Hayvan Çadırı

  • ★ ARDREAM PK SERVER ► | +8 / +3 FULL ITEM BAŞLANGIÇ | DESTEK İTEM YOK |IRK VAR ! | HEMEN İNDİR
  • ANDREAMTR l Efsane Server Siz İstediniz Biz Yaptık 59/1 PK Olarak Çok Yakında. HEMEN İNDİR
  • ❌ ArdreamWAR.CoM ❌ ❌[62/1] ARDREAM SERVER ▌FULL ITEM BASLANGIÇ ▌BUGÜN 21:00'DA AÇILIYOR HEMEN İNDİR
  • DiezWar.com | Version v25XX | 83/1 PK SERVER | FULL ITEM & FULL PUS BAŞLANGIÇ | 22 OCAK 2021 OFFICIAL TARİHİ HEMEN İNDİR

osman75

Kayıtlı Üye
22 Ekim 2016
306
0
16
31
Hayvancılık ile uğraşan kişilerin ihtiyaç duyduğu çadırlar artık son derece kaliteli yapısıyla hizmetinizde. Çadırlarımız büyük bir özen ve emek ile imal edilmiş, kaliteli ve dayanıklı şekilde üretilerek piyasaya sunulmuştur. Ekin çadır olarak her zaman yenilikçi tasamı ve güvenilir markasıyla bir numara olmayı amaçlıyoruz. Büyük geniş ve istediğiniz boyutta tasarladığımız hayvan çadırı kısa süre içinde teslim ediyoruz. Çiftlik veya hayvancılık işiyle uğraşan her insanın alması gereken bu çadırları büyük bir özen ve kalite ile hizmetinize sunuyoruz.

Peki, hayvan çadırı nedir? İçerisinde büyükbaş ve özellikle küçükbaş hayvanların barışması üzerine tasarlanmış üzeri oval şekilde yağmurda yıkıntıyı önlemek için imal edilmiş çadırlardır.Hayvan çadırı Nasıl yapılır?Müşterinim isteğine bağlı olarak ürettiğimiz boy ve edatlarda çadırlarımız bulunmaktadır. Ayrıca müşterimizin seçtiği kalitede branda ile tasarlanıp kurulumuna da şirketimizin hizmeti olarak yardım etmekteyiz. Tüm çadırlarımız, istenilen boy ebat ve kalitede üretilmektedir. Üretimi ile bilgi fiyat aralıklarında bilgi edinmek için Ekin Çadır firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkileri aracılığı ile size sunulan uygun fiyatlar ile artık sizde bir hayvan çadırına sahip olabilirsiniz. Ekin Çadır firması ülkemizin yeni işe alanı olan mantar yetiştiriciliğinde de ön plana çıkmaktadır. İstiridye mantar çadırı kurulumunu anahtar teslim yaparak üreticilerin yanında olmaktadır.

Sizlerin hizmetine sunduğumuz hayvan çadırı ile çiftliğinizde tavuk yetiştirebilirsiniz. Ayrıca tavukları da bizden temin edebilirsiniz. Çadırla beraber yemlik suluk vb. alet edevatları da beraberinde vermekteyiz. Ekin Çadır olarak ürettiğimiz hayvan çadırları en kaliteli işçilikle hizmetinize sunulmaktadır.Ayrıca daha fazla bilgi için Ekin Çadır web sitemize girebilirsiniz. Diğer Pazar çadırlarına nazaran kaliteli ve sağlam görüntüsüyle kullanan müşterilerimizin memnuiyetini üst sıralara çıkarmaktayız. Ayrıca hayvan çadırı ile ilgili tüm fiyat listemizi ve bilgileri web site aracılığıyla öğrenebilir ayrıca birebir görüşebiliriz. Kurum ve diğer detaylar da görüşülerek fiyat belirlenmektedir.Ekin Çadır firmasında çıkan her ürün kaliteli olup dev uzman kadrosu ile bir uyum içinde çalışmaktadır. Bünyesinde günümüzün yeni iş sektörü olan solucan gübre çadırı da üretip montajını yapmaktadır. Kaliteli hizmet olanakları ile ayrıca özgün kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini önemsememektedir. Böylelikle müşteri memnuniyetini üst sıralara taşımaktadır. Birçok zengin kaliteli ürünleri ile üretilen Çadır, yemlik, suluk, branda, tente gibi pek çok ürün konusunda bilgi alabilmek ve fikir edinebilmek için Ekin Çadır0534 229 9660 Ankara sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

​​​​​​