TİGERKO l v.24xx FARM SERVER l Yeni Sunucu ODESA Official Tarih 26 KASIM l SAAT 22:00

kiralık dedektör merkezi

ForeverX

Yeni Cüce
10 Şubat 2019
6
0
1
34
kiralık dedektör merkezi Uğur Dedektör yaptığı kampanyalar ve fırsatlar ile farklı bütçelere sahip dedektör kiralamak isteyen müşterileine yardımcı olmaktadır.Sizde dedektör kiralamayı düşünüyorsanız fakat hangi dedektör işime yarar ? hangisi benim kulanım amacıma uygundur ? sorularının cevabını bilmiyor ve dedektör kullanımında yeniyseniz adresiniz Uğur Dedektör olmalı.


Kiralık dedektör fiyatları şuanda 350 TL den başlamaktadır fakat sistemlere ve modellere göre bu fiyat yaklaşık 2000 TL ye kadar çıkabilmektedir (haftalık).Dedektörü kullanım alanınız hakkında müşteri temsilcilerine vereceğiniz doğru bilgiler sayesinde sizin amacınıza uygun modeller size sunulacaktır.

Kiralık dedektör modelleri;
Yüzeysel dedektör kategorisi içerisinde şuanda yaklaşık 30 dan fazla model bulundurmaktadır
Su altı dedektör modelleri mevcuttur
Nugget altın dedektörleri ve Derin arama dedektörleri şuanda içerisinde farklı dedektör modelleri bulundurmaktadır.Bu konuda detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya satış ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kiralık dedektör İstanbul da Uğur Dedektör den alınır.19 yıldır bu sektörde müşterilerimize hizmet vermekteyiz, kişilerin isteklerine uygun dedektör modellerine sahip olarak ihtiyacınızı en uygun fiyata en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktayız.

Dedektör kiralamak için gerekli belgeler nelerdir ? ekstra olarak sizden istenilen bir belge bulunmamaktadır.Kiralamak istediğiniz dedektör için kiralama sistemimizde nakit teminat modeli uygulanmaktadır, cihazın satış bedeline göre belirlenen teminat bedeli cihaz kirada iken firmaya bırakılan bir güvence niteliğindedir, daha öncesinde yaşanılan sorunlar nedeniyle bu sisteme geçiş yapılmıştır.Kiralama süresi bittiğinde, cihaz teslim alınır ve kontrolleri yapılır bir sorun (kırık,eksik parça) olmaması durumunda nakit teminatınız size iade edilmektedir.

Uğur Dedektör