TİGERKO| v.24xx Light Farm | 64BitExe | YeniClient | Official: 23 Şubat Saat 22:00

MYKO KO-MYKO.com v1098 ⚔️ FIESTA⚔️ Orta FARM & Kolay EXP - 72 CAP ⚔️⏩ BAŞLANGIÇTA KOLAY | RESMİ AKTİF ⏪

  •         

            

            

            

            

  • HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding
K Çevrimiçi

KOMYKONETWORK

SERVER SAHİBİ
27 Şubat 2020
13,339
0
36
34
FORUM LINKIMIZ | DISCORDKO-MYKO v1098| FIESTA | Orta FARM & Kolay EXP MYKO SERVER


RESMİ AÇILIŞ: 27 EKİM 2024 19:00 SaatULUSLARARASI GM DESTEGI: INGILIZ, ISPANYOL VE TURK GM’LERAKTIF ETKINLIKLER1. [>>FACEBOOK BEGEN, ETIKETLE & PAYLAS - LINK<<]2. [>>KLANINI GETIR VE TANIT- LINK<<]3. [>>FORUM YORUM ETKINLIGI - LINK<<]
ÖNCEKİ SUNUCUMUZDAN GÖRÜNTÜLER:

(TIKLA) OYUNCULARIMIZI HAZIRLADIĞI İÇERİKLER (TIKLA)GENEL BILGILER:


Maks Seviye:
72 - Orijinal MYKO Kombo Sistemi

Sunucu Türü: Kolay EXP & Orta FARM

Item Upgrade: Silah ve zırhlar +8, Çoğu takı +1 (BF ve BDW yüzükleri ile FT takıları +2’ye yükseltilebilir.)

Takı Birleştirme: Unique +1’e %50 & 3x ESKI Unique takıyı normal takıya çevirme oranı %50.


FIESTA BILGILER:


Fiesta’yi, diger sunucularimizdan farkli yapan seyler neler?
⚔ Fiestanin konseptini yaz mevsimine uygun olarak tasarladik.​
⚔ Baslangicta LVL siniri 68 ve master ilk 5 gun boyunca kapali olacak.​
⚔ Ilk gunden itibaren aktif olacak olan etkinlikler: Farm Land, Collection Race, Etaroth Events, Border Defense War, Death Match, Capture the Flag, Last Nation Standing, yuksek seviye odul veren PK FRENZY CR, Forgotten Temple, CZ Mini Isiloon.​
⚔ Online Merchant Rewards​
⚔ Bowl Gem of Bravery Rewards​
⚔ Bowlu canli tutmak adina Azazel (exc. weapon) gibi farm yaratiklari ilk gunden aktif olacak.​
⚔ LVL atlamak icin gerekli olan EXP miktari yari yariya azaltilarak, oyuncular farm ve PK’ya yonelecek.​
⚔ Tum haritalardaki drop oranlari %20 arttirilarak sunucu light farm / yaz mevsimine uygun hale getirilmis olacak.​
⚔ Oyuna plate goblin set ve 4. kademe baslangic silahlari ile baslayacaksiniz.​
⚔ Multi client sınırı [2]​
⚔Bagiscilarimiza adil davranmak adina, Valheim'dan yeni sunucumuz olan Fiesta'ya gecislerde %100 KC iadesi saglayacagiz.​
⚔Oyuncularimizin tamamina, Fiesta sunucumuzda karakter olusturduklari anda, ucretsiz 3 gunluk gold autoloot premium, scroll setleri ve 500x (720 hp ve 1920 mana) potu hediye edecegiz.​
⚔20 Haziran'a kadar Valheim sunucumuzda aktif bir sekilde oynayan herkes, Fiesta sunucusunda 10 000 KC ile odullendirilecektir.​
FIESTA SUNUCU YOL HARITASI:


>> LINK <<BAŞLANGIÇ EŞYALARI:


GeneralKOMYKOStarter.gif
ESLANT - Slave Priest (1920 heal) - Farm Assist:

Elemental Ring Birleştirme Sistemi:


Silahlar üzerindeki element hasarlarının ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve buna bir çözüm getirebilmek için bazı OLD ve NORMAL unique yüzüklerinize siz değerli oyuncularımız %50 başarılı olma ihtimali ile istediğiniz elementi ekleyebileceksiniz.

