internationalKO | CHILL ACADEMY | 01 Eylül Cuma 22:00'de Açılıyor | Hızlı gelişim sunucusunu kaçırmayın!

MYKO ☢️KO-MYKO.com v1098 ⚔️ FIESTA - YENİ YAZ SUNUCUSU ⚔️ Orta FARM & Kolay EXP - 72 CAP ⏩OFFICIAL: 27.10.2023 19:00 TR⏪

K Çevrimdışı

komyko1098network

Kayıtlı Üye
Özel Üye
22 Aralık 2020
437
0
16
34
Today we premiered Castle Siege War, it was amazing PK :) I captured some snipets in the gif below.We've added some general farming improvements to the drop familly of Dark mares and Death Mares so it becomes better all rounded.Other than that, if you're deciding to start, you will find decent starter gear, all you need to do is gain level 30, use lvl jump scroll that will boost you to 60+, then visit NPC Advisor (luferson, emc town) and you can quickly finish some quests that will set you on your way towards 70+. Exp is easy on our server, we focus more on the farming and pk aspect.Website: https://ko-myko.com/

Discord: https://discord.gg/u2CVBYDf9U

Forum: https://forum.ko-myko.com/

Stream: https://trovo.live/komykocom

Facebook: https://fb.com/komykophoenix
 
K Çevrimdışı

komyko1098network

Kayıtlı Üye
Özel Üye
22 Aralık 2020
437
0
16
34
Scheduled events today:

19:00 Server Time (20:00 TR) - Holy Land

20:00 Server Time (21:00 TR) - CZ Collection Race

21:00 Server Time (22:00 TR) - Capture the Flag + CZ CR

22:00 Server Time (23:00 TR) - Mini Isiloon CZ event

22:50 Server Time (23:50 TR) - Etaroth Santa XP CZ EventManual Events:

23:00 Server Time (24:00 TR) - Lottery Event hosted by Flash

17:00 - 23:00 Server Time - 15% Knight Cash discount event for PayPal/PayGol/Mollie Payments
 
K Çevrimdışı

komyko1098network

Kayıtlı Üye
Özel Üye
22 Aralık 2020
437
0
16
34
We have added new events, Juraid dungeon and boss war.We also increased starter level for new players to 70 now and master and 70 skill unlock vouchers added.
 
K Çevrimdışı

komyko1098network

Kayıtlı Üye
Özel Üye
22 Aralık 2020
437
0
16
34
K Çevrimdışı

komyko1098network

Kayıtlı Üye
Özel Üye
22 Aralık 2020
437
0
16
34
7.12.2023 changelog:

1. Ring of Magic "enhancement" system has been added. You can drop the required upgrade scroll from Bishop in Colony Zone.

2. BF Monument AC has been reduced by 15%.

3. Ejderha, Mini Isiloon & Isiloon AC & HP has been reduced by 10%.
 
K Çevrimdışı

komyko1098network

Kayıtlı Üye
Özel Üye
22 Aralık 2020
437
0
16
34
SLAVE PRIEST (1920 HEAL SCROLL) INNOVATION - ESLANT ONLY | NEW FARM ASSIST SYSTEM

Video of new slave system innovation:Today we present a new innovation, Slave Priest (1920 heal scroll) that will heal you every 4 seconds - Eslant zone only!
This innovation will go nicely with our re-worked & boosted Eslant drop rates.

This system:
  • is limited to Eslant zone only
  • will heal you 1920 HP every 4 seconds
  • enables solo players same quality gameplay and gear progression
  • can be used by any class without any level limitation
  • is recognizable by orange heal animation
How can I obtain this scroll?
  • the scroll can be obtained by killing Bowl Spirits
  • from Power Up Store
 
K Çevrimdışı

komyko1098network

Kayıtlı Üye
Özel Üye
22 Aralık 2020
437
0
16
34

FORUM LINKIMIZ | DISCORD


KO-MYKO v1098| VALHEIM | Orta FARM & Kolay EXP MYKO SERVER

RESMİ AÇILIŞ: 5 Mayıs 2023 19:00 SaatBETA AÇILIŞ: 28 Nisan 2023 19:00 SaatULUSLARARASI GM DESTEGI: INGILIZ, ISPANYOL VE TURK GM’LER


