internationalKO | CHILL ACADEMY | 01 Eylül Cuma 22:00'de Açılıyor | Hızlı gelişim sunucusunu kaçırmayın!

Pk Server APEXKO.COM | OFFICIAL 18 AĞUSTOS | YENI LIGHT-FARM SUNUCU | YENI KONSEPT

A Çevrimdışı

Apex Gaming

Yeni Cüce
Özel Üye
7 Haziran 2021
7
0
1
SEASON.APEXKO.COM


SUNUCU BİLGİSİ
Ayrıntılı klavuzu ve bilmeniz gereken her şeyle yeni konseptimizi tanıtan sayfamıza gitmek için aşağıdaki resme tıklayın veya bu bağlantıyı takip edin!

SSS:

Apex Puan'larına ne olacak?

Bizden satın aldığınız ve hesabınızda kalan tüm bakiye olduğu gibi korunacaktır.
Dahası, 1 Ocak'tan sonra Power-Up Store'dan gerçekleştirilen tüm satın alımlarınız (voucher'lar hariç) tamamen geri ödenecektir.

Önceki sunucudan ne farkı var?
Hafif f.a.r.m sunucusu için benzersiz, yeni bir yaklaşım geliştirdik. Geliştirmemizin temeli tamamen keyifli bir sunucu içindi. Collection Race etkinlik yarışları için bizden daha önce hiç görmediğiniz ödülleri göreceksiniz; Herkesin eğlenmesi için (çok) uygun fiyatlı bir Power Up Store mağazasının yanı sıra sadece oynayarak premium ve Power Up Store eşyaları almanın bir çok kolay yolu var. Bu benzersiz yeni konseptimizle bunun son sunucu olmasını istiyoruz; her şeyi sizin için güncel, değerli ve ilginç tutmak bizim işimiz.

Kurian oynayabilir miyim?
Hayır, oynayamazsın - en azından ilk sunucunun ilk zamanlarında değil. Kurianları etkinleştirdikten sonra, onları devre dışı bırakamayız. Kurian sınıfının dengesi bu yeni formatta ilk olarak Class Clash etkinliği aracılığıyla test edilecek. Kurian sınıfın etkinleştirilmesi, yeni oyun içi oylama sistemimiz aracılığıyla oyuncu topluğununun oylamasıyla belirlenecektir!

Oynamak için yeni bir client indirmem gerekecek mi?
Hayır, BETA yayınlandığında launcher aracılığıyla bir yama indirebileceksiniz.
Ayrıyeten, web sitemizde tamamen yamalı, güncel bir istemci de mevcut olacaktır.​
 
Son düzenleme: