Bu Alana Reklam Verebilirsiniz..

v.1453 ❌ AKIN-KO.NET New World ''ROBEX'' ► Coming Soon! 60.000-TL Prize Pool ▌ v1453 Global MYKO

  • Konbuyu başlatan Akin-ko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11K
  • Görüntüleme : 17K

Akin-ko

Yeni Cüce
11 Eylül 2021
6
0
1
26
AkınKO Olarak Sunucumuzu Tamamen Kendi Alt Yapımız ile ile açıyoruz. AkınKO Ekibi olarak amacımız siz değerli oyuncularımıza Eşsiz v1453 versiyon oyun keyfini sizlere yaşatmak O Eski günleri tekrar yaşamak ve anılarını tazelemek için sende aramıza katıl . Kaliteli Türk ve Yabancı GM Ekibimiz ile bize özel olan eventler sayesinde sizlere keyifli dakikalar yaşatacağız. Oyunumuz ile ilgili bütün gelişmeleri Facebook / Forum Sayfamızdan Takip edebilirsiniz Şimdi sende aramıza katıl ve bu heyecana ortak ol Açılışımıza Tüm kocuce.com ailesi davetlidir.
Sunucumuz Latin Amerika, Avrupa , ve Daha Fazla Kitleye Aktif Edilmiştir Serverimiz +2.000 Online Sayısı ile Rekorumuzu Kırdık !Level Cap Başlangıç 1 Level Son Level 65 Olup ilerleyen vakit'de oyuncu durumuna göre yükseldilicektir.


Önceki sunucularımızda "Yeni Nesil Hilesiz MYKO" sloganıyla açtığımız 1453 Alt Yapısında sizlerin yoğun ilgi ve desteği ile karşılandık.Sizlere bu konuda Teşekkürü bir borç biliriz. (Şunu Eklemeden Geçemeyeceğiz; "Taklitler Daima Aslını Yaşatır.Ama Siz Yinede Taklitlerimizden Lütfen sakınınız. * Yeni Gamesoft ile sizlere sunduğumuz "Eğlenceli,Hilesiz , Adil ve İlgili " Yönetim Anlayışımızın daha güçlü bir şekilde devam etmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Yeni Anti Cheatimiz bir önceki sunucumuzda olduğu gibi Sıfır Hile ile ve yeni güncellemeleriyle "ROBEX" serverimizle kapılarını açıyor. Bu sunucumuzda da kesintisiz ve Hilesiz bir oyun oynayabilmeniz için gerekli tüm testleri ve güncellemeleri tamamlamış bulunmaktayız. Bizleri Facebook sayfamızdan takip ederek BETA öncesinde ve BETA sürecinde çekiliş ve Facebook etkinlikleri ile Official'de binlerce KC kazanma şansı yakalayabilirsiniz.Son güncellemeler ve bilgilendirmeler için Facebook hesabımızı takipte kalınız.FACEBOOK ▌ WEB SİTE ▌FORUM​