AKTIF ETKINLIKLER


1. [>>FACEBOOK BEGEN, ETIKETLE & PAYLAS - LINK<<]


2. [>>KLANINI GETIR VE TANIT- LINK<<]


3. [>>FORUM YORUM ETKINLIGI - LINK<<]


4. [>>BETA 28.4.2023 ETKINLIGI- LINK<<]
SUNUCU TANITIM VİDEOMUZ:
ÖNCEKİ SUNUCUMUZDAN GÖRÜNTÜLER:
(TIKLA) OYUNCULARIMIZI HAZIRLADIĞI İÇERİKLER (TIKLA)


GENEL BILGILER:

Maks Seviye:
72 - Orijinal MYKO Kombo Sistemi
Sunucu Türü: Kolay EXP & Orta FARM
Item Upgrade: Silah ve zırhlar +8, Çoğu takı +1 (BF ve BDW yüzükleri ile FT takıları +2’ye yükseltilebilir.)
Takı Birleştirme: Unique +1’e %50 & 3x ESKI Unique takıyı normal takıya çevirme oranı %50.RAGNAROK SUNUCU YOL HARITASI:

>> LINK <<BAŞLANGIÇ EŞYALARI:

ESLANT - Slave Priest (1920 heal) - Farm Assist:Elemental Ring Birleştirme Sistemi:

Silahlar üzerindeki element hasarlarının ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve buna bir çözüm getirebilmek için bazı OLD ve NORMAL unique yüzüklerinize siz değerli oyuncularımız %50 başarılı olma ihtimali ile istediğiniz elementi ekleyebileceksiniz.Yüzüğünüze element hasarı eklemek için ihtiyacınız olan scrollleri aşağıdaki yaratıklara son vuruşu yaparak elde edebilirsiniz:

Shaula - Poison of Shaula
Javana - Frozen Breath of Javana
Volcanic Rock - Eternal Flame of Volcanic Rock
veya 100x Flame Rock Katletme Görevi - Eternal Flame of Volcanic Rock
Deruvish Founder - Cotained Lightning of Deruvish Founder

Yukarıdaki videomuzda izlediğiniz gibi bu scrolleri kullanarak 3x OLD veya 3x NORMAL unique yüzüğünüzü "elemental ring"e çevirebilirsiniz.

Örneğin; 3x OLD ROC ve 1 adet Eternal Flame of Volcanic Rock upgrade ettiğinizde, üzerinde flame damage olan Elemental Ring of Courage +0 elde edebileceksiniz.
3x Normal ROC+0 ve 1 adet Eternal Flame of Volcanic Rock = Elemental Ring of Courage +1 elde edebileceksiniz.


GENEL HATLAR:

-Sunucu ilk açıldığında max. level seviyesi 65 olacak.
-Master görevi bir süreliğine kapalı olacak.
-High Class Eşyaları Minion of Dark Mare/ Dark Mare ailesinden farmlayabilir, BOSSlardan düşürebilir veya websitemiz üzerinde Exchanges kısmında yer alan görevleri tamamlayarak elde edebilirsiniz.
-CSW yenilendi. Kazanan takım a Key to Felankor Cave alacak.
- FT ve BDW görevlerinden fişler (voucher) kazanabilir ve topladığınız bu fişler (voucher) ile FT Necklace veya BDW Belt alabilirsiniz.
-CZ'de öldürmüş olduğunuz her bir düşman için 1x CZ Puanı kazanacaksınız. Yeterli sayıda Puan topladığınızda bunların karşılığında 2. Pendant’ı alabileceksiniz.
- İhtiyacınız olmayan Master eşyalarını KC karşılığında PUS'a satabileceksiniz.
-Items Exchange System sayesinde NP vererek eşya alabileceksiniz.
-Zırhları daha kullanışlı hale getirmek için Priest Chitin Sheller artık Priest Chitin ile aynı INT puanı gerektirmekte.