Yüzüğünüze element hasarı eklemek için ihtiyacınız olan scrollleri aşağıdaki yaratıklara son vuruşu yaparak elde edebilirsiniz:


Shaula - Poison of Shaula

Javana - Frozen Breath of Javana

Volcanic Rock - Eternal Flame of Volcanic Rock

veya 100x Flame Rock Katletme Görevi - Eternal Flame of Volcanic Rock

Deruvish Founder - Cotained Lightning of Deruvish Founder


Yukarıdaki videomuzda izlediğiniz gibi bu scrolleri kullanarak 3x OLD veya 3x NORMAL unique yüzüğünüzü "elemental ring"e çevirebilirsiniz.


Örneğin; 3x OLD ROC ve 1 adet Eternal Flame of Volcanic Rock upgrade ettiğinizde, üzerinde flame damage olan Elemental Ring of Courage +0 elde edebileceksiniz.

3x Normal ROC+0 ve 1 adet Eternal Flame of Volcanic Rock = Elemental Ring of Courage +1 elde edebileceksiniz.GENEL HATLAR:


-Sunucu ilk açıldığında max. level seviyesi 65 olacak.

-Master görevi bir süreliğine kapalı olacak.

-High Class Eşyaları Minion of Dark Mare/ Dark Mare ailesinden farmlayabilir, BOSSlardan düşürebilir veya websitemiz üzerinde Exchanges kısmında yer alan görevleri tamamlayarak elde edebilirsiniz.

-CSW yenilendi. Kazanan takım a Key to Felankor Cave alacak.

- FT ve BDW görevlerinden fişler (voucher) kazanabilir ve topladığınız bu fişler (voucher) ile FT Necklace veya BDW Belt alabilirsiniz.

-CZ'de öldürmüş olduğunuz her bir düşman için 1x CZ Puanı kazanacaksınız. Yeterli sayıda Puan topladığınızda bunların karşılığında 2. Pendant’ı alabileceksiniz.

- İhtiyacınız olmayan Master eşyalarını KC karşılığında PUS'a satabileceksiniz.

-Items Exchange System sayesinde NP vererek eşya alabileceksiniz.

-Zırhları daha kullanışlı hale getirmek için Priest Chitin Sheller artık Priest Chitin ile aynı INT puanı gerektirmekte.


+7/+8 High Class REBIRTH SİSTEMİ:

ezgif-com-video-to-gif-13.gifShort + Long Cape SİSTEMİ:
Dual Client ON:CHITIN COSPRE SİSTEMİ: Gelin size cospre sistemimizi tanıtalım. Dilerseniz gereken scrollü kullanarak Chitin Armorlarınızı , Black Chitin Armor'a dönüştürebilir ve parça başına +5 Defans Puanı kazanabilirsiniz.


chitincospre.gifCHITIN SHELL COSPRE SİSTEMİ: Aynı işlemi Chitin Shell Armorlarınıza da uygulayarak onları Super Shell Armor'a dönüştürebilir ve yine parça başına +5 Defans Puanı kazanabilirsiniz.


shellcospre.gif

WEAPON STYLE CHANGE: Bildiğiniz gibi Hell Breaker ve Iron Impact gibi bir çok silahın alternatif görüntüleri var. Dilerseniz "Style Change Scroll" kullanarak bazı silahlarınızın görüntülerini değiştirebilirsiniz. Unutmayın ki bu değişiklikler sadece grafiksel değişikliklerdir ve oyun içinde size herhangi bir avantaj sağlamayacaktır.CLAN SAVAŞLARI: Oyunu daha eğlenceli hale getirmek adına Clan Savaşlarını getirdik: Her clanın maksimum 8 oyuncu ile katılacağı bu etkinlikte partiler özel bir alana ışınlanacak ve burada kozlarını paylaşacak. Kazanan clanın TÜM oyuncuları 300 HP ve 300 MP Voucher'ı ile Red Treasure Chest kazanacak ve ayrıca clan savaşında galibiyeti elde eden parti belli bir süreliğine, ki bu süre tam olarak 8 DAKİKA, içinde bossların olduğu özel odaya ışınlanacak!BOSS SAVAŞLARI: Adından da anlaşılacağı üzere her iki ırkın oyuncuları bu çok değerli bossları kesebilmek için özel bir haritaya geçerek, birbirlerini katletmeye ve en çok sayıda unique takıyı elde etmeye çalışacaklar! Bosslar her 8 - 15 dakikda bir tekrar doğacak.CSW FELANKOR: CSW'yi kazanan clanı birkaç özel ödül bekliyor. Kazanan clan üyeleri Fragment of Felankor Head ve White Treasure Chest ile ödüllendirilecek. (25 Fragment karşılığında Felankor Mağarasına (Felankor Cave) ışınlanabileceksiniz).


SANCAĞI YAKALA: Yeni etkinliğimiz! Bowl’un ortasında bir Sancak çıkacak, sadece R ile saldırabileceksiniz. Sancağı kendi bölgenizin önüne kadar çektiğinizde, sizi rastgele bosslar ile buluşturacak!


DÜŞMA İŞARETLEME: Yeni istemci eklentimiz. Parti lideri Z + “ tuşlarına bastığı zaman karşı ırktan seçmiş olduğu bir kişiyi işaretleyecek ve daha rahat bir şekilde hedef belirleyebileceksiniz!


ESKI ESYALARI ERITME SISTEMI: Sunucu yeterince ilerledikten sonra aktif hale getirilecek bu özellik sayesinde, elinizde bulunan eski eşyaları eriterek, daha iyilerinin yapımında kullanılacak materyaller haline dönüştürebileceksiniz. Bu sayede eşyalarınız değerini hep koruyacak!BAŞLANGIÇ EŞYALARI: Oyuna yeni başlayanların eski oyuncularla aralarındaki farkı daha kolay bir şekilde kapatabilmelerini sağlamak amacı ile Başlangıç Eşyaları düzenli olarak güncellenecektir.


PREMIUM SISTEMI: Daha rahat ve etkin bir biçimde farm yapabilmeniz adına oyuna Auto-Loot eklendi ve siz değerli oyuncularımız önceden belirlenmiş olan premium çeşit ve formlarından istediğinizi seçerek bu özelliklerden maksimum seviyede faydalanabileceksiniz.


NE KADAR FAZLA ONLINE OYUNCU, O KADAR FAZLA NP: Klanınızda belli bir sayının üzerinde online oyuncu var ise Her kill başına + BONUS NP kazanacaksınız.UPGRADE ORANLARI:


ko-myko-upgrade.jpg
REHBERLER & POWER UP STORE BILGISI:


Etkinliklere ve drop listesi, Exchange listesi, görevlere ulaşmak için internet sayfamızda yer alan rehberler bölümünü veya discord kanalımızı kullanabilirsiniz.


DROP LISTESI: >>DROP LIST<<


OTOMATIK GOREV LISTESI: >>LIVE QUEST LIST<<


DİĞER ÖNEMLİ BİLGİLER: >>CHECK ON OUR DISCORD<<


EXCHANGE LISTESI: >>LIVE EXCHANGES<<


ETKINLIK BILGILERI VE ÖDÜLLER: >>FULL EVENT INFORMATION & REWARD LIST<<


PUS: >>INFO<<
KULLANICI KONTROL PANELİ ÖZELLİKLERİMİZ


cpoverview.pngPanel üzerinden KC alımı, ESN kodu kullanımı, oy kullanma ve kullanılan oylar için ödül alma, clan liderini değiştirme, tüm clan üyelerinin ırkını değiştirme gibi birçok işlemi gerçekleştirebileceksiniz.


POWER UP STORE:


PUS’ta ekstra özellik veya avantaj sağlayan herhangi bir eşya kesinlikle satılmayacaktır. PUS’ta HP/AC scroll gibi scroller, Trina, Hazır Paket Potionlar ve Premium hizmetleri satılacaktır. Sizleri tek bir ödeme sistemi ile sınırlamıyoruz. Paypal ve Paygol (SMS, Kredi Kartı, PaySafe Kart, Paygol Bakiyesi, IBAN Transferi ve Klasgame (ESN Voucher Sistemi) gibi birçok sistem üzerinden rahatlıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sistemimiz tamamiyle otomatik bir sistemdir ve bağışınızı yaptığınız anda KC’niz size ulaştırılacak ve oyun içinde kullanmaya başlayabileceksiniz.