⏩ MykoPRO ✅ | 1.000.000 TL ÖDÜL⭐ f-ACS ✅ Değerli GB - Zevkli PK | v.1098 MYKO USER REKORU ⚔ OFFICIAL 26.07.2024 - 22:00 ⏪

22xx CASTILLO GAMING

 •         

          

          

          

          

          

          

 • HyperFilter | DoS Protection | DDoS Protection | DoS Mitigation | DDoS Mitigation | AntiDoS | AntiDDoS | Proxy Shielding
E Çevrimdışı

egoslovos1

Yeni Cüce
22 Nisan 2019
1
0
1
33
 1. https://i.imgyukle.com/2024/03/23/bzAhI.jpg
  https://i.imgyukle.com/2024/03/23/b1kEG.jpghttps://i.imgyukle.com/2024/03/23/b1oNS.jpghttps://i.imgyukle.com/2024/03/23/b1R7s.jpghttps://i.imgyukle.com/2024/03/23/b1JGt.jpg
  Merhaba değerli arkadaşlar , 19 Nisan Cuma Günü Saat 20:00'da Estergon sunucusuyla sizlerin karşısında olmanın gururunu yaşayacağız. Serverimiz genel olarak 2xxx sunucu özelliği taşımaktadır lakin bizim sunucudaki sirkülasyonu sağlama ve oyunu sürdürülebilir hale getirmek adına yaptığımız bir takım şeyler mevcut bunlardan size bahsetmek istiyorum, zamanla açıklamalar görseller ile desteklenilecektir.Bu işe başlamadan önce bir takım sunucularıda inceleme fırsatı bulduk ve burda fark ettiğimiz bir takım şeyler oldu bunların önüne nasıl geçilebilir diye düşündük, bunlara örnek vermek gerekirse başlıca ;

  1- Upgrade in +8 de bırakılması bizim bakış açımıza göre yanlış bunun sebebi ise belli bir süre sonra doğal olarak oyundaki +8 item sayısı artıyor ve daha ötesi olmadığı için bu itemler değerlerini yitiriyorlar ve bu da aslında oyunun sürdürülebilirliğine büyük bir balta vurmuş oluyor bu sebeple bizim sunucumuz için düşündüğümüz şey upgrade in +10/Rebirth +21 e kadar güzelce düşünülmüş upgrade oranlarıyla açık olması belki burda servera +9 +10 item girmiş olacak lakin şöyle değerlendirmek gerek bir tane +9 girene kadar belki 100 tane +8 item gitmiş olucak ve bu da başta +8 item olmak üzere tüm itemlerin +1 den itibaren bir anlam ifade etmelerini ve değerlerini korumalarını sağlayacak.
  2-Bir diğer olaysa maden olayı, maden yaparak oyun piyasasına giren itemler hızlı bir şekilde oyunun dengesini bozmakta ve sürdürülebilirliğe büyük darbe vurmakta biz burda kolaya kaçıp madeni komple kaldırma yoluna gidip böyle bir olayın oyundan kalkmasını da doğru bulmadığımız için madende bir takım ayarlamalar yaptık bunlar başlıca ;

