⭕⭕ FRIENZKO " V1098 " | ATA SUNUCUSU | ⭕ 30.000 TL ÖDÜLLÜ BETA 16 MAYIS | OFFICIAL : 19 MAYIS ⭕⭕

MYKO ⭐⭐ Ko-Cuce Özel Myko Serveri 'GRADUATION' 30 ARALIK da Açılıyor ! 2023 YILININ SON MYKO SERVERİ ! ⭐⭐

HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding
Professor Çevrimdışı

Professor

Yeni Cüce
7 Nisan 2016
10
0
1
39


Merhaba Sevgili Oyuncular, Kocuce Ekibi olarak Sizlere 15. Yaşımız Özel Bir PVP Sunucu hazırladık, FlameSoft ortaklığı ile açtığımız bu serveri oynamaya doyamıcaksınız. Oynadığınız tüm mykoları unutun. Yeni bir kapı açılıyor, Yeni bir macera başlıyor. Tüm detayları sonuna kadar okuduğunuzda sunucumuzdan aşırı keyif alacağınızın sözünü veriyoruz..

KoCuce 'GRADUATION' Sunucusu Official = 30 ARALIK 2023 Cuma 22.00 Gmt-3

ForsGame Sponsorluğunda 2000 TL NAKİT Ödüllü CSW Tarihi = 29 ARALIK Perşembe 22.00

(Beta Test server 1 günlük açılacak oda 29 Aralık Perşembe yani official den 1 gün öncedir. 21.00 da oyuna girişler aktif olacaktır. ForsGame sponsorluğunda 2000 TL Nakit Ödüllü CSW ise test sunucuda 22.00 da düzenlenecektir. Açılacak olan test server tamamen PK modunda 65 level başlayıp itemli olarak doğacaksınız ve ortalama bu sunucu 4 saat açık kalacaktır.

CSW Ödül teslimatı 1000 TL Nakit, 1000 TL Knight Cash (65.000 KC) olarak clan başkanına teslim edilmektedir.)
LeveL Cap ?
1 LeveL baslangıc ile sunucumuz açılıs yapacaktır , ilk etapda 70 LeveL sondur. (Exp Orta Seviyedir. 65 ve 70 level'e ulaştığınızda özel hediyeler kazanmaktasınız, bu hediyelerin detayları için buraya tıklayınız.)

Genie Hakkında detaylar ?
Genie ürünü PUS ta satılmaktadır , ayrıca cr eventlerden günlük genie de kazanabilirsiniz. Ürünü kullanmak için premium gerekli değildir.Moradon zonesinde çalışmaz.

Auto Loot detaylar ?
Auto Loot PUS ta satılmaktadır, ayrıca cr eventlerden günlük auto loot elde edebilirsiniz. Ürünü kullanmak için premium gerekli değildir.Moradon harici Tüm zonelerde çalışmaktadır.

Master ve +70 Skilleri hakkında
Master ve +70 skiller manuel acılmaktadır.Detaylı konular REHBER bölümünde mevcuttur, buraya tıklayınız.

Para ve item nasıl kasarım ?
Para ve item kasmak sunucumuzda zordur , bunlar hakkında detaylı bilgiler REHBER bölümünde mevcuttur.

Sunucuda TL ile ticaret mevcut mudur ?
Sunucu açılışdan itibaren oyuncular arası ticaret serbesttir , kısıtlama yoktur.
Bu işlemler için lütfen forumu kullanınız , oyun içi bu tarz chat işgalleri veya oyuncuları bile bile rahatsız etmek örnek pm atıp sel gb sel gb gibi terimler yazmak ban sebebidir.GB Kur fiyatı oyundaki gb akışına göre değerlendirilip gelmektedir. Düzen bozucu hareketler olduğunda kur gelmektedir. İlanlarınızda güvenliğiniz için forsgame yi mutlaka ticari işlemlerinizde tercih ediniz.


Monster Stone aktif mi ?
Monster stone ilk günden itibaren aktifdir , (OLD taki drop yoktur.) Master malzemeleri ve coin elde edebilirsiniz. Monster stone hakkında detaylı bilgiler için tıklayip inceleyiniz.

Baslangıc itemleri nasıl ?
Baslangıc itemleri myko stildir ,Detaylar icin tıklayınız..

Full PUS ürünlerimizi karşılayacak hazır bir paketiniz varmıdır ?
Starter Pack adıyla ürünümüz aktifdir,Full PUS masrafınızı uygun fiyata karşılamaktadir. Detaylar için tıklayınız..

TL Ödüllü Turnuvalar olacak mı ?
Evet TL ödüllü turnuvalarımız olacaktır ,100.000 TL bu turnuvalar için bütçe ayrılmıştır. Detaylar turnuva bölümüne eklenecektir takip için buraya tıklayınız..

Hileler icin cözümünüz nedir ?
FlameSoft alt yapısı bu konuda tam destek vermektedir. 2 Yıl dır bu sektörde olan bir anticheattir ve son 2 Aydır %100 hile koruma sistemi yaparak bu engelli aşmıştır. Kesinlikle hile söz konusu olmayan bir sunucu sizleri bekliyor.

Warrior yere vurma tarzı yüksek version skiller aktif mi ?
Evet aktif +60 olduğunuzda 1 adet yere vurma açılmaktadır. Materyal gerekmez. Oto açılır. (Masterinizin olması gereklidir.)

Monster - boss respawn saatleri neler ?
Bu konuda Tüm detayaları buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Opal - Sapphire - Crystal Dropları ?
Sunucumuzda bu itemlerin dropları sadece Death Knight ta bulunmaktadır , bu itemleri degerli kılmak icin EMC-LFC de drobu %1 , CZ de ise drobu %10 dur.

