EskiKnightOnline.net | v.1098 MYKO | 400.000 TL Ödül Havuzu | Official : 14 Haziran 2024 - 22:00 !
Cuceko
Cuceko

Knight Online ( Usko ) Bitiyor mu ?

  •         

            

            

            

            

  • HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding
K Çevrimdışı

KOCAPS

Yeni Cüce
22 Ekim 2015
3
0
1
36
Merhabahalar Knight camiasını daima en yakından takip edenlerden birileride bizleriz, incelediğimiz gözlemlere ve gelen tepkilere göre " Knight Online Usko " yavaş yavaş bitiyor insanlar artık pvp'ye yöneliyor.En son acılan " MIDGARD " sunucusu büyük bir ilgi odağı olmustu bircok private oyuncusu uskoya dönme kararı aldı ve MIDGARD serverine giriş yaptılar tam oldu derken ( Coins Bug ) ortaya cıktı ve tekrar herkesin hevesi kırılıp tekrar privatere döndü.Paralı ( TL ) ile oynayan oyuncular uskoda suanda keyif alabiliyor ve parasız oyuncular malesef privatelere yönleniyor.

Ve en önemlisi; Sizin görüşünüz nedir, sizce usko bitecekmi ? :)Şöyle bi gercekte var ( Önemli ) :)
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
 
bigahega Çevrimdışı

bigahega

Administrator
Yönetici
KoCuce.Com
7 Mart 2012
12,843
395
83
Cevap: Knight Online ( Usko ) Bitiyor mu ?Katılıyorum knight online efsane artık benım gözümde bir private serverdan bir farkı yok emın olabılırsınız.
 
K Çevrimdışı

kosp51

Kayıtlı Üye
12 Ocak 2013
551
1
18
31
Cevap: Knight Online ( Usko ) Bitiyor mu ?koxpun çıktığı gün bitmişti zaten. Koxptan once o kadar tbl dupe olmasına rağmen oynanıyordu oyun fakat ne zaman koxp çıktı oyun bitti.
 
T Çevrimdışı

tolga55

Kayıtlı Üye
7 Mart 2015
56
0
6
34
Cevap: Knight Online ( Usko ) Bitiyor mu ?Bir yolunu bulup bizi tekrar bağlarlar emin olun bizim için bîttî belki ama ntt nin hala yıkılmayan bir kalesi biteceği zaman tekrar dan oyuna döndüğümüz zamandır ve dirileceği zamanda öyle saygılarımla iyi forumlar.
 
G Çevrimdışı

GameDizayn

Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2012
317
0
16
Cevap: Knight Online ( Usko ) Bitiyor mu ?Arkadaşlar siz bu işleri sanırım biraz kolay sanıyorsunuz. Evet USKO zamanınca çok büyük hatalar yaptı. Userini kaybedecek çok büyük yanlışlar yaptı. Ancak bu demek olmuyor ki USKO bitiyor. Evet birkaç yıl önce bende biteceğini düşünüyordum ancak USKO bugün çıkıp dese ki tüm serverleri birleştirdik ve şimdi yeni bir başlangıç yapıyoruz yeni server açıyoruz. Güvenliği son sisteme çektik, paralı oyuncu ve parasız oyuncuyu dengeledik dese. Ben sanmıyorumki farm pvpler hayatta kalsın.Evet şuanki USKO tarzı farm pvpler USKO nun bazı serverlerinden daha çok ilgi gördüğü doğru ancak pvpye gelen userler oynamak için geliyor ve serverin hile hurdasını bulmaya çalışan kişi sayısı çok az. Zamanında ne pvp serverlerin harcandığını pvp camiasındaki çoğu kişi bilir. Oyunda ciddi bir para dönüyorsa o oyunun hilesi bulunmak için emin olun çok çalışılır. Knight Arena zamanında useri çok yüksek bir serverdi ve bug bulundu. Bu ve buna benzer çok server var.Pvp serverin en önemli sorunlarından biri ve USKO nun da hala tam başaramadığı ekip işidir. Ekibiniz sağlam olacakki herhangi bir bug, hile durumunda onu userlere zarar vermeden engelleyebilesiniz. Ekibiniz sağlam olucakki herhangi bir oyun içi değişklikte en iyisini ve en zararsınızı düşünüp oyuna entegre edebilecek.Siz diyosunuz ki USKO bitecek. Yok öyle bir dünya arkadaşlar. Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir. Yani usko bugün yeni server açsın, sistemlerini düzelttiğini açıklasın yine pvp den birçok useri geri kazanacaktır.
 
B Çevrimdışı

baba352

Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2013
64
0
6
34
Cevap: Knight Online ( Usko ) Bitiyor mu ?usko bitti abi k2 oyunu paraya cevırdı sattılar daha oynayanlarda gercekten oyuna para verfebılecek kısıler
 
X Çevrimdışı

XapréLLa

Kayıtlı Üye
3 Eylül 2013
409
9
18
44
Cevap: Knight Online ( Usko ) Bitiyor mu ?Knight Online uzun geçmişi olan bir oyundur. Aslında bakarsanız oyunun bitme sebebi yeni jenerasyonun bu oyunu seçmemesidir. Oyunu oynayan bir çok kişi artık eskiden beri oynayan bu oyunun bağımlısı kişilerdir. Usko artık hangi firma olursa olsun tamamen bir değişim yaşanmadıkça sadece TL kazanabileceğiniz orta dereceli bir farm serverdan farklı değildir. Sadece oyunun gerçek oyun lisansı ve sahibi firma oldukları için orada TL olayı daha fazla olmaktadır. Ben eminim ki uskodan daha iyi açabilecek devolopers arkadaşlarımın olacağını düşünüyorum. Önümüzdeki 5 - 10 sene içerisinde knight online tamamen bir sönük oyun gibi kalacak.