  • Madenden gem olarak black , green ve blue gem drobu mevcut ve bunlardaki takı drobu kaldırılmış durumda bunun sebebi ise oyunda ekli olan Juraid Mountain etkinliğine cazibe katıp insanların var olan bir etkinliğe katılımını sağlamak. Yellow ve Red gem Jr canavarlarından çıkacak kazanan takıma ise Silvery Gem ödül olarak verilecektir bu sayede maden yoluyla oyuna dahil olan takıların önü kesilmeye çalışılmış ve takı olayının daha uzun bir süre için dengede tutulması öngörülmüştür.
  • Fragment olarak ise Fragment of Arrogance (kırmızı), Fragment of Glutton(yeşil) ve Fragment of Rage(sarı) mevcut maden drobunda ve bunlardan da aynı şekilde takı dropları kaldırılmıştır. Diğer fragmentleri ise CZ de bowlda bahçe farmından elde edebileceksiniz bu sayede CZ bölgesinede aktiflik katılması öngörülmüştür. Bir yandan ise Bifrost etkinliğinden dark fragment elde edebileceksiniz dark fragmentlerin normal fragmentten farkı ise takı oranının normal fragmente göre biraz daha fazla olması ve bu sayede insanların bifrosta katılımını sağlayıp oyunda mevcut olan bir özelliğinde kullanımını sağlamaktır.
  • Kutu olarakta madende kırmızı ve siyah kutuları elde edebileceksiniz , bunun sebebi de yine kutulardan elde edilen unique itemlerin değerlerini koruyabilmesini sağlamaktır. Yeşil kutu Border Defance War (BDW) etkinliğinin ödülü olarak kazanan takımın oyuncularına verilmektedir. Mavi kutu ise Forgetten Temple (FT) ve Chaos etkinliklerinden ödül olarak elde edilebilecektir.Siyah kutudan ise [Operator]Moira kırdırarak master ve skill questlerinin materyallerini ve bunlara ek olarak gold coin, silver bar ve gold bar elde edebileceksiniz.
  • Ayrıca madenden farklı oranlar ile Monster Stone (M Taşı) ve Spell Stone Powder elde edebileceksiniz bunlarda madende yapılan değişikleri dengelemek amaçlanmıştır. Monster Stonelardan old takılar elde edebilirsiniz ve 3 adet aynı tür old takıyı bir araya getirerek [NPC]Shozin de düz takıya çevirmeyi deneyebilirsiniz, ayrıca burda değerli olan (arkası kara - mühürlenmiş) old takılar ile normal old takıların düze geçirilebilme oranları arasında farklılıklar mevcuttur. Spell Stone Powder ile ise 20 tane bir araya getirdiğinizde [Hepa Pupil]Shozin den %100 oranıyla old accessory box alabilirsiniz ve bunları [Operator]Moira kırdırıp bunlardan da çeşitli old takılar elde edebilirsiniz.
  • Buna ek olarak ; madenden çıkan gem ve fragmentlerden elde ettiğimiz itemlerin satıcıya satılma fiyatı düşürülmüş bu sayede gold bar yığılmasının önüne geçilmesi planlanmıştır.
   Blessed Upgrade Scroll drobu madende çok düşük bir seviyeye indirilmiş , Cz de ise oranı arttırılmış bu yollada oyuncularımızın para kasmak için Cz ye yönelmesi amaçlanmış ve aktif PK ortamına katkı yapacağı düşünülmüştür.
   Bunlara ek olarak ayrıca madenden elde edebileceğiniz itemler ;
   EXP Flash , DC Flash , WAR Flash
   Gem of Contribution (30 Dakika süresince kazanılan National Pointte 4 puan artışı sağlar.)
   Gem of Experience (30 Dakika süresince kazanılan experience oranında %10 oranında artış sağlar.)
   Crude Sapphire ,Opal , Crystal (Gold bar dengesi için satıcıya satış fiyatları düşürülmüştür , sırasıyla 40 K , 25 K , 15K)
   Upgrade Scroll
   Glutinous Rice Cake (Küçülme Yumurtası)
  https://i.imgyukle.com/2024/03/23/b1Q4c.jpg
  https://i.imgyukle.com/2024/03/25/4ktLM.jpg
  https://i.imgyukle.com/2024/03/24/bKyzo.jpg
  https://i.imgyukle.com/2024/04/05/7LrgY.jpg
  https://i.imgyukle.com/2024/03/23/b1yyR.jpg
  https://i.imgyukle.com/2024/03/24/b1Che.jpg
  https://i.imgyukle.com/2024/03/24/b1SlN.jpg
  https://i.imgyukle.com/2024/03/24/b1xRP.jpg
  https://i.imgyukle.com/2024/03/24/b15Nq.jpg  http://www.castillogaming.com/
  http://forum.castillogaming.com/
  https://www.facebook.com/CastilloGamingtr/
  https://discord.gg/FGEvCuJ
  [email protected]

  MaxACS işbirliğiyle
  https://i.imgyukle.com/2024/04/05/7LLrn.jpg  https://i.imgyukle.com/2024/03/27/6x50Q.png
  https://i.imgyukle.com/2024/03/24/b1L46.png