⏩ MykoPRO ✅ | 1.000.000 TL ÖDÜL⭐ f-ACS ✅ Değerli GB - Zevkli PK | v.1098 MYKO USER REKORU ⚔ OFFICIAL 26.07.2024 - 22:00 ⏪

Döner Merdiven

M Çevrimdışı

Muratca

Yeni Cüce
21 Mart 2019
15
0
1
42
Döner merdivenler hem pratik hem de estetik nedenlerle en iyi çözümdür. Döner merdivenler şıktır ve bir iç mekanda veya bir cephenin bir parçası olarak çevreye iyi uyum sağlar. Döner merdivenler az yer kaplar ve çok çeşitli koşullara uyarlanabilir. Takılması kolaydır ve normalde ek yük taşıyıcı yapılar gerektirmezler. Parçalar birbirine vidalanır ve montaj sırasında kaynak gerekmez. Standart bileşenlerimizden yapılan döner merdivenler çok kısa sürede temin edilebilir. Yatay ahşap profiller, dikey bir köprü oluşturmak üzere istiflenir ve merdivene mimari mobilyaların benzersiz heykel karakterini verir. Merdivenlerdeki detaylar, katı malzemelere kesin ve zarif bir ifade verir.

Tasarımlarımızı her yere uyacak şekilde özelleştiriyoruz. Her yeni müşteri merdivenlerimizin işlevini ve biçimini yeniden yorumlamak ve onları mekanınıza ve kullanım amacınıza göre kişiselleştirmek için özel bir fırsat sunar. Tasarımlarımızla ilgili her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ayrıntılara büyük özen göstererek sürekli yenilikler yapıyoruz. Estetik ve mühendislik arasında güçlü bir ilişki arıyoruz. Mevcut sınırları aşan mimarlık ve tasarım için yeni formüller arıyoruz. Her merdiven karakterini bir ham madde kombinasyonundan alır ve detaylara son derece dikkat eder.

Ahşap basamaklar sürdürülebilir ormancılık için en yüksek standartları karşılayan sert ağaçlardan seçilmiştir. Korkuluklar her kullanım merdiveninde doğru hissi ve güvenliği sağlamak için özel lamine ahşaptan yapılmıştır. Meşe doğal olarak güçlü ve dayanıklıdır. Güzel açık renk ve belirgin tanecik, malzemeyi herhangi bir tasarımın odak noktası haline getirir. Ahşabın ton çeşitlerinde mevcut olan en iyi sert bal mumu yağları ile muamele ediyoruz. Her bir döner merdiven projesi, ilk taslaktan tasarıma, yapıya ve son montaja kadar ilerledikçe, tasarımcı ve zanaatkarların yetenekleri ve bütünlüğü merkezde ilerliyor. Her döner merdiven son mimari içeriğe göre uyarlanmış boyutlar ve detaylar içerir.

Web Sitesi: https://www.fakrocatimerdivenleri.com/doner-merdivenler/