+7/+8 High Class REBIRTH SİSTEMİ:


Short + Long Cape SİSTEMİ:


Dual Client ON:

CHITIN COSPRE SİSTEMİ: Gelin size cospre sistemimizi tanıtalım. Dilerseniz gereken scrollü kullanarak Chitin Armorlarınızı , Black Chitin Armor'a dönüştürebilir ve parça başına +5 Defans Puanı kazanabilirsiniz.
CHITIN SHELL COSPRE SİSTEMİ: Aynı işlemi Chitin Shell Armorlarınıza da uygulayarak onları Super Shell Armor'a dönüştürebilir ve yine parça başına +5 Defans Puanı kazanabilirsiniz.

WEAPON STYLE CHANGE: Bildiğiniz gibi Hell Breaker ve Iron Impact gibi bir çok silahın alternatif görüntüleri var. Dilerseniz "Style Change Scroll" kullanarak bazı silahlarınızın görüntülerini değiştirebilirsiniz. Unutmayın ki bu değişiklikler sadece grafiksel değişikliklerdir ve oyun içinde size herhangi bir avantaj sağlamayacaktır.


CLAN SAVAŞLARI: Oyunu daha eğlenceli hale getirmek adına Clan Savaşlarını getirdik: Her clanın maksimum 8 oyuncu ile katılacağı bu etkinlikte partiler özel bir alana ışınlanacak ve burada kozlarını paylaşacak. Kazanan clanın TÜM oyuncuları 300 HP ve 300 MP Voucher'ı ile Red Treasure Chest kazanacak ve ayrıca clan savaşında galibiyeti elde eden parti belli bir süreliğine, ki bu süre tam olarak 8 DAKİKA, içinde bossların olduğu özel odaya ışınlanacak!


BOSS SAVAŞLARI: Adından da anlaşılacağı üzere her iki ırkın oyuncuları bu çok değerli bossları kesebilmek için özel bir haritaya geçerek, birbirlerini katletmeye ve en çok sayıda unique takıyı elde etmeye çalışacaklar! Bosslar her 8 - 15 dakikda bir tekrar doğacak.


CSW FELANKOR: CSW'yi kazanan clanı birkaç özel ödül bekliyor. Kazanan clan üyeleri Fragment of Felankor Head ve White Treasure Chest ile ödüllendirilecek. (25 Fragment karşılığında Felankor Mağarasına (Felankor Cave) ışınlanabileceksiniz).

SANCAĞI YAKALA: Yeni etkinliğimiz! Bowl’un ortasında bir Sancak çıkacak, sadece R ile saldırabileceksiniz. Sancağı kendi bölgenizin önüne kadar çektiğinizde, sizi rastgele bosslar ile buluşturacak!

DÜŞMA İŞARETLEME: Yeni istemci eklentimiz. Parti lideri Z + “ tuşlarına bastığı zaman karşı ırktan seçmiş olduğu bir kişiyi işaretleyecek ve daha rahat bir şekilde hedef belirleyebileceksiniz!

ESKI ESYALARI ERITME SISTEMI: Sunucu yeterince ilerledikten sonra aktif hale getirilecek bu özellik sayesinde, elinizde bulunan eski eşyaları eriterek, daha iyilerinin yapımında kullanılacak materyaller haline dönüştürebileceksiniz. Bu sayede eşyalarınız değerini hep koruyacak!


BAŞLANGIÇ EŞYALARI: Oyuna yeni başlayanların eski oyuncularla aralarındaki farkı daha kolay bir şekilde kapatabilmelerini sağlamak amacı ile Başlangıç Eşyaları düzenli olarak güncellenecektir.

PREMIUM SISTEMI: Daha rahat ve etkin bir biçimde
farm yapabilmeniz adına oyuna Auto-Loot eklendi ve siz değerli oyuncularımız önceden belirlenmiş olan premium çeşit ve formlarından istediğinizi seçerek bu özelliklerden maksimum seviyede faydalanabileceksiniz.

NE KADAR FAZLA ONLINE OYUNCU, O KADAR FAZLA NP: Klanınızda belli bir sayının üzerinde online oyuncu var ise Her kill başına + BONUS NP kazanacaksınız.


