Ödüllü Turnuvalar olacak mı ?
Evet TL ödüllü turnuvalarımız olacaktır ,50.000 TL bu turnuvalar için bütçe ayrılmıştır. Detaylar turnuva bölümüne eklenecektir takip için buraya tıklayınız..

Hileler icin cözümünüz nedir ?
%100 hile koruma sistemi yaparak bu engelli ortadan kaldırdık
Kesinlikle hile söz konusu olmayan bir sunucu sizleri bekliyor.

Warrior yere vurma tarzı yüksek version skiller aktif mi ?
Evet aktif +60 olduğunuzda 1 adet yere vurma açılmaktadır. Materyal gerekmez. Oto açılır. (Masterinizin olması gereklidir.)

Monster - boss respawn saatleri neler ?
Bu konuda Tüm detayaları buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Opal - Sapphire - Crystal Dropları ?
Sunucumuzda bu itemlerin dropları sadece Death Knight ta bulunmaktadır , bu itemleri degerli kılmak icin EMC-LFC de drobu %1 , CZ de ise drobu %10 dur.

Upgrade Oranları ve Limitleri ?
Upgrade Oranlarını lütfen detaylı inceleyiniz.. Upgrade oranlarını öğrenmek için buraya tıklayınız..
(+7 high item , +1 Takı upgrade limitlerimiz ilk etapda sondur.

KC Pazar Aktif mi ?
Evet Pazarda Knight Cash ile item satışı yapabilirsiniz , fakat bunun limit 3000 KC dir.. Altina inemezsiniz. Örnek;2999 KC ile pazara item koyamazsınız. 3000 ve üzeri koyabilirsiniz..

Slotlara mob çekmenin önlemi var mı ?
LFC-EMC bölgelerinde AFK farm yaparken slotlara mob çekmek can sıkıcı bir durum haline gelmiştir, Örneğin Uruk blade slotunda farm yapıyorsunuz. Karşıdan farklı bir kullanıcı slota stone golem çekti , Stone golem slota girmeden 1 metre önce otomatik ölmektedir ve karekteriniz zarar görmemektedir..

Boss Süreleri veya yerleri random mudur ?
Tüm boss süreleri randomdur detaylı konu rehber bölümünde mevcuttur, aynı şekilde kordinatlarıda randomdur.. Tüm boss ve chaos stoneler 4 farklı kordinat da bulunmaktadır ve kesildikten sonra respawn süresi gelince bu 4 farklı bölgeden 1 in de doğmaktadır.

Cz townda gatelere Bowl input eklenmiştir , bu nedir ?
Cz townda gatelerde bulunan bowl input sizi 1.000.000m coin karşılığında cz bowl girişine ışınlanmanızı sağlamaktadır, paranın akışını arttırmak ve czyi daha da hareketli olması sağlamak için bu eklenti sistemimize uyarlanmıştır. (Bu işlemi yaparken partyde iseniz party bozulmaz..)

Chaos Stone Süre ve içerisindeki boss dropları neler ?
Chaos stone cz bölgesinde doğmaktadır , respawn süresi 45 dk -90 dk arasıdır. ,süresi dolduğunda bowl bölgesinde 4 farklı yerin birsinde doğmaktadır.
İçerisindeki bosslardan %20-25 oran ile master ve skill malzemeleri , %20-30 oran ile her joba göre Red Chitinler ve high item atmaktadır.

Yeni eklenen BOSS Stone nedir ?
BOSS stone emc ve lfcye özel bir boss ağacıdır , kesildiğinde 1 adet random boss atmaktadır. Detaylar için buraya tıklayınız.

Flash sistemi aktif midir ?
Evet , Beginners store npc sinden alınmaktadır. (DC-EXP-WAR) Maximum 10 adet basılabilir. 180 dk flashların kullanım süresi vardır. Extra olarak relog attığınızda veya dc yediğinizde flash silinmemektedir kalan süreden devam etmektedir.

Macro tarzı programlar ile farm yapabilirmiyiz ?
Bu tarz programların slotlarda kullanımı yasaktır,Kullanan oyuncular 3-7 gün arası süreli ban uygulanmaktadır. (Sadece exp slotlarında serbesttir.)

Sınırsız Pot varmıdır ?
360 HP , 480 MP Potlar farm yapan ve exp kasan oyuncuları düşündüğümüz için sınırsız yapılmıştır.


Sunucuda Para Zormu ve ilk Günler Avantajımız Varmı ?
Evet,para zor. Zor olduğu için de sunucuda ilk 2 gün Teleport ve Skill-Stat Sıfırlama işlemlerinde ücret alınmayacaktır.


Anti Afk Slot Mevcut mudur?
Aktifdir özenle hazırladığımız anti afk slotların, detayları için buraya tıklayın.