Upgrade Oranları ve Limitleri ?
Upgrade Oranlarını lütfen detaylı inceleyiniz.. Upgrade oranlarını öğrenmek için buraya tıklayınız..
(+7 high item , +1 Takı upgrade limitlerimiz ilk etapda sondur.1 ay sonra +8 item upgrade açılmaktadır.)


KC Pazar Aktif mi ?
Evet Pazarda Knight Cash ile item satışı yapabilirsiniz , fakat bunun limit 3000 KC dir.. Altina inemezsiniz. Örnek;2999 KC ile pazara item koyamazsınız. 3000 ve üzeri koyabilirsiniz..

Slotlara mob çekmenin önlemi var mı ?
LFC-EMC bölgelerinde AFK farm yaparken slotlara mob çekmek can sıkıcı bir durum haline gelmiştir, Örneğin Uruk blade slotunda farm yapıyorsunuz. Karşıdan farklı bir kullanıcı slota stone golem çekti , Stone golem slota girmeden 1 metre önce otomatik ölmektedir ve karekteriniz zarar görmemektedir..

Boss Süreleri veya yerleri random mudur ?
Tüm boss süreleri randomdur detaylı konu rehber bölümünde mevcuttur, aynı şekilde kordinatlarıda randomdur.. Tüm boss ve chaos stoneler 4 farklı kordinat da bulunmaktadır ve kesildikten sonra respawn süresi gelince bu 4 farklı bölgeden 1 in de doğmaktadır.

Cz townda gatelere Bowl input eklenmiştir , bu nedir ?
Cz townda gatelerde bulunan bowl input sizi 1.000.000m coin karşılığında cz bowl girişine ışınlanmanızı sağlamaktadır, paranın akışını arttırmak ve czyi daha da hareketli olması sağlamak için bu eklenti sistemimize uyarlanmıştır. (Bu işlemi yaparken partyde iseniz party bozulmaz..)

Chaos Stone Süre ve içerisindeki boss dropları neler ?
Chaos stone cz bölgesinde doğmaktadır , respawn süresi 45 dk -90 dk arasıdır. ,süresi dolduğunda bowl bölgesinde 4 farklı yerin birsinde doğmaktadır.
İçerisindeki bosslardan %20-25 oran ile master ve skill malzemeleri , %20-30 oran ile her joba göre Red Chitinler ve high item atmaktadır.


Yeni eklenen BOSS Stone nedir ?
BOSS stone emc ve lfcye özel bir boss ağacıdır , kesildiğinde 1 adet random boss atmaktadır. Detaylar için buraya tıklayınız.

Flash sistemi aktif midir ?
Evet , Beginners store npc sinden alınmaktadır. (DC-EXP-WAR) Maximum 10 adet basılabilir. 180 dk flashların kullanım süresi vardır. Extra olarak relog attığınızda veya dc yediğinizde flash silinmemektedir kalan süreden devam etmektedir.

Macro tarzı programlar ile farm yapabilirmiyiz ?
Bu tarz programların slotlarda kullanımı yasaktır,Kullanan oyuncular 3-7 gün arası süreli ban uygulanmaktadır. (Sadece exp slotlarında serbesttir.)

Sınırsız Pot varmıdır ?
360 HP , 480 MP Potlar farm yapan ve exp kasan oyuncuları düşündüğümüz için sınırsız yapılmıştır.

LeveL Cap ve Haftalık NP Ödülleri Nasıl olacaktır?
LeveL Cap sistemi gelişmiştir 65 ve 70 level lere ulaşan her oyuncular ödül kazanacaktır fakat belirli süresi vardır, bu konu hakkında tüm detaylar için buraya tıklayınız.
Haftalık Sağ NP Ödülleri ise her çarşamba saat 23.59 da 4 job 1.lerine 15.000 KC ödül şeklindedir. IRK Ayrımı yoktur. (Her jobun 1.si 15.000 KC Ödül kazanır.)


Sunucuda Para Zormu ve ilk Günler Avantajımız Varmı ?
Evet,para zor. Zor olduğu için de sunucuda ilk 2 gün Teleport ve Skill-Stat Sıfırlama işlemlerinde ücret alınmayacaktır.

Beta Server Var mıdır ?
Beta Test server 1 günlük açılacak oda 29 Aralık perşembe yani official den 1 gün öncedir. 21.00 da oyuna girişler aktif olacaktır. ForsGame sponsorluğunda 2000 TL Nakit Ödüllü CSW ise test sunucuda 22.00 da düzenlenecektir. Açılacak olan test server tamamen PK modunda 65 level başlayıp itemli olarak doğacaksınız ve ortalama bu sunucu 4 saat açık kalacaktır.
CSW Ödül teslimatı 1000 TL Nakit, 1000 TL Knight Cash (65.000 KC) olarak clan başkanına teslim edilmektedir.
Anti Afk Slot Mevcut mudur?
Aktifdir özenle hazırladığımız anti afk slotların, detayları için buraya tıklayın.


Epin Alımları Nereden ?
Epin Alımlarınız ForsGame.com adresinden yapılmaktadır. Bayimiz de 30 Aralık cuma gününe kadar knight cash alımlarında tam 2 kat bonus aktifdir. Kampanyayı kaçırmayın.. (%100 bonus yani 1000 KC aldığınızda 1000 KC de hediye gelir.)

SERVER HAKKINDA DAHA ÇOK DETAYLI BİLGİYE SAHİP OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIP REHBER BÖLÜMÜNE ULAŞABİLİRSİNİZ..

############################
DİSCORD GROUP

FACEBOOK PAGE

İNSTAGRAM PAGE

WEB SİTE
############################