UPGRADE ORANLARI:

REHBERLER & POWER UP STORE BILGISI:

Etkinliklere ve drop listesi, Exchange listesi, görevlere ulaşmak için internet sayfamızda yer alan rehberler bölümünü veya discord kanalımızı kullanabilirsiniz.

DROP LISTESI: >>DROP LIST<<

OTOMATIK GOREV LISTESI: >>LIVE QUEST LIST<<

DİĞER ÖNEMLİ BİLGİLER: >>CHECK ON OUR DISCORD<<

EXCHANGE LISTESI: >>LIVE EXCHANGES<<

ETKINLIK BILGILERI VE ÖDÜLLER: >>FULL EVENT INFORMATION & REWARD LIST<<

PUS: >>INFO<<KULLANICI KONTROL PANELİ ÖZELLİKLERİMİZPanel üzerinden KC alımı, ESN kodu kullanımı, oy kullanma ve kullanılan oylar için ödül alma, clan liderini değiştirme, tüm clan üyelerinin ırkını değiştirme gibi birçok işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

POWER UP STORE:

PUS’ta ekstra özellik veya avantaj sağlayan herhangi bir eşya kesinlikle satılmayacaktır. PUS’ta HP/AC scroll gibi scroller, Trina, Hazır Paket Potionlar ve Premium hizmetleri satılacaktır. Sizleri tek bir ödeme sistemi ile sınırlamıyoruz. Paypal ve Paygol (SMS, Kredi Kartı, PaySafe Kart, Paygol Bakiyesi, IBAN Transferi ve Klasgame (ESN Voucher Sistemi) gibi birçok sistem üzerinden rahatlıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sistemimiz tamamiyle otomatik bir sistemdir ve bağışınızı yaptığınız anda KC’niz size ulaştırılacak ve oyun içinde kullanmaya başlayabileceksiniz.[/COLOR][/B][/B]​
 
K Çevrimdışı

komyko1098network

Kayıtlı Üye
Özel Üye
22 Aralık 2020
437
0
16
34
KO-MYKO.COM - NEW/YENI WORLD - VALHEIM

BETA: 28. April 2023


OFFICIAL: 5. May 2023


Active Events:
1️⃣FB: https://bit.ly/KoMyKoShare
2️⃣Forum Comment: https://bit.ly/KoMyKoForum
3️⃣Bring Your Clan: https://bit.ly/KoMyKoClan

ℹ Beta info: https://bit.ly/KoMyKoBeta

Website: https://ko-myko.com/
Discord: https://discord.gg/u2CVBYDf9U
Forum: https://forum.ko-myko.com/
Stream: https://trovo.live/komykocom
Facebook: https://fb.com/komykophoenix
✅KC payments - PayPal, KlasGame, PayGOL, Mollie

 
K Çevrimdışı

komyko1098network

Kayıtlı Üye
Özel Üye
22 Aralık 2020
437
0
16
34
✅KO-MYKO.COM - NEW/YENI WORLD - VALHEIM

✅BETA: 28. April 2023


✅OFFICIAL: 5. May 2023


Sheldon wants you! :)


✅Active Events:
FB: https://bit.ly/KoMyKoShare
Forum Comment: https://bit.ly/KoMyKoForum
Bring Your Clan: https://bit.ly/KoMyKoClan

ℹ Beta info: https://bit.ly/KoMyKoBeta

Website: https://ko-myko.com/
Discord: https://discord.gg/u2CVBYDf9U
Forum: https://forum.ko-myko.com/
Stream: https://trovo.live/komykocom
Facebook: https://fb.com/komykophoenix
✅KC payments - PayPal, KlasGame, PayGOL, Mollie
 
K Çevrimdışı

komyko1098network

Kayıtlı Üye
Özel Üye
22 Aralık 2020
437
0
16
34
FLEXIBLE SCROLL BAR SYSTEM | MYKO & ROFD SKIN SUPPORTIntroducing a new feature. You will now be able to move the scroll bar menu to anywhere in the screen, based on your liking.This innovation is enabled both on MYKO & ROFD skin.

VALHEIM OFFICIAL IS COMING SOON!

BETA: 28.4.2023 - OFFICIAL: 5.5.2023✅Active Events:

FB: https://bit.ly/KoMyKoShare

Forum Comment: https://bit.ly/KoMyKoForum

Bring Your Clan: https://bit.ly/KoMyKoClanℹ Beta info: https://bit.ly/KoMyKoBetaWebsite: https://ko-myko.com/

Discord: https://discord.gg/u2CVBYDf9U

Forum: https://forum.ko-myko.com/

Stream: https://trovo.live/komykocom

Facebook: https://fb.com/komykophoenix

✅KC payments - PayPal, KlasGame, PayGOL, Mollie
 
K Çevrimdışı

komyko1098network

Kayıtlı Üye
Özel Üye
22 Aralık 2020
437
0
16
34
New item set added! Garges Weapons aka "Blue" Item set

Items are obtainable only through PVP system. Items are not-tradable!
You can purchase them with monthly national points and CZ points:

Staffs:
Garges Fire Staff 30k ladder + 4000 Cz points
Garges Lightning Staff 30k ladder + 4000 Cz points
Garges Ice Staff 30k ladder + 4000 Cz points

Right-Handed Weapons:
Garges Right-Handed Dagger 20k ladder + 3250 CZ points
Garges Right-Handed Reaper 20k ladder + 3250 CZ points
Garges Right-Handed Mace 20k ladder + 3250 CZ points

Two-Handed Weapons:
Garges Bow 30k ladder + 4000 CZ points
Garges Colossal Sword 30k ladder + 4000 Cz points

Shields:
Garges Shield 40k ladder + 5000 Cz points

Items will glow already at +5, got some really nice aestheticaly pleasing cosmetics also!

What makes them special? Aside from sweet cosmetics, the attack power and elemental damage scaling system on those items is tad different. The base attack power and base elemental at +1 is already pretty high. Then from +1 till +6 it scaled only by 2 points per AP with grade, and roughly around 12 elemental gain each grade-depending of an item. At +7 attack power will increase by 7 points and at +8 by 9 points. This mechanic makes these items already pretty damn decent at +5 or +6.

But see more for yourself in the video :)
VALHEIM OFFICIAL IS COMING SOON!
BETA: 28.4.2023 - OFFICIAL: 5.5.2023

✅Active Events:
FB: https://bit.ly/KoMyKoShare
Forum Comment: https://bit.ly/KoMyKoForum
Bring Your Clan: https://bit.ly/KoMyKoClan

ℹ Beta info: https://bit.ly/KoMyKoBeta

Website: https://ko-myko.com/
Discord: https://discord.gg/u2CVBYDf9U
Forum: https://forum.ko-myko.com/
Stream: https://trovo.live/komykocom
Facebook: https://fb.com/komykophoenix
✅KC payments - PayPal, KlasGame, PayGOL, Mollie
 
K Çevrimdışı

komyko1098network

Kayıtlı Üye
Özel Üye
22 Aralık 2020
437
0
16
34
Sunday 22:00 TR - 21:00 GMT+2 GM_EPH will showcase server concept as well many novelties we have implemented since summer 2023. Stay tunned and make sure you don't miss it ;)

Stream will be available here: https://trovo.live/s/komykocomNew Server VALHEIM is launching officially on 5th of May 2023 | Beta on 28th of AprilDon't miss it ;)Active Events:

1️⃣FB: https://bit.ly/KoMyKoShare

2️⃣Forum Comment: https://bit.ly/KoMyKoForum

3️⃣Bring Your Clan: https://bit.ly/KoMyKoClan

ℹBeta info: https://bit.ly/KoMyKoBeta

Website: https://ko-myko.com/

Discord: https://discord.gg/u2CVBYDf9U

Forum: https://forum.ko-myko.com/

Stream: https://trovo.live/komykocom

Facebook: https://fb.com/komykophoenix

✅KC payments - PayPal, KlasGame, PayGOL, Mollie
 
K Çevrimdışı

komyko1098network

Kayıtlı Üye
Özel Üye
22 Aralık 2020
437
